ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Люда2019-12-23
Ig G до цитомегаловірусу >500, в анамнезі 3 місяці назад завмерла вагітність на 17 тижні. Чи потрібно лікувати цитомегаловірус (проявів ніяких нема- півтора місяці назад було незрозуміле ГРВІ) , чи ще треба дообстежитися на нього і які аналізи.
Людмило, з цього приводу Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-12-23
Аналізи в нормі.МРТ голови та шийного відділу майже в нормі.Гриж та пухлин не виявлено, але голова ніби постійно в тумані, лікарі : один "спихає" на іншого, є зоб, до якого лікаря звернутися?
Людмило, Вам слід звернутися на консультацію до невропатолога. Спеціаліста такого профілю у штаті центру немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-12-23
Доброго дня. В нас 9 років безпліддя. В чоловіка було все нормально. А в мене низький оваріальний резерв і цей діагноз мені ставили ще 2 роки тому(на узі показало в яйнику 1 більший і 2 менших фолікула,а в іншому тільки дрібні)а на сьогодні можливо ситуація ще гірша чи є сенс робити ЕКО з власними яйцеклітинами і яким чином їх назбирати достатню кількість. Чи варто відразу брати донорську?
Світлано, дані дворічної давності уже застарілі. Для того, щоб достеменно знати, яка ситуація з Вашим оваріальним резервом, слід провести свіжі обстеження. Вам необхідно для початку звернутися на очну консультацію до репродуктолога, який призначить необхідні аналізи і уже після ознайомлення з їх результатами, можна буде робити висновки про доцільність використання донорських яйцеклітин. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2019-12-23
Відсутність ерекції і болюче сечовипускання і затримка сечі . Мені 35, що робити?
Віталію, Вам слід звернутися на очну консультацію до уролога для діагностики проблеми та призначення дієвої терапії. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-12-22
Доброго дня, мені поставили діагноз помірна дисплазія шийки матки, чи можна у Вас пролікуватись і яка ціна за проведення конусного зрізу. Дякую.
Так, Світлано, можна. У нас Ви можете зробити радіохвильову коагуляцію (РХК), яка коштує 875 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана
до статті Консультація гінеколога
2019-12-22
Доброго вечора,підкажіть чи необхідна для огляду лікаря прописка у Луцьку чи ви приймаєте всі регіони?
Оксано, для консультацію у фахівців центру немає необхідності у місцевій прописці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-12-21
Добрий вечір!Скажіть як приймає уролог,і як можна записатися?
Ірино, записатися на прийом до уролога Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті. За цими ж номерами Ви можете уточнити зручну для Вас дату та години прийому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Чи можна позбутись глибоких зморшок під очима?
Загалом так, детальніше з цього приводу Ви можете проконсультуватися із пластичним хірургом центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Володимир2019-12-21
Доброго дня. 10 днів після незахищеного контакту, виявив виділення, звернувся до лікаря та здав ряд аналізів: кров, сечу, мазок. Діагностували хламідіоз. Виписали препарати: орципол 1т * 2 рази на день 10 днів; серрата 1т * 3 рази на день 10 днів; гепатомакс форте 1капсула 3 рази надень 1 місяць; розчин оверін №10 внутрімязево через день; з одинадцятого дня лікування: вільпрафен 500 1т * 3 рази на день 10 днів; додатково на третій, десятий та сімнадцятий день лікування: флузамед 150 - 1 капсула. Питання: чи не є завеликою кількість препаратів, чи всі вони потрібні для ефективного лікування? Робити ін'єкції оверіну через день не маю можливості, чи можна його виключити із лікування або замінити?
Володимире, лікуючий лікар призначив Вам таке лікування, керуючись даними обстежень та Вашого анамнезу. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності терапевтичної стратегії, Ви можете звернутися на очну консультацію до іншого фахівця. Онлайн ми не можемо відміняти призначений Вашим лікуючим лікарем препарат. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь2019-12-20
Добрый день скажите пожалуйста Сколько будет стоить полный пакет Хиргической кастрции
Василю, вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено, окрім анестезії) коштує 4 025 грн. Анестезія - 2 670 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (802)
 • Андріана Яка ціна донорської яйцеклітини?
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
Наші партнери
Вверх