x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7044 користувачів
Анна2017-09-24
Доброго дня!Хочу запитати,якщо я зроблю у вас операцію,і ви виписуете через 1-2дні,то де знімають шви,знову іхати до вас,чи можна по місцю проживання?
Ганно, Ви можете приїхати до нас знімати шви, або зробити це по місцю проживання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталья2017-09-24
А сколько примерно в среднем проходит времени от начала ЭКО ,до пересадки?
Наталіє, проходить приблизно 2-3 тижні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валя2017-09-22
Доброго дня! У вас проводиться медикаментозне переривання вагітності, якщо так скільки коштує?
Ні, у нашому центрі абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2017-09-21
доброго дня.після огляду у лікаря мені сказали що у мене матка загнена до низу.!чи можуть бути проблеми через це звагітністю?
Катерино, при такому діагнозі вагітність цілком можлива, однак, патологія може на ранніх строках становити загрозу викидня.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталья2017-09-21
Здравствуйте. В2006 г. была трубная беременность с разрывом,трубу удалили,беременности больше небыло. 17.05.2017, лапароскопия по удалению спаек, 16.06.2017 гистероскопия полип эндометрия удалён, 15.09.2017 лапороскопия удаление оставшейся трубы (гидросальпинкс)(труб нет,оба яичника на месте). Врач отправил на ЭКО и посоветовал Вашу клинику. Хотим приехать на консультацию. С чего начинать? Надо ли заранее что-то делать?когда лучше ехать и что для этого надо?
Наталіє, Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2017-09-20
Добртй день. Мене звати Інна. у вашій клініці хочу робити штучне запліднення. Я самотня жінка. Скажіть будь-ласка. Чи можу я використати сперму знайомого, який вже здавав її у вас, але для споєї дружинни. Він не проти. Як це зробити? Чи потрібно йому щось підписувати, якісь папери, чи можна просто зателефонувати до вас? Дякую.
Інно, якщо чоловік здавав сперму і проплачена кріоконсервація, то ми можемо провести запліднення, проте необхідний дозвіл та підпис на відповідних паперах дружини Вашого знайомого. Процедуру проводять після згоди саме подружньої пари, а не лише чоловіка.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-09-19
я вагітна у мене 21неділя,і у мене висипала сильна алергія .порадьте шо краще з таблеток прийняти.
З приводу призначення препарату, Тетяно, зверніться до свого дільничного акушера-гінеколога. Он-лайн ми ліки не рекомендуємо, тим більше вагітним жінкам.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анита2017-09-19
Почему приостановлено проведение ринопластика у вас в клинике и когда собственно возобновится эта процедура?!!!
Аніто, дане питання на сьогодні є відкритим.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2017-09-18
Доброго дня! Вагітність 6 тижнів, дуже сильний токсикоз, тиждень в лікарні, капають осетрон, р-н Рінгера. Покращення немає, лише погіршення, не встаю з ліжка , стан важкий. Чи допомагаєте Ви в таких станах?
Олено, у нас немає стаціонару для вагітних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-09-18
Підкажіть будь ласка чи проводять у вас лікування гідраденіту?Можливо лазерним методиками?
Оксано, гідраденіт у нас не лікують.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (280)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх