x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Катя2016-04-22
Доброго дня! Чи може боліти яйник після лапараскопії , пройшло більше місяця, чи то запалення? І чи курс гормональних можна зменшити до 3-ох місяців, якщо по узі все буде добре, чи варто все таки 6 місяців пити?
Катерино, яйник після лапароскопії боліти не повинен. Які саме гормональні препарати Ви приймаєте?
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2016-04-21
Доброго дня ходила на УЗД органів малого тазу лікар сказав,що у мене синехіі і потрібно робити гірургічну гістероскопію.Мене цікавить коли потрібно приізджати до вас на обстеження і яка ціна гістероскопіі?
Юліє, приїхати треба після менструації, на 8-9 день місячного циклу. Попередній запис. Ціна 3500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Liana2016-04-18
Доброго дня. Чи можливо завагітніти природнім шляхом при АМГ-0.78? При цьому всі інші гормони в нормі.Дякую
АМГ - низький. За єдиним показником антимюллерового гормону не можна говорити про можливість вагітності в природньому циклі. Необхідно бачити і інші результати обстежень.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2016-04-18
Скажіть будь ласка якщо МСГ робили на 10 день циклу, і через 4 дні почались виділення коричневого кольору потім або менструація або кровотеча...особо нічого не болить просто дивно що виходить в місяці два рази менструація.Чи можливо таке після МСГ ?
Так, Тетяно, мажучі виділення після МСГ можливі. Це не є свідченням патологічних змін.
Была для Вас полезной эта информация?
ольга2016-04-17
Скажіть чи повинні бути місячні під час прийому Візани?Допила першу пачку і почались коричневі виділення і незначна менструація(по графіку якраз повинна була бути).Це норма,чи потрібно щось пити?
Так, Ольго, можуть бути під час прийому препарату незначні виділення. Це - норма.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2016-04-14
Доброго вечора....чи може лікар призначити препарат Метформін при полікістозі яєчників..відсутності овуляції,одним словом при лікуванні безпліддя? Адже я знаю що його призначають при діабеті? І чи є шанси захворіти діабетом після прийому цього препарата?дякую
Тетяно, метформін призначають не лише при діабеті. Ймовірно, лікар бачив якусь потребу в призначенні препарату для усунення іншої проблеми.
Была для Вас полезной эта информация?
людмила2016-04-13
скажіть будь ласка чи є у вас донорські яйцеклітини?Яка ціна однієї донорської яйцеклітини при ЕКО?
Так, Людмило, у нас э донорські яйцеклітини. Ціна - 5 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
инна2016-04-12
в мазке нашли епидермальний стафилокок..нужно ли лечить и чем?
Інно, якщо виявлений епідеомальний стафілокок, то треба зважати на те, яка саме кількість бактерій зазначена в результатах аналізу, і якщо проводився бакпосів, то має бути зазначено антибіотик, до якого стафілокок чутливий. Терапевтичні рекомендації надає лікуючий лікар.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2016-04-08
Добрий день,скажіть будь ласка після лапараскопії пройшло 8 днів, в мене то тяне то ніби колить час від часу внзу особливо як ходжу, як лежу то легше і неможу довго гуляти сил нема,це в межах норми?
Так, Марина, подібне явище після лапароскопії може мати місце.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2016-04-07
Чи робите ви у клініці операцію на діагноз кіста бартолінієвої залози? Цікавить не видалення кісти із послідуючим видаленням залози, мене цікавить чи застосовуєте технології збереження залози із формуванням нової протоки. Було два гнійних абсцеса з послідуючим хірургічним розтином, залишився рубець відповідно одна залоза не функціонує, що створює певні дискомфорти в сексуальному житті. Хочу відновити протоку чи можливо це у вашому центрі?
Наталіє, такі операції у нас проводяться, але необхідний попередній огляд спеціаліста для уточнення діагнозу і визначення можливості відновлення протоку залози.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх