x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7022 пользователей
Галина2015-10-28
Доброго дня! Чи варто спробувати інсемінацію, якщо у чоловіка астенозооспермія та повишена в'язкість? Дякую
Щодо доцільності інсемінації Вам краще проконсультуватися з репродуктологом, оскількі покази щодо процедури залежать від багатьох чинників: степені астенозооспермії, кількісних показників та морфології. Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича на прийом.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2015-10-27
Доброго дня! Вже кілька тижнів відчуваю дискомфорт в інтимній зон: зуд, неприємний запах. З чим це може бути пов'язано і як лікуватися?
Зверніться на очну консультацію до гінеколога, здайте мазок. Якщо є білуваті сирнисті виділення, можливо, у Вас молочниця. В цьому випадку гарні результати даютьвагінальні свічки "Пімафуцин".
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2015-10-27
Добрий день! Здала результати на TORCH-інфекції Антитіла класу IgG до токсоплазми 171.0. Скажіть, будь-ласка, що це означає?
Це говорить про інфікування токсоплазмою.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-10-27
Скажіть, ви вказуєте вартість на операцію з урахуванням медикаментів? Дякую!
Про яку саме операцію йде мова?
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2015-10-26
Добрий день! Ендометрій на 14 день,6мм.Пропила два цикли,дуфастон+прогінова.результату немає.чи варто продовжувати пити таблетки?якими методами можна наростити ендометрій?Дякую.
Програма "Здоровий ендометрій" дійсно дає гарні результати. Щоб знати, як Вас лікувати, необхідне обстеження на гормони. Це допоможе зрозуміти, чому Ви не реагуєте на теперішній курс лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2015-10-26
Доброго дня. Чоловік робив спермограму. Заключення Астенозооспермія. Що це? І чим це грозить? Дякую.
Астенозооспермия – это уменьшение количества подвижных сперматозоидов и снижение их подвижности. Данное состояние связано с мужским бесплодием.
Была для Вас полезной эта информация?
тетяна2015-10-26
(((Доброго дня..Немає місячних........взагалі у мене з місячними проблеми..коли п*ю таблетки які викликають місячні..то вони є..а коли перестала пити..немає....здавала аналізи на гормони..гормони в нормі..від чого тоді немає місячних довгий час??? Вам необхідно пройти ОЧНУ консультацыю у гінеколога, Тетяна.)))) ПРоходила вже..і не раз...нічого не кажуть лікарі чому саме немає..причину....які можуть бути причини??
Для того, щоб точно відповісти на Ваше питання, Вас необхідно ретельно дообстежити, бо існує багато причин для подібного стану. Винекнення вторинної аменореї може бути спровоковано як тяжкими фізичними навантаженнями, так і способом життя жінки, її емоційним станом (постійний стрес на роботі чи дома, наприклад), недостатнім (або неправильним) харчуванням.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-10-25
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки коштуватиме лапароскопія на непрохідність маткових труб.
5000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ніна2015-10-25
Доброго дня! В результатах УЗД написано, що матка в антефлексії, Т-подібна? Між маткою та шийкою матки наявний загин. Скажіть будь ласка що це означає? Чи може це якось вплинути на вагітність?
Седловидная матка – патология в строении органа, которая является одной из разновидностей двурогой матки. Это нарушение характеризуется деформацией дна матки, которое напоминает собой седло. Степень выраженности порока может быть различной, именно от этого часто и зависит прогноз беременности.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2015-10-24
Доброго дня.Ми з чоловіком здавали тест на сумістність(посткоітальний):в полі зору 8-12 сперматозоідів з активним поступальним рухом.Сперматозоіди з феноменом коливання складають 33.8%.А на слідуючи місяць в полі зору 2-5 сперматозовдів з активним поступальним рухом.Сперматозоіди з феноменом коливання 16,3%.Що це може означати?Дякую за відповідь.
Це говорить про чоловічий фактор безпліддя.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (177)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх