x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7079 пользователей
Юля2018-08-03
Напротязі двох років не настає вагітність. в мого чоловіка астенозооспермія 16%активнорухливих, були в уролога, пропили таблетки, покращення нема. І така спермограма вже два роки. які можна здати ще аналізи, щоб виявити причину поганої спермограми?
Юліє, з приводу цього чоловікові слід звернутися на очну консультацію до уролога. Запис на прийом за телефонами, вкзаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
ігор2018-08-03
чи можна здати спермограму в суботу?
Ігоре, можна здати лише за попереднім записом, коли є лаборант.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана
до статті Оніхомікоз
2018-08-03
Добрий день! Чи займаєтесь чисткою і шліфовкою нігтів, уражених грибком? Яка вартість? Наперед дякую.
Ні, Світлано. З питань лікувального манікюру Ви можете звернутися на наших колег у салон краси "Косметік-центр": +38 0332 20-07-03 +38 099 32-407-32.
Была для Вас полезной эта информация?
лілія2018-08-03
мeні робили пункцію кісти яйника чeрeз який проміжок часу можна купатися в озeрі
Через 5 днів.
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2018-08-03
Після пологів(рік тому),через 3 місяці,я мала проблеми з після інтиму(починалася кровотеча і тривала 10-15 днів)Звернулася до гінеколога яка приймала роди.Виявилося що потрібно було робити чистку(поліпи)-так вона сказала.Зробила.Після цього цикл критичних "збився". Можуть початися на тиждень раніше,або на тиждень із затримкою.Хоча до цього починалися за 3 дні до попередньої дати.Зараз я в Польщі.Місяць як немає сексу.І затримка 10 днів.Хоча я не вагітна.З чим це може бути зв'язане?
Ганно, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога та дообстежитися.
Была для Вас полезной эта информация?
Роман2018-08-03
Доброго дня в мене Анальна тріщина, вже десь на протязі року дає про себе знати лікувався але Не допомогло час від часу дає про себе знати ! Скількі буде стоїти лікування?
Романе, на жаль, у центрі в штаті зараз немає проктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Міла2018-08-02
Доброго ранку. У мене фіброміома на 10 тижнів, є УЗІ-діагностика, але я не знаю, як мені лікуватися. Ви зможете мені порадити шляхи вирішення моєї проблеми, якщо я вам пришлю свої результати?
Ні, Міло, онлайн ми не призначаємо лікування. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2018-08-02
Три дні назад проколола дочці( 7 місяців) вушка в салоні.. Кололи стерильними сережками, але багаторазовим пістолетом,який вони тільки зрошують дезрозчином.. Яка ймовіріність занесення гепатиту або ВІЛ? І коли краще здати аналізи на ці інфекції
Ймовірність інфікування вкрай низька. Якщо, Катерино, Вас заспокоїть проведений аналіз, то зробити його Ви можете будь-коли.
Была для Вас полезной эта информация?
Олеся2018-08-02
Скажіть будь ласка,що це може бути -постійні болі з ліва в животі і болить в задньому проході,вже тривалий час?
Олесю, це може бути свідченням якогось запального процесу. Онлайн ми не в змозі діагностувати Вашу проблему. Вам варто було б звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря, гастроентеролога чи проктолога для діагностики та призначення при потребі лікувння.
Была для Вас полезной эта информация?
Олеся2018-08-02
Скажіть,в чоловіка скарги на болі в животі з ліва, і в задньому проході,що це може бути,і чи можна до вас звернутись з цими скаргами?
Олесю, у нас, на жаль, ні проктолога, ні гастроентеролога в центрі в штаті немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (457)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх