x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7028 пользователей
Таня2016-08-25
Заканчиваю пить Визан.( по поводу эндометриоза) И вот тут вылезла молочница, ужасный зуд и небольшые белые выделения. Мажу нистатиновой мазью. Ее будет достаточно ? так как знаю, что свечи вроде бы нельзя использовать.
Тетяно, на рахунок свічок Ви помиляетесь. Вам необхідно застосовувати свічки та перорально протигрибкові таблетки. Звичайно, що мазі буде недостатньо.
Была для Вас полезной эта информация?
Алеся2016-08-23
Доброго вечора.Скажіть будь ласка чи робиться у вас досліження "імплатаційного вікна" при невдалих ЕКО???Яка сума процедури?
Ні, Олесю, таких досліджеть у нашому центрі не проводиться.
Была для Вас полезной эта информация?
Жанна2016-08-23
Доброго дня! Хотіла б потрапити на прийом до Петровського.В.В ,скажіть будь ласка чи потрібно записуватись на прийом, і якщо можна номер тел. для запису. Дякую!
Так, звичайно, Жанно, записуватися на прийом необхідно заздалегіть за телефонами, які вказані на сайті. +38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2016-08-23
Доброго дня! Мені поставили діагноз Шерешевського- Тернера! Чи були у практиці клініки подібні випадки? Що робити в даній ситуації?
Так, Ольго, подібні випадки у нашій клініці були. Проте яка саме проблема Вас турбує?
Была для Вас полезной эта информация?
Ніна2016-08-23
Добрий день. В мене була вагітність настала після перевірки прохідності труб, нажаль завмерла. Після того не вдається завагітніти, чи можна зробити у вас просто лапароскопію і скільки це буде коштувати? (Як перевірялись труби то була прохідність, і зразу завагітніла, але перед тим 2роки не виходило нічого)
Так, Ніно, Ви можете пройти у нас діагностичну лапароскопію, вартість якої на сьогодні становить 7500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
ALex_L2016-08-21
Доброго дня! Призначили лапароскопію та гістероскопію для виявлення причин непліддя. Петровський В.В порадив записатися на операцію на 7-й день циклу. Сказав перед операцією чоловіку для підстраховки треба здати МАР-ТЕСТ на антитіла, щоб виключити чоловічий фактор непліддя. Скажіть це робиться в той же день, чи потрібно записатися раніше, адже результат цього аналізу мабуть не відразу буде ? Який порядок дій перед операцією? Дякую.
У Вашій ситуації було б краще, щоб чоловік здав МАР-ТЕСТ заздалегіть.
Была для Вас полезной эта информация?
світлана2016-08-17
Планове узд при вагітності у вас можна робити? Чи є у вас 3д узд?
Так, Світлано, можна. 3Д-УЗД у нас є.
Была для Вас полезной эта информация?
Ок2016-08-16
Доброго дня!19 травня в мене була завмерла вагітність і робили медикаментозний аборт ,причину не встановили.і через 2 місяці я знову завагітніла ,чи дуже небезпечно що пройшло мало часу?Дуже переживаю
Оксано, не турбуйтесь, це не є небезпечним. Проте Вам варто здати аналіз крові на TORCH-інфекції.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2016-08-16
Доброго дня! Скажiть, будь ласка, чи проводить ви емболiзацiю маткових артерiй? Ще одне запитання, як можна позбутись фiбромiоми (8 тижнiв), окрiм видалення матки? Дякую.
Олено, у нас не проводять емобізацію через те, що дана методика на сьогодні уже вважається застарілою. Фіброміому можна видалити методом лапароскопії, матка при цьому зберігається. Тактика лікування визначається після огляду і заежить від того де, саме знаходиться фіброматозний вузол.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-08-16
Писала Вам уже по поводу токсоплазмоза. Сейчас забрала результат Toksoplazma IgM в норме, Toksoplazma IgG - 18.26 (нижний предел <0.1. верхний предел 0,9-4,9). Я живу не в Украине, делала у Вас в июне лапароскопию, Петровский В.В. сказал приезжать на ЭКО. Планируем в первых числах сентября. Но что значит результат этого анализа? Стоит нам сейчас брать отпуска и ехать? Или надо лечить?
Катя, дані результати свідчать про раніше перенесений токсоплазмоз. У Вас виробився імунітет. Інфекція не активна та лікування не потребує.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (206)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх