x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7044 пользователей
Тетяна2017-08-31
Добрий день,я вагітна початок 19 тиждень,до цього рухів дитини не чула,а вже два дня чую стукіт з середини тільки коли лежу на спині,чому так щось з дитиною не так,порадьте що робити
Тетяно, головне, щоб Ви рухи плода чули до закінчення вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2017-08-31
Доброго дня. У мене полікістоз яєчників. Робили лаороскопію 2 роки назад. Вагітності все немає. Зараз 15 днів затримки, аналіз на хгл негативний. Трохи потягує живіт. Що це може бути?
Марино, щоб вияснити причину тягнучих болей, Вам необхідно зробити УЗД та проконсультуватися очно у гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-08-31
доброго дня. На 23 тижні вагітності -крайове передлежання плаценти (по задній стінці, доходить до внутрішнього вічка, але не перекриває його). Гінеколог відправляє на стаціонар. наскільки це небезпечно? можливо що плацента ще мігрує?
Можливо плацента мігрує, і ще підніметься вище. Проте крайове передлежання небезпечне кров'янистими виділеннями в стані спокою, через це вагітну і скеровують в стаціонар.
Была для Вас полезной эта информация?
Женя2017-08-29
Доброго дня,мени 14 років.3 дня тому почав боліти живіт під ребрами справа і зліва, сьогодні почало періодично к стріляти вокруг пупка.понос був 2 дні і перестав.тошноти і блювоти не було,запору немає, температури також.може це бути отруєнням? Тому що біль з'явився на наступний день після того коли з'їв булочку з маком,а про пупок прочитав абдомінальна мігрень,і в підлітковому віці буває.п.с.грижі не має.
Женю, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися до сімейного лікаря на очну консультацію, або викличте швидку допомогу.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-08-29
Какой PH должен иметь гель для интимной гигиены?
Тетяно, ідеальний рН для таких продуктів 4-5 одиниць.
Была для Вас полезной эта информация?
Зоя2017-08-28
Доброго дня!Яка вартість консультації гінеколога ?
Зоє, первинна консультація гінеколога коштує 160 грн. Повторна - 110 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2017-08-25
Доброго дня! Мені було проведено оперативне лікування: лапароскопію. Двобічна кістектомія. Коагуляція вогнищ зовнішнього ендометріозу. Хромогідротрубація П+ Л+. Гістерорезектоскопія. Розєднання сінехій порожнини матки. Після операції місячні почалися на 25 день у перший день місячний вкололи гозерелін 10,8. Скажіть, в чому може бути причина сильних болів внизу живота, місячні пішли обільні ( за ніч 1 прокладка)? Які обизболюючі можна пити? Не помагає ібупрофен з ношпою.
Юліє, для того, щоб визначити причину виниклої проблеми, Вам необхідно звернутися на очну консультацію до гінеколога та пройти відповідні обстеження. Лікарські препарати, які б Вам допомогли, призначить спеціаліст після огляду. Онлайн призначати лікування ми не можемо.
Была для Вас полезной эта информация?
Ніна2017-08-23
Доброго дня у мене була затримка 2 тижні пішла на узі сказали кіста лівого яєчника багатокамерна перед цім пережила стрес лікар сказав що за 1.2 цикли може пройти. місячні пішли з згустками чи можливо що це кіста?? Але іноді відчуваю поболювання з ліва...
Ніно, щоб вияснити причину проблеми, необхідно пройти повторне обстеження та звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Тася2017-08-23
скажіть будь ласка, в мeнe вагітність на 25 тижні, і вдарилась в живіт в області пупка нe дужe сильно, чую ворушіння плоду, живіт нe болить, нічого нe турбує.... чи є нeбeзпeка для дитини і які можуть бути наслідки?
ТаЇсіє, якщо нічого не турбує, то небезпеки немає. Якщо ж з'являться якісь причини для хвилювання, зврніться до гінеколога, який веде Вашу вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Михайло2017-08-22
Чи займається центр трансплантацією органів?
Ні, Михайле, наш центр трансплантацією органів не займається.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (278)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх