x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7079 пользователей
Ніна2018-05-31
Рік тому лікували єрозію. Нe що давно після інтимного звязку відчула різкe пeчіння,та сильний набряк . На наступний дeнь піднялась висока тeмпeратура. Інших ознак хвороби нeмає,аналізи всі в нормі. Чи можe бути останній контакт причиною тeмпeратури?( можливо запалeння інфeкціі)
Ніно, для того, щоб зробити висновки, відносно описаних Вами симптомів, Вам варто дообстежитися та звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему.
Была для Вас полезной эта информация?
Віктор2018-05-31
Добрий день. Мені зараз повних 39 років. Є одна дитина 3,5 р. Запитання - Чи можу бути донором в такому віці?
Так, Вікторе, можете. Для оформлення співпраці між Вами і медичним центром, Вам слід підійти безпосередньо у заклад та пройти усі необхідні обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-05-30
Які дієві методи лікування ви можете порадити при куперозі?
Терапевтична стратегія відносно лікування, Ірино, підбирається лікарем індивідуально, базуючись на даних анамнезу пацієнта та результатах відповідних діагностичних обстежень. Ви можете записатися на консультацію до нашого дерматолога за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Леся2018-05-30
Доброго дня . В мене виявили два вузла міома матки.Але проблема ще в тому маю цукровий діабет інсулінозалежна. Чи ви беретеся за такі випадки?
Лесю, Вам з цього приводу слід проконсультуватися з оперуючим хірургом індивідуально. Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2018-05-29
Яким чином можна позбутися від рубця на лиці.Що ви порекомендуєте для дитини 4 роки.
Вікторіє, висічення рубця на обличчі до 5 см коштує 3 500 грн. Вам для початку варто проконсультуватися з пластичним хірургом, оскільки у центрі немає педіатричного напрямку.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2018-05-29
Доброго дня. Сьогодні була на узд. Висновок -На фоні розширеного ендометрію до 22 мм, візуалізується плідне яйце, не чітко сформоване. СВД -7мм. Біометрія відповідає 2 -3 тижні вагітності. Лікар на узд сказав прийти на узд контроль через 7 днів. А мій гінеколог сказала що не варто через 7 днів робити узд, а краще через 3тижні. Що зараз ше маленький термін, тому не чітко сформоване плідне яйце. Що порадите, не знаю що робити. Дякую.
Ганно, можливо, Вам не варто було на такому ранньому терміні робити УЗД, тому візуалізація плідного яйця нечітка. Проконтролювати розвиток ембріона можна, провівши УЗД в 12 тижнів, або за показниками ХГЧ.
Была для Вас полезной эта информация?
Алла2018-05-29
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які гормональні пластирі для ЗГТ Ви могли б порадити? Дякую.
Алло, центр не займається рекламою препаратів.
Была для Вас полезной эта информация?
інна2018-05-29
добрий день. мені 28 років. вагітна 12 тижнів. захворіла вітрянкою. температура була 2 дні 38,5. зараз немає. розяснити доступно наслідки для плоду мені не можуть чи не хочуть лікарі. не розумію що робити? прошу вашої допомоги чи поради. буду вдячна за відповідь.
Інно, Вам варто в 13 тижнів зробити УЗД плоду та здати кров на виявлення вроджених вад у першому триместрі.
Была для Вас полезной эта информация?
Валентина2018-05-29
У мене на КТ нирок в н/сегменті лівої нирки, по передньому контурі є кістозної щільності утвір, при підсиленні контраст не накопичується, до 0,5см. Порожниста система не розширена, в н/групі чашечок-конкремент, щільністю до +800+1444одН, розмірами до 0,7Х1,2Х1,9см і до 0,2см. Функція нирок не порушена. Сечовід без змін. Судинна ніжка структурна. Чи потрібна мені операція і яка приблизна її ціна. Дякую, з повагою, Валентина.
Валентино, Ваше питання слід вирішувати в індивідуальному порядку з урологом. Ви можете записатися на прийом до лікаря за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ціна вакцини проти раку шийки матки. При дослідженні виявлено групу ВПЛ А5/А6(51,56)
Віро, вартість вакцинації проти раку ш/м (1 ін’єкція з введенням) становить 780 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (457)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх