x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7036 пользователей
Людмила2016-08-11
Добрий день!Напишіть будь ласка,чи роблять у Вашій клініці штучне запліднення методом ГІФТ(перенесення яйцеклітини та сперматозоїдів в маткову трубу)
Ні, Людмило. Ми переносимо ембріон у порожнину матки.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2016-08-11
Доброго дня! Після закінчення курсу візану( назначений після лапараскопії з приводу ендометріозу), через який термін прийдуть місячні? Коли краще планувати вагітність? І чи потрібно вживати ще якісь препарати для того , щоб вагітність пройшла вдало( дюфастон чи фолієву кислоту) ? Буду вдячна за розгорнуту відповідь.
Тетяно, інколи місячні з'являються після відміни препарату, проте все дуже індивідуально. Вагітніти можна спробувати відразу. Спеціальні препарати приймати не обов'язково, але потрібно враховувати Ваші гормональні показники, які були ДО прийому "Візану". (Доцільність призначення визначає лікуючий лікар.)
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-08-10
Скільки триває операція Гіменотопія.ціна за все?чи потрібно лежати в лікарні?
Катерино, стаціонарного лікування це не потребує. Операція не тривала. Ціна - 5000 грн. Детальнішу інформацію та поради Ви можете отримати у лікаря після огляду.
Была для Вас полезной эта информация?
світлана2016-08-10
Ацетон+++ прокапались 5днів не допомогло. Вагітність 9 тижнів як збити ацетон?
Світлано, яке лікування Ви приймали? Ми не можемо дати пораду он-лайн, не знаючи якими препаратами проводилася терапія.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2016-08-09
Доброго дня! Мені поставили діагноз фіброзно-кістозная мастопатія два роки тому, двічи призначали різні ліки, але хвороба прогресує, зараз приймаю циклодінон і епігалін. Можна пройти обстеження в вашій клініці?
Так, звичайно, Ви можете пройти обстеження в нашій клініці. Попередній запис за телефоном, вказаному на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
захар2016-08-09
Вагітність 9 тижнів сильний токсикоз, прокапались в стаціонарі нічого не допомогло. Є якісь інші засоби чи чекати пока пройде?
Захаре, враховуючи те, що ми не знаємо ступеню тяжкості протікання раннього гестозу і використаних для терапії препаратів, Вашій дружині варто звернутия на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Анастасія2016-08-09
Доброго дня!В мене була лапароскопія по видаленню ендометріозу ||ступ. у травні.Приймаю візан.Менструація відсутня,але є постійні виділення коричневого кольору.На повторному огляді лікар призначив "дицинон"7днів.Виділення потроху припинились.Минув майже місяць,зараз турбує біль внизу живота,і знову в'язкі виділення коричневого кольору.Цикл (мав би бути)2 серпня.Це норма,чи мені знову звернутись до Вас у клініку.Дякую.
Анастасіє, зверніться в клініку, можливо, необхідне повторне УЗД для визначення подальшої тактики лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2016-08-08
Доброго дня!!! Чоловік здавав сперму і в нього виявили агрегацію та аглютинацію. В висновку вказано що потрібен MAR ТЕСТ. Можете сказати що це? І яка ціна проведення цього тесту у вас?? І чи лікується аглютинація та агрегація? (Бо ми 4 роки пробуєм вагітніти і не виходить) Наперед дякую за відповідь!!!
Маріє, мар-тест - це тест на визначення антиспермальних антитіл і відповідно визначення імунологічного фактору непліддя,. Для цього треба зробити спермограму із визначенням мар-тесту (260 грн). Лікування визначає уролог, призначаються препарати для розрідження сперми.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2016-08-08
Доброго вечора, скільки триває пластика малих статевих губ, чи часто ви її проводите, можливо у вас є фото до і після? Ціна зі всім необхідним для її проведення? Чи залишаються рубці!?
Ганно, операція пластики триває від 30 хв., проводимо її при потребі, чужі фото ми не надоємо, при бажанні пацієнта можемо зробити фото, ціна - 7000 грн., як правило, рубці малопомітні.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2016-08-07
Я вже писала вам 30 липня і дописую розмір кісти на правому яйнику 28мм., на лівому яйнику дві кисти розміром 22,5 і 27 мм. Вузлова міома матки 6 мм. Таке оперують чи ви ще якось лікуєте без операції? Бо ми намагаємся зачати дитинку але не получається. Буду вдячна вам за відповідь. Я розумію що мені краще приїхати до вас але мене цікавить чи мені негайно потрібна операція при такому чи ще можна лікувати?
Ольго, Вам в будь-якому разі необхідна очна консультація. Краще прийти після закінчення місячних, на 6-7 день циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (225)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх