x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7052 пользователей
Катерина2017-08-03
Підкажіть будь-ласка чи може відсутність менструаціїї бути викликана прийманням препарату Візан?
Так, Катерино, може.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2017-08-03
Доброго дня, мене звуть Надія, хотіла позбутись другого підборідя, надмірною вагою не страждаю, але такий дефект є, мені усі косметологи сказали, що це не лишній жир а деформоване підборідя, вроджене. Сказали, що в мене скошене підборідя, потрібно ставити імплант, щоб його видовжити, тоді ця проблема пропаде. Чи роблять у Вас таке, і яка ціна?
Надіє, з цього приводу Вам варто індивідуально проконсультуватися у наших пластичних хірургів. Запис на прийом за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Тася2017-08-03
у мeнe 21 тиждeнь вагітності. У жін.консультаціі робили узд 31 липня, сказали що всe добрe, хочу зробити повторнe узд в приватній клініці, щоб пeрeконатись чи справді всe добрe. Який мінімальний тeрмін між узд має бути і чи варто проводити повторно,чи нe зашкодить цe дитинці?
Таїсіє, питання про те, чи шкідливо часто робити УЗД при вагітності, не дає спокою всім майбутнім мамам. Однак знайти однозначну відповідь на це питання, на жаль, не можна. Деякі спеціалісти вважають, що сучасна апаратура не приносить ніякої шкоди матері і дитині, але є і наукофі факти, які стверджують, що подібне втручання не може пройти зовсім безслідно, і певна шкода все ж має місце. Повторне УЗД Вам є зміст зробити у 32 - 36 тижнів.
Была для Вас полезной эта информация?
ольга2017-08-03
Моїй тітці 68 років.У неї повне випадання матки.Вона громадянка Росії,приїхала до нас у гості.Чи можливо у вас зробити операцію?Якщо так,то скільки це буде коштувати.Дуже потрібна ваша допомога.
Так, Ольго, таку операцію зробити можливо. Ціна 12 - 16 тис. грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-08-02
Доброго дня. Мені 37 років.Два роки старались завагітніти.Місцевий лікар назначив стимулювання.Приймала Жанін,Дуфастон,Утрожестан, та для росту ендометрію (забула назву).Завагітніла,але на 4-5тиждень стався викидень.Через місяць лікар дозволила ще раз спробувати.Нажаль сталось те саме.Через пів року знову викидень.Дуже хочемо з чоловіком дитинку бо спільних дітей нема.Але маю сина 17 р. Підскажіть в чому може бути причина,до кого краще звернутись???
Тетяно, для вияснення причин проблем із вагітністю обстежувати потрібно сімейну пару. Ви можете почати із прийому репродуктолога у нас. (Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті, наприклад, до Петровського Вадима Валентиновича.) Чоловік маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2017-08-02
Скажіть, будь ласка,чи можливо провести медикаментозне лікування,тобто без хірургічного втручання,коли виставлений діагноз:вогнищева слабка дисплазія епілія шийки матки?(гістологічний висновок) До кого з гінікологів вашої клініки можна звернутись з такою проблемою?
Ганно, таке лікування провести теоретично можливо. Ви можете записатися на прийом до Щепко Євгенії Володимирівни чи Марищук Орести Володимирівни. Запис попередній, за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Олекса2017-08-02
Порадьте, чи можна у вас запліднити донорську яйцеклітину моєю спермою, яка зберігається у вас. Яка ціна цієї процедури? І ембріони також заморозити на деякий термін? Ціна всього яка буде? Наперед дякую
Олексо, для вирішення цього питання Вам варто звернутися до головного лікаря Медичного центру "Боголюби" - Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2017-07-31
Доброго дня! Скільки коштує операція на встановлення імплантів грудей? (ціна самої операції +анестезія+імпланти) і наскільки це безпечна операція чи можуть бути негативні наслідки? Дякую.
Вікторіє, вартість операції по збільшенню грудей від 25 000 грн, ціна імплантів від 700$, анестезія - 1029 грн. Детальніше ознайомится із інформцією відносно збільшення грудей Ви можете, перейшовши за посиланням на відповідну статтю: https://bogolybu.com.ua/ua/article/zbilshennia-hrudei/
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-07-31
Доброго часу доби! Чи проводиться у вас переривання вагітності? і якщо так, то скільки це коштує.
Ні, у нашому центрі абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Еля2017-07-29
Доброго дня! В мене місячні пройшли десять днів назад, стали чутливі груди, зробила тест,друга полоска на тесті чітка, а першої нема
Елеоноро, тест говорить про те, що Ви не вагітні. Якщо у Вас є сумніви на цей рахунок, можете переробити тест. Якщо є якісь скарги, зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (308)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх