x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7063 пользователей
Наталія2017-12-08
Доброго вечора. Я вагітна і у мене цистит. Чим можна лікуватися, щоб не зашкодити дитині?
Відносно прийому медикаментів, Вам варто проконсультуватися із лікарем, який веде Вашу вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-12-07
Доброго дня!Лікуюся свічками Неотрізол 8,проставила 5 ночей підряд,а 6-ту забула і поставила з ранку на 7-й день(сьогодні).Підкажіть будь-ласка,чи ставляти мені і в ночі(сьогодні),чи тепер продовжувати з ранку,так як одну пропустила???
Оксано, тепер Вам слід продовжувати застосування препарату зранку.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2017-12-07
Добрий день. Чи можна під час ІНСЕМІНАЦІЯ зробити запліднення сперматозоїдами конкретної статі.? Тобто чи робити Ви відбір У або Х сперматозоїдів?
Ні, Вікторіє, відбір сперматозоїдів за хромосомним набором ми не робимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2017-12-07
В мене в листопаді взагалі не було критичних, останній статевих акт був ще у вересні, після того двічі було ПМС. В листопаді пережила стрес, були недоїдання. Чи варто мені хвилюватися?
Аліно, щоб розвіяти свої сумніви відносто стану Вашого здоров'я, Ви можете пройти огляд у гінеколога та зробити УЗД органів малога тазу, здати аналіз крові на гормони.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-12-06
Доброго дня, порадьте будь ласка, як довідатись, чи можлива вагітність в період менопаузи. Я недавно зустріла подругу, в якоі теж менопауза, вона мені порадила зробити аналіз крові, а який саме вона не знає, бо цей аналіз ій зробили в Італіі (вона там працює). Подруга каже, що це 100% гарантія. Чи роблять такі аналізи в Украіні?
Вагітність можна визначити за допомогою звичайного аптечного тесту або аналізу крові на хоріонічний гонадотропін. Такий аналіз в Україні роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Natali2017-12-06
Доброго дня Ми з чоловіком плануємо дитину, після статевого акту , не знаю чи вийшло завагітніти чи ні, через 2 дні почало боліти внизу живота І не знаю , чи це проходить зачаття чи просто симптоми , боюся щоб лиш не щось гірше До гінеколога ще рано звертатися напевно, а тест робити теж рано, бо на першому тижні нічого не видно. Що робити в цьому випадку? Це вагітність чи ні?
Наталіє, існують високочутливі аптечні тести на вагітність, які можна використовувати до затримки місячних, і які можуть показувати результат уже на 6 день після запліднення.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2017-12-06
скажіть будь ласка! Якщо в мене відбулась овуляція, але є ще один фолікул 19мм, чи лопне він, якщо я колю вже інжесту 2,5% ?
Софіє, фолікул від інжести не лопне.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2017-12-05
Доброгом дня!таке питання:місячні нерегулярні ,може і по 2 місяці не бути,а зараз десь 5 днів нормально йшли,а тепер виділення спочатку коричневого кольору,а потім кровоносні. Що це може бути гормональний збій чи хвороба?відпиші тьбудь ласка
Ірино, для вияснення причин проблеми, Вам варто записатися на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-12-04
Після проведення лапароскопії на скільки часу паціент залишається в лікарні під наглядом?
Оксано, це залежить від складності операції. Зазвичай 1-2 дні.
Была для Вас полезной эта информация?
Володимир2017-12-04
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна покращити результати спермограми і завагітніти дружині?. К-сть - 4.0 мл; колір- сіруватий; прозорість- мутна; в’язкість - 10см! ; к-сть сперматозоїдів в 1 мл - 10млн.; к-сть сперматозоїдів в еякуляції - 5-6 в п/з!; активних -70%; нерухливих -30%; лейкоцити - 5-6 в п/ з; епітелій - 2-3 в п/з; зерна ліпідів - невелика к-сть.
Володимире, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до уролога. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (338)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх