x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7019 пользователей
Марина2015-01-29
Добрый день!!! Скажите пожалуйста, чем причина отсутствии овуляции?
Возможных причин отсутствия овуляции множество. Например, ожирение или слишком низкая масса тела, большие физические нагрузки, гиперпроактинемия, дисфункция щитовидной железы (гипертериоз, гипотериоз), стресс, анорексия или булемия, частая смена климатического пояса.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2015-01-29
Доброго вечора!!!У мене така проблема, я ми вже один рік не можемо завагітніти, а зараз затримка вже тривалий час і я робила тести, але тест негативний.І таке питання чи у вас у лікарні можна пройти обстеження мені і чоловіку, та яка приблизно ціна обстеження на двох?
Марія,запишіться до Петровського Вадима Валентиновича за телефоном (099) 44-55-404. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Після консультації лікар направляє на необхідні парі обстеження. Скоріш за все вам доведеться здати аналіз крові на гормони, а чоловікові - спермограму, крім того - вагінальне УЗД плюс аналіз на гепатити, СНІД, TORCH-інфекції. Орієнтовно обстеження перед вагітністю коштуватиме порядка 2000 - 2500грн. Краще було б, аби ви приїхали на 21 день місячного циклу, а чоловік підготувався до здачі спермограми (виключити за 5 днів до аналізу: алкоголь, медикаменти, статеве життя, мастурбацію, гарячі ванни та сауну).
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2015-01-28
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що може бути і чи варто наводити паніку? Сьомий день немає місячних, тест показав негативний результат, також час від часу за ці дні відчувала потягування в низу живота.
Зробіть ще пару тестів. Якщо негативні - йдіть, Віка, на УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2015-01-28
Доброго дня!У мене затримка місячних,зробила тест - позитивний. Я знаю що мені потрібно здати аналіз крові, щоб точно знати, чи я вагітна. Потрібно ще якісь аналізи здавати і скільки це буде коштувати?
Тетяна, щоб ОСТАТОЧНО впевнитися чи ви вагітна, достатньо ще раз пройти тест. Кров здавати не обов'язково. Але якщо Вам дуже хочеться, то можете здати кров на хоріонічний гонадотропін - 99 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Любов2015-01-26
Добрий день.Чи діє у Вас державна програма ЕКО?Що для Цього потрібно?
Ні, державна програма у нас не діє.
Была для Вас полезной эта информация?
Емілія2015-01-26
Доброго дня яка ціна 2-ої спроби ЕКЗ(перша була у вас).
24000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-01-25
Добрий вечір.В мене маткова та позаматкова вагітність.Що робити.Чи можливо залишити маткову.
Для видалення позаматкової необхідне лапароскопічне втручання. Як під час цього втручання себе "поведе" маткова вагітність - не відомо. Проте, теоретично, можна постаратися її зберігти.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2015-01-24
Доброго дня,моєму чоловікові 24 роки,в 19 років він перехворів запаленням нирок,і простатитом,в 22 займався бодибілдингом і приймав "метан" і "тестостерон",зараз спостерігається еректильна дисфункція,чи допоможе нам ваш уролог??
Вікторія, щоб допомогти, Вашому чоловікові треба прийти до нас на ОЧНУ консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлия2015-01-24
Добрый день, могу ли я быть донором яйцеклеток? мне 25 лет, своих детей не имела еще, веду здоровый образ жизни, и сколько у вас стоит компенсация этой процедуры?
Юлія, щоб бути донором яйцеклітини обов'язково треба мати своїх дітей.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталя2015-01-24
Добрий вечір!Я маю пити Клостилбегіт на 5 день менструального циклу чи пити їх мені. 21.01 в мене почались ніби місячні але я не впевнена тому що вони були похожі більше до коричнових виділень(хоч першого дня вони були і червоні і коричневі).
Вам необхідно піти на прийом до лікуючого лікаря та зробити УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (173)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх