x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7052 пользователей
Тася2017-08-23
скажіть будь ласка, в мeнe вагітність на 25 тижні, і вдарилась в живіт в області пупка нe дужe сильно, чую ворушіння плоду, живіт нe болить, нічого нe турбує.... чи є нeбeзпeка для дитини і які можуть бути наслідки?
ТаЇсіє, якщо нічого не турбує, то небезпеки немає. Якщо ж з'являться якісь причини для хвилювання, зврніться до гінеколога, який веде Вашу вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Михайло2017-08-22
Чи займається центр трансплантацією органів?
Ні, Михайле, наш центр трансплантацією органів не займається.
Была для Вас полезной эта информация?
Тeтяна2017-08-22
Скажіть, будь ласка, чи можна подорожувати у гори під час вагітності, другий тримeстр? Чи нe зашкодить малюку пeрeміна атмосфeрного тиску?
Тетяно, почати Вашу подорож слід з візиту в жіночу консультацію до Вашого лікаря. Розкажіть йому про Ваші плани. Куди, в який час, на який період, в якій компанії Ви плануєте їхати. Тоді лікар, виходячи з Ваших індивідуальних особливостей і перебігу Вашої вагітності, зможе дати професійну пораду.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2017-08-21
Доброго дня! У мене був порушений менструальний цикл,здала аналізи на гормони, виявили недостатню кількість прогестерону після чого мені прописали препарат Прогінорм ОВО, я повинна була ним лікуватись 3 місяці (з 15 дня циклу по 25 день), поки лікувалась весь термін цикл змінився до 20 днів, після того як пропила ліки останній місяць знову затримка. Це є нормально?( можливо цикл змінюється, після прийому) Чи це порушення я не вилікувала? Дякую за відповідь!
Ганно, це може бути варіантом норми, але щоб сказати це напевно, Вам варто було б пройти УЗД та ті обстеження, які передували призначенню препарату, та звернутися до лікуючого лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2017-08-19
Яка ціна на медикаментозний аборт?
Ольго, у нашому центрі не роблять абортів.
Была для Вас полезной эта информация?
Олеся2017-08-19
Доброго дня! Скажіть чи роблять у вас вакуумну аспірацію і скільки вона коштує?
Олесю, наш центр займається вирішенням репродуктивних проблем, а не навпаки. Абортів у нас не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2017-08-16
Скажіть будь-ласка.Був збій менструального циклу-отправили на узі 25.05.17.все було в нормі тільки були множинні фолікули от 3-4 мм.Цього разу місячні йшли 13 днів.Отправили на узі.Мені поставили діагноз полікістоз 15 днів назад тільки по узд.Зараз кажуть кісти 5-6 мм.Здавала кров на гормони Фолікостимулюючий-6,78.Лютеінізуючий-18,09.Пролактин-22,39.Чи може так швидко розвинутись полікістоз?І які дії подальші?Задумуюсь чи це полікістоз чи просто множинні фолікули і гормональний збій.
Людмило, Ви зробили правильниі висновки, це у Вас множинні фолікули, а не кісти, і має місце гормональний збій.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2017-08-16
Доброго дня чи роблять у вашому центрі гістологію матки?
Світлано, у нашому центрі беруть біопсію на гістологію.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-08-16
Доньці 16років. 4місяці відсутні місячні. Здали гормони, прогестерон 0,20 .що робити?
Наталіє, Вашій доньці потрібна індивідуальна консультація гінеколога, оскільки одного показника прогестерону для постановки діагнозу недостатньо.
Была для Вас полезной эта информация?
саша2017-08-14
Добро дня. Після двох операцій ставлять діагноз злукова хвороба, оскільки постійні болі в області малого тазу. Лікарі кажуть що потрібне лише оперативне втручання. Скажіть будь ласка чи роблять у вашій клініці операціі з роз'єднання злук органів малого тазу.
Так. У нашому центрі можуть зробити таку операцію, але лище якщо мова йде про пацієнта жінку.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (311)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх