x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7052 пользователей
Ірина2017-10-02
Доброго вечора.Підкажіть,чи можна у вас перевірити прохідність маткових труб?Наскільки болісна процедура і скільки вартує?Завчасно дякую за відповідь
Ірино, так, у нашому центрі можна перевірити прохідність маткових труб. Процедура метросальпінгографії малоприємна, коштує 730 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-10-01
Доброго вечора.Підкажіть будь ласка,у вашій лікарні можливе лікування цитомегаловіруса,якщо так то до кого можна звернутися.
Так, Оксано, можливе. Можете звернутися до будь-кого з лікарів-гінекологів. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2017-10-01
Доброго дня. Вчора мені поставили стент з сечового міхура в нирку, так як узд показало блокування нирки каменем. Відправляють на дроблення камня в правій нирці. До вас можна приїхати чи потрібний попередній запис? Я не місцева, їхати 3 години до вас. В мене місячна дитина на грудному годуванні. Дякую
Софіє, обов'язковий попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2017-09-28
Доброго вечора. Маю субсерозні фіброміоми матки одна з яких біля дна з ліва 110-75-120 мм на широкій основі з ділянками середнього та зниженого кровопостачання (це після емболізації однієї маткової артерії!!! яку робили 2 роки тому, хоча до півтора року було явне зменшення). Спочатку не було видно, що вона субсерозна. Які види оперативного втручання у вас роблять? Який наркоз? І скільки все коштує? Дуже дякую.
Ірино, можливе проведення лапароскопії, консервативної мімектомії. Наркоз загальний. Коштує вручання 16 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-09-28
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можливо на УЗД , поставити діагноз, інтрамуральний вузол, замість вагітності на 1-2 тиждні.
Наталіє, можливо все. Рекомендується дообстеження в динаміці.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2017-09-28
Добрий день! Робила медикаментозний аборт. Тепер довгий час не можу завагітніти.робила тести на овуляцію. Її немає. Чи це лікується? І скільки коштує у вас прийом гінеколога.
Ірино, Вам варто звернутися на прийом до гінеколога. Вартість консультації - 160 грн. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2017-09-28
Доброго дня. В мене після ванни щовечора з'яаляються висипи по гомілках та стегнах у виді червоних плямок...мають різний розмір..при натиску біліють..до ранку переважно самі сходять...якщо не зачіпати то не сверблять...пила супрастин..але нічого не змінилось. Скажіть будь ласка що це моглоб бути?
Тетяно, зверніться на прийом до дерматолога. Можливо, має місце алергічний дерматит. Зверніть увагу на кометичні продукти, якими Ви користуєтеся при прийомі ванни.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-09-27
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи роблять в вас в клініці гістероскопію по виявленню поліпа шийки матки.Яка вартість з наркозом.
Так, роблять. Вартість процедури орієнтовно 4500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2017-09-26
Добрий день, мені 17 років, в мене вже два тижня цистит, весь цей час була температура(тепер також) 37 і 2 і до 37 і 8 , я не лікувалась і мене почали боліти нирки, вчора я випила 1 пакет "урофосцин" і нирки трохи перестали боліти але температура та ж сама, я незнаю що робити, знову пити "урофосцин" чи це пройде, що робити
Ганно, Вам не слід собі самостійно призначати лікування. Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря для діагностики та призначення відповідної терапії.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2017-09-25
Доброго дня! Мене цікавить чи видаляють у вашій клініці рубці на щоках після акне. Якщо так, то як проходить процедура і яка її ціна?
Надіє, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до нашого пластичного хірурга. Вартість консультації - 130 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (311)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх