x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7032 пользователей
Яна2016-04-03
Чи можна займатися сексом при наявності залозистого поліпу(7,2×3,1) шийки матки?
Сексом займатися можна, але поліп краще видалити, не відкладаючи.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-04-02
У мене лімфома ходжкіна 2а стадія шийні лімфомузли 8місяців ремісія коли можна вагітніти?
Катерино, у випадку вагітності є ризик рецидиву захворювання, тому Вам варто врахувати думку лікуючого Вас онколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-04-02
Добрий день, хочу запитати, в мене при надавленні болить ліва грудь, скажіть, що це може бути?
Ірино, це може бути мастопатія, для уточнення діагнозу варто зробити УЗД молочних залоз.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-04-01
Добрый день! Скажите перед операцией нужно провести очистительную клизму. Какими средствами вы ее проводите или пациент самостоятельно пьет слабительное?
Оксано, робиться мікроклізма "Норгалакс" ввечері і зранку перед операцією. Пацієнтка може зробити її сама після інструктажу медсестри.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-04-01
Результаты мужа: Объем: 2,0мл; Количество сперматозоидов в 1мл эякулята: 17,0*10(6); Активноподвижные с прямолинейным движением 9%, малоподвижные с прямолинейным движением 14%; неподвижные 62%. При этом у меня одна труба непроходима, вторая с спайками. Некоторые врачи советуют сразу ЭКО, некоторые - лечение. Стоит ли мне "чистить" трубы и лечится мужу (говорят, что мужчин очень долго надо лечить и интенсивно, а мне уже 30 лет) или готовиться к ЭКО? Стоимость ЭКО в прайсе - это вся сумма, или еще дополнительно надо платить за медикаменты и т.п. Мы собираем деньги, планируем к Вам ехать из другого города. Надо знать сколько собирать). Спасибо.
Катерино, з даних спермограми чоловіка можна говорити про астенозооспермію, тому йому необхідна консультація уролога. А з Ваших даних чітко не відомо наскільки прохідні маткові труби (і що викликало проблему непрохідності?). Ціна залежить від дози препаратів, які призначаються для стимуляції. Стосовно детальнішої та конкретнішої інформації треба очно проконсультуватися з репродуктологом. В Вашому випадку, скоріш за все, буде рекомендоване ЕКЗ,
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2016-03-31
Добрий день! Планую до вас на манчестерську операцію, я з області, лікар казав теба буде десь тиждень лежати ще, можете мене з орієнтувати фінансово приблизно.
Світлано, що Ви маєте на увазі під "манчестерською операцією"? У нас такого у прайсі немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2016-03-30
Доброго дня! При УЗД матки і придатків, було виявлено ендометрій товщиною 11мм, з васкуляризацією по типу судинної ніжки, яка відходить від попереднього лиска ендометрію (поліп).Скажіть, будь ласка, на скільки це небезпечно, і чи може поліп сам відшаруватися і вийти з менструацією? Наперед дякую!
Ольго, подана Вами інформація не конкретна стосовно поліпа. Які розміри поліпу? Вам варто зробити контрольне УЗД після менструації для його чіткої візуалізації. У Вашій ситуації може бути рекомендована гістероскопія.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-03-30
Умене ремісія раку 8місяців через скільки мені можна вагітніти?
Катерино, вкажіть чіткий діагноз і орган.
Была для Вас полезной эта информация?
ксения2016-03-28
Що краще приймати при полікістозі,якщо я планую завагітніти,утрожестан чи дюфастон?
Ксеніє, суттєвої різниці немає, бо все це препарати прогестерону. Зважайте на те, що призначив Вам лікар.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2016-03-28
Доброго дня,фолікулометрія на 16 день мц:ендометрій 12мм,правий яєчник містить фолік до 3мм,лівий містить фолік розмірами 22*11мм,13*8мм та кістозне включ 22*17мм.В дугласовому просторі вільної рідини 2-3мм.Чи можлива вагітність?Та чому не лопають фолікули.Колю уколи оваріум композитут з 5мц через два дні та уколи прогестерон з 15мц через день сім днів.Дякую
Світлано, у Вашому випадку є гормональні порушення в організмі, але для чіткого визначення ефективності овуляції, Вам необхідно звернутися на очну консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (217)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх