x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7039 пользователей
Льоша2016-12-30
Я неэдиный нормальний пацан на этой земле...хо чу сдать сперму,как это сделать..............
Олексію, Ви хочете здати сепрму на аналіз (спермограма) чи як донор? Якщо Вас цікавить спермограма, то для цього необхідно попередньо записатися та підготуватися (не відвідувати сауну, не жити статевим життям, не мастурбувати, не приймати медикаментів протягом 5 днів до здачі еякуляту). Ціна аналізу - 290 грн. Якщо Вас цікавить можливість стати донором сперми, то для цього теж необхідно здавати спермограму (обстеження за рахунок центру) та обов'язковою умовою є наявність власних дітей.
Была для Вас полезной эта информация?
віктор2016-12-29
добрий день хочу зробити повне обстеження всіх органів-причина періодичний тиск(високий) і брак кисню(постійно капаю каплі) болі в підшлунковій ітд і тп....Мені 34 роки. Зорінтуйте по ціні та часові обстеження. Якщо треба надам кучу обхідних з інших(часних) клінік тому що ніхто не знає причини кажуть здоровий...
Вікторе, визначення "всі обстеження" має дуже розмите значення. Зі свого боку ми можемо Вам порекомендувати звернутися на індивідуальний прийом до лікаря загальної практики. Наш центр профілюється здебільшого на репродуктивній медицині.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталия2016-12-28
Скыльки коштуэ отопластика обох вушних раковин?
Пластика обох вушних раковин коштує 8000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Валентина2016-12-28
Після родів пішла на огляд до гінеколога через 2 м, виявили у вдагалищі кісту була розміром як вишня . Пішла ще через 4 місяці виросла як сливка . Скажіть у Вас можна її видалити ,яким чином? Яка ціна ?
Валентино, кісти бувають різного походження. Питання доцільності хірургічного втручання вирішується після очної консультації.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-12-28
Доброго дня! Мені 25.11.16 робили лазерну коагуляцію шийки матки! Менструації почалась вчасно після процедури тривала 6 днів,але ще досі є виділення крові ,і загалом тривають вже 15 днів включно з менструацією!Дотримувалась всіх настанов лікаря! Хотіла запитати чи це норма,чи варто зробити обстеження?
Оксано, Вам варто звернутися до лікаря, який робив Вам коагуляцію.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-12-26
А скільки днів потрібно лижати після операції?
Ірино, лежати в стаціанарі треба від 1 до 3 діб, в залежності від складності проведеного втручання.
Была для Вас полезной эта информация?
инна2016-12-25
Кажуть що ви даете диски з ходом операціїї,це правда?
Так, Інно, ми надаємо запис із ходом операції.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2016-12-23
Доброго дня, мені 42 роки і я ніколи не народжувала, 7 років тому робила еко в Івано- Франківську, але нічого не вийшло, на даний момент маю не нормований місячний цикл (переважно мазня) не заю, що мені робити і до кого звернутись. Чи можна мені ще робити еко в 42 роки? Дякую.
Тетяно, звичайно, що Вашій ситуації цілком можливо вдатися до допоміжних репродуктивних технологій. ПЕРШ ЗА ВСЕ: Ви не повинні впадати у відчай. Зверніться для початку на очну консультацію (бажано з чоловіком) до нашого репродуктолога. Первинна консультація безкоштовна. Якщо у Вас є якісь результати обстежень (дійсні рік часу), візьміть їх, будь-ласка, із собою. Якщо немає, то з огляду на Ваш сімейний анамнез, лікар призначить ряд діагностичних обстежень. Бажано прийом планувати на 21 день місячного циклу, (щоб здати кров на гормони при потребі). Якщо приймете рішення, звернутися до наших фахівців, то попередьте про це по телефону, вказаному на сайті. У нас практикується попередній запис до спеціалістів. Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича. Бажаемо успіху!
Была для Вас полезной эта информация?
інна2016-12-21
ДОБРИЙ ДЕНЬ!хочу до вас приїхати на операцію...Що конкретно з собою брати,адже ніколи не лежала в лікарні!!!
Треба: - прийти в клініку у зазначений час (попередній запис); - нічого не їсти та не пити вранці (оскільки потрібно здавати аналізи); - взяти з собою обстеження (якщо такі наявні) та індивідуальні речі (халат, нічну сорочку, тапочки).
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2016-12-20
Доброго дня! Хочу видалити гігрому на руці. Чи можливо це зробити під час першого прийому, яка ціна і яка тривалість перебування після операції?
Так, Наталіє, можливо видалити гігрому під час першого прийому. Вартість процедури - 650 грн. Стаціонарного перебування втручання не потребує.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (247)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх