x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7063 пользователей
Вікторія2018-01-08
В чоловіка азоспермія. Хочемо зробить штучну ісемінацію донорської спермою , скільки це коштуватиме з всіма обстеженнями? Чи потрібно чоловіку їхати зі мною.
Вікторіє, інсемінація спермою донора коштує 4200 грн. Одна доза донорської сперми 2200 грн. Ймовірно, для Вас із чоловіком доречною буде попередня консультація репродуктолога. А чи їхати з Вами чоловікові на саму процедуру - вирішувати йому.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2018-01-03
У мене 12тижнів 5 днів вагітності. Приймаю Дюфастон по 0.5 таблетки 2 рази в день. Вчора здала аналіз на прогестерон. Результат Лакмус - 34.5. Чи потрібно мені ще приймати Дюфастон, якщо так то в якій кількості і скільки часу.
Юліє, на рахунок відміни препарату, дозування та тривалості прийому, Вам варто проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем, який робить відповідні призначення, керуючись наявністю чи відсутністю симптомів загрози переривання вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-01-02
Добрий день на 3тижні вагітності в мене почались місячні що робити
Ірино, зверніться до гінеколога на очну консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2018-01-01
Мене цікавить чи роблять у вашому МЦ кесарів розтин і яка ціна? До якого лікаря можна звернутися? В мене має бути третій плановий кесарів розтин. Після другого кесаревого розтину була операції по тому ж самому шву на грижу і тепер в мене там є сітка , тобто мабуть треба буде робити інший шов. Але мабуть не кожен лікар візьметься за таку операцію.
Юліє, у нашому центрі не приймають пологів.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-12-30
Виділення бувають,раз на місяць,або 2 місяці
Андрію, зверніться до уролога для діагностики та призначення відповідного лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-12-30
Скажіть будь-ласка,чи може в мене бути молочниця,якщо колись при вагітності в жінки була молочниця?Просто зараз помітив такий симптом,як прозорі виділення подібні до сперми,після сечовипускання.На даний момент статевим життям не живу протягом 1,5 року?
Так, у чоловіків теж можливий кандидоз. Вам варто звернутися до уролога на консультацію, здати відповідні аналізи для підтвердження чи спростування діагнозу.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-12-30
Чи приймають у вашому центрі пологи?
Ні, Андрію, в нашому центрі не пологи не приймають.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-12-27
Доброго дня! Скажіть будь ласка,чи можна в вас ставати на облік по вагітності?
Ні, Оксано, на облік Вам треба ставати у жіночій консультації, за місцем прописки.
Была для Вас полезной эта информация?
Віта2017-12-22
Доброго дня .Ми з чоловіком дуже хочем дитину і внас не виходить до кого нам звернутись щоб пройти всі аналізи.
Вікторіє, Вам з чоловіком обом варто прийти на консультацію до репродуктолога. Чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Вам особисто доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-12-22
Доброго дня ! У дитини вже 3 тиждень температура 38-40 коливається. Здали всі аналізи можливі і всюди виявлений стафілоко золотистий (Роті і носі) Звозили до якогось модного лікаря(особисто присутній не був) інмунолога і він сказав шо збивати температуру не варто , що організм бориться шо так має бути , сказав робити ванну 37 градусів шоб температуру збивати і мочити голово повністю ну і на фінал порадив пити кока колу по 2л в день і шо нема чому хвилюватись. Поясніть мені будь ласка що це за ЄРЕСЬ!!?? чи можливо це реальні речі?
Андрію, це, м'яко кажучи, дуже дивні поради. (Особливо що стосується кока-коли.) Зверніться з дитиною не до модного імунолога, а до звичайного педіатра.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (343)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх