x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7022 пользователей
Віктор2015-06-21
Доброго дня!Скажіть будь ласка,я хочу перевіритись у лікара андролога.До вас потрібно записуватись за здалегіть,чи можна в любий час приїжджати,і лікар мене огляне?Всі необхідні аналізи,у вас можна здати? Якою маршруткою можна добратись,з авто чи жд вокзалу?
Віктор, краще попередньо записатися по телефону, вказаному на сайті. Так, у нас можна здати всі необхідні аналізи, тому краще спланувати свій візит зранку, натще. Можна доїхати маршрутками №47 та 31, що йдуть від ЦУМа (зупинка біля готелю "Україна").
Была для Вас полезной эта информация?
світлана2015-06-20
доброго дня.скільки часу потрібно приймати утрожестан(свічки),щоб завагітніти?
Поки не відрегулюється гормональний фон, (якщо це була мета призначення препарату).
Была для Вас полезной эта информация?
Ирина2015-06-18
Здравствуйте!Две недели назад делали лапароскопию левого яичника.Процесс заживления проходит нормально,только беспокоит одно,шов с лева втянут в середину.Это нормально?Может что то пошло не так?Благодарю!
Так, таке заживлення шва можливе і не є відхиленням від норми.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2015-06-18
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи правда, що за час лікування ендометріозу "Візаном" жінка набирає вагу?...Чи можна цього якось уникнути? Чи можна паритись в гарячій ванні, в сауні, чи можна під час лікування пити чаї для зниження ваги, займатись спортом і т.п. і т.д. (Я цим переймаюсь, так як вже маю зайві кг, і до лікування була на дієті.....)???
Дійсно під час прийому візану, можливий ризик збільшення ваги, але не у всіх жінок і не надміру, оскільки прийом препарату зазвичай триває не більше 6 місяців. Всі перелічені Вами процедури можна проводити під час прийому препарату.
Была для Вас полезной эта информация?
Роман2015-06-17
Доброго вечора.В мене виявили безпліддя. ми з дружиною хочемо спробувати інсемінацію спермою донора, я у вас здавав усі аналізи, був на прийомі у вашого лікаря.причина в мені, що ж нам ще потрібно пройти щоб зробити дану ісемінацію,якщо у дружини проблем немає? Ще хочемо знати скільки це буде коштувати,щоб розрахувати свій бюджет і скільки займе часу така процедура? Щиро дякуємо!!!!
Цена инсеминации спермой мужа - 2000 грн. Обратитесь на очную консультацию к репродуктологу с тем, что Вы с женой решили пройти инсеминацию и вам призначат необходимые перед процедурой исследования. (Возьмите с собой все имеющиеся анализы свои и жены, если таковые имеются.) Процедура проводится в амбулаторном порядке, в естественном овуляционном цикле и много времени не занимает.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2015-06-16
Добрий день!Скажіть, будьласка, чи можна з діагнозом "киста молочної залози" вагітніти? І скільки буде коштувати у вашій клініці операція по її видаленню?
Зверніться на очну консультацію до мамолога. У нашому центрі не роблять операцій з приводу захворювань молочних залоз.
Была для Вас полезной эта информация?
Наташа2015-06-15
Доброго дня.я здала аналз крові на пролактин і він у мене підвищений 35,63.лікар відразу приписав таблетки Досилінекс по пів таблетки два рази в тиждень.чи не треба мені пройти якесь додаткове обстеження?
Зазвичай виявлення гіперпролактинемії в крові достатньо для призначення подібних препаратів.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-06-09
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка коли краще приїхати до Вас на обстеження жінки і чоловіка (не наступає вагітність). До кого це можна звернутися. скільки приблизно коштуватиме?
Сначала Вам необходимо приехать на первичную консультацию к нашему репродуктологу вместе с мужем. Первичная консультация БЕСПЛАТНА. С собой необходимо иметь результаты ранее пройденных обследований, если таковые имеются (срок действительности анализов от 3 до 6 месяцев). При желании в день первичной консультации репродуктолога пара может пройти следующие обследования: - мужчина должен подготовиться к сдаче спермограммы. Если Вы не местные, то в этот же день Вам будет удобно сдать анализы на гормоны репродукции (ФСГ и ЛГ). Для этого необходимо приехать натощак и планировать консультацию на 21 день месячного цикла, т.е. 21 день от первого дня последней менструации; - в день консультации рекомендуется пройти вагинальное УЗИ для определения овариального резерва и состояния органов малого таза; - мазки на флору и атипичные клетки; - кольпоскопию. Ориентировочно стоимость всех необходимых обследований колеблется от 1500 до 2000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наташа2015-06-08
Доброго дня. У мене діагноз ендометріоз, 2 роки тому у Вас робили лапароскопію, потім лікувалась візаном - 6 місяців, жаніном - ще 4 місяці. Завагітніти так і не вдається. Скажіть будь-ласка чи можна спробувати у Вас стимулювання або інсемінацію ( аналізи чоловіка добрі, здавав у Вас). Наперед вдячна за відповідь.
Зверніться на очну консультацію з цього приводу до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2015-06-08
обррго дня..скажіть пожалуста я і мій хлопець здавали кров на аналіз на генетику "каріотип+АЗФ" 18.05.15 казали зателефонують як будуть результати від двох до трьох тижнів вже минуло три тижні так ніхто і не телефонує,....вони готові чи ні.. дякую...
Передзвоніть самі у центр за телефоном, що вказаний на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (191)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх