x
Подписаться на статьи
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Информация была полезной для: 7004 пользователей
Ірина К.2014-10-23
Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки коштує вагінальне УЗД і аналізи на гормони. За скільки днів потрібно записатися, щоб попасти на прийом до Валентина Валерійовича. Дякую.
УЗД - 120 грн. Вартість аналізів на гормони залежить від того, ЯКІ САМЕ гормони вам потрібно здати. Наприклад, Пакет №7 «Репродукція перша фаза» ЛГ, ФСГ, пролактин,естрадіол коштує 285 грн. Про інші пропозиції ви можете довідатися у розділі "Прайс". Лікар на ім я Валентин Валерійович у нас не приймає. Вкажіть прізвище.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина К.2014-10-22
Доброго дня. Скажіть будь- ласка, чи зможу я мати діток, якщо у мене високий пролактин, а у чоловіка усе добре. Чекаємо уже 4 роки. Скажіть до кого нам звернутися і чи потрібні якісь аналізи. Чи потрібно записуватися наперед... Дуже буду вдячна.
Запишіться попередньо на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація репродуколога - безкоштовна. Скоріш за все Вам доведеться зробити вагінальне УЗД, здати аналіз на гормони (це робити краще на 21 день МЦ), а чоловікові здати спермограму (за 5 днів до здачі не жити статевим життям, не пити медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну).
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина К.2014-10-22
Скажіть будь-ласка скільки буде коштувати первинне обстеження жінки і чоловіка. Дякую
Близько 1500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2014-10-22
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, тест на вагітність позитивний, коли можна приїхати до вас на обстеження, зробити узд? І чи приймати вже якісь вітаміни, окрім фоліо? Дякую.
Вітаємо! Приймайте фолієву кислоту, на перше УЗД - в 12 тижнів.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2014-10-22
чи може простатит чоловіка впливати на результат спермограми?
Може.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2014-10-22
Доброго дня! Коричневі місячні це щось страшне? Можна щось пропити самому? Чи це нормальне явище після двох невдалих спроб ШЗ?
Вам варто було б зробити вагінальне УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2014-10-20
Доброго дня. Оскільки ШЗ не дешева процедура, чи можливе кредитування в клініці?
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2014-10-20
Доброго дня! Підкажіть, до якого лікаря звертатися на рахунок штучного запліднення? Вже 9 років чекаю на діток....
До Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
галина2014-10-20
Доброго дня!у 2013 р.мені робили резекцію лівого яйника,правий яйник з трубою видалений,через 3 міс.була вагітність,але стався викидень,далі після 5 років стимуляціі у 2007 р. народила дитинку,мрію про другу(оск.другий шлюб). На початку року поставили діагноз гострий лівобічний сальпінгоофорит,цичтаденома лівого яєчника.У червні цього року у Львові зробили лапароскопічну резекцію лівого яєчника,сальпінгооваріолізис зліва,хромогідротурбацію матковоі труби(прохідна).не пройшло і трьох місяців як знову турбують болі,в паху пече,мажучі виділення на протязі всього циклу(до місячних і після коричнево-чорного кольору).зараз я у відчаі,чи можуть у вашому центрі мені допомогти,якщо так то до кого краще звернутись.Дякую.
Приходьте до нас, спробуємо допомогти. Для початку Вам, Галина, доведеться зробити вагінальне УЗД. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2014-10-20
Доброго дня,в мене полікістоз,в чоловіка глобозооспермія,чи можемо ми мати дітей з такими діагнозами?Дякую.
Можливо, вам доведеться скористатися донорською спермою.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (164)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх