x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Альона2018-04-04
Добрий день! У брата проблеми з щитовидкою! Виписав лікар ліки, але вони не допомагають. Чи коректно я звертаюся саме до Вас??? Чи можете допомогти?
Олено, Вашому братові необхідна консультація ендокринолога. На жаль, у нас в штаті ендокринолога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ТаНЯ2018-04-04
чи можна ставити спіраль якщо є спайки
Тетяно, внутрішньоматкова спіраль може сприяти спайковому процесу. Лікують спайки лапароскопічно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-04-04
Я здала аналіз на папілома вірус- результат-16,18. Які шанси щоб вилікувати і наскілки це серьозно?
Маріє, підхід до терапії має бути комплексним. Окрім видалення папілом шляхом діатермокоагуляції, кріодеструкції, лазером чи т.п., лікар, виходячи з даних Вашого анамнезу, може призначити імуномодулятори та противірусні препарати. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман.2018-04-04
Мені 30 років. Маю 2 дітей, хлопчика і дівчинку. 3 рази на тиждень займаюсь спортом у спортивно-оздоровчому комплексі СПОРТЛАЙФ. Займаюсь меблевим бізнесом. Непю і непалю. Приваблива зовнішність! Яку фінансову винагороду я отримаю, якщо стану вашим донором сперми?
Романе, 1 доза сперми коштує 500 грн. Для отримання детальнішої інформації відносно співпраці в якості донора, звертайтеся в центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2018-04-03
Доброго дня!!! Хотіла запитати:у мене полікістоз яйників,і я вже шостий раз проводжу стимуляцію овуляції,і нажаль нічого не вдається,фолікулів утворюється,він за розміром такий як потрібно,якби овуляція проходить,але вагітність не настає,вже і незнаю що думати,можливо ще у вас можна проконсультуватися?!
Звичайно, Ганно, Ви можете проконсультуватися із спеціалістами нашого центру. Запис на прийом за телефонами, які вказані на сайті. На консультацію візьміть із собою усі результати обстежено, які у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2018-04-03
Підкажіть будь ласка як мені правильно зробити,ось прийшли місячні,і знову потрібно приймати ці препарати,чи пити мені їх,і вже з тим результатом до вас їхати,чи не пити і приїхати до вас на консультацію, якщо так то на який день?
Ганно, Вам доцільно було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб при потребі можна було зразу у центрі здати аналізи на гормони. Відносно подальшого прийому призначених препаратів, Вам необхідно очно консультуватися з лікарем.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ігор2018-04-03
Яка винагорода за здачу сперми,в гривнях
Ігоре, ціна 1 дози сперми 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Nata2018-04-02
Добрий день. Проблема полікістоз яйників , була стимуляція овуляції але вагітність завмерла. Скажіть будь ласка новий препарат Міофолік при врегулюванні гормонів дієвий як це пишуть у відгуках????
Наталіє, вказаний Вами препарат є просто дієтичною добавкою, збагаченою вітаміном В9 - фолієвою кислотою. Для вирішення проблем полікістозу, визначення причин завмерлої вагітності, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-04-02
Доброго дня. В вашому центрі роблять гістероскопію утра? Якщо так то скільки це коштує.
Так, Ірино, роблять. Вартість процедури від 3100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-04-02
Добрий вечір! Мене турбує біль внизу живота і часті позиви в туалет(пів дня побігаю,пів начебто нормально),тільки сходжу в туалет і здається що не до кінця.Пропила 5-нок,канефрон (6днів),через пару днів симптоми повторились.Здала аналіз сечі(є слиз гомогенний помірна кількість,солі оксалати незначна кількість)Зробила узд сечового. Гінеколог поставила діагноз цистит,назнасила 5 нок (10днів),канефрон(14 днів).Пропила і вже на слідуючий день турбують ті самі симптоми що і були.Що далі робити не знаю?
Олено, можливо, запальний процес не долікований до кінця і потрібне дообстеження. Ви можете звернутися на очну консультацію до уролога центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх