x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7081 пользователей
Віра2014-01-28
Доброго дня!!! В чоловіка погана якість і мала кількість живих сперматозоїдів, лікування препаратами результату не дає, які подальші дії??? Потрібно іти на інсемінацію чи продовжити лікування????
Якщо чоловік лікувався півроку - і ніяких покращень, є зміст в інсемінації, чи інших допоміжних репродуктивних технологіях, які порадить в вашій ситуації після очної консультації лікар-репродуктолог.
Была для Вас полезной эта информация?
маша2014-01-28
Була операция на ендометриоз 8 мисяцив тому чи можу я самостійно завагітніти
Торетично, так. Є зміст очікувати на спонтанну вагітність на протязі 6-8 місяців після операції, проте не більше одного року. 80% всіх спонтанних вагітностей стаються на протязі одного року після лапароскопії.
Была для Вас полезной эта информация?
Ангеліна2014-01-28
Чи роблять у Вашому центрі медикоментозне переривання вагітності на ранньому строці?
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2014-01-28
Доброго Дня.Скажіть будь ласка чи можна під час вагітності жити статевим життям?
Статевий акт протипоказаний тим жінкам, які належать до групи ризику: підвищений тонус матки, попередні викидні, низьке передлежання плаценти, загроза невиношування. Проявити розумну обережність слід в перші та останні три місяці вагітності. В усьому іншому - все залежить від вашого, Юля, бажання.
Была для Вас полезной эта информация?
ольга2014-01-28
чи можна робити інсемінацію якщо мені 34 роки?
Можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2014-01-26
Доброго дня. У вашому центрі при проведенні ДРТ (інсімінація) видається пацієнці листок непрацездатності? З якого дня починаючинає він діяти? Дякую.
Листок непрацездатності не видається.
Была для Вас полезной эта информация?
Люда2014-01-25
Доброго дня! Робила у вас гістероскопію - через поліп, гіперплазію, ендометріоз. Пройшла контрольний огляд - все добре. Новий цикл приніс мені старі проблеми - жахливий біль і на додачу - місячні закінчилися, але вже 3 день у слизових виділеннях червоні та руді краплинки крові (незначні). Чи правильно я зрозуміла - хвороби повернулися? Як бути далі?
Люда, Вам необхідно прийти на контрольне УЗД після гістероскопїї.
Была для Вас полезной эта информация?
ірина2014-01-25
Добрий день! Якщо розмір фолікул на певний день циклу невиростає до потрібних розмірів,то овуляції немає? Як її стимулюють?І чи це дійсний спосіб щоб вона відбулась.Як знати чи є овуляція ???Дякую!
Ні, розмір фолікула - не є критерієм овуляції. Овуляцію стимулюють спеціальними гормоновмісними препаратами. Для того, щоб визначити чи відбулася у Вас овуляція, необхідно зробити тести на овуляцію. Придбати їх можна у аптеці і проводити згідно інструкції.
Была для Вас полезной эта информация?
Олеся2014-01-24
В мене виявили позаматкову вагітність. але вона завмерла. Чи може вона за допомогою препаратів сама пройти
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталка2014-01-23
Скажіть ми з чоловіком хочемо пройти обстеження на різні інфекційні захворювання,що для цього потрібно і до кого нам звертатись.Дякую.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (507)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх