x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7073 пользователей
Ірина2013-03-04
Добрий день! Скажіть будь-ласка з якої години і до котрої ви працюєте??? В суботу у вас прийомний день??? Дуже дякую.
Ірина, ми працюємо з 9 до 15 в пн-пт. В суботу - з 10 до 12.
Была для Вас полезной эта информация?
Крістіна2013-03-04
Доброго вечора.У мене полікістоз обох яєчників..Лікар сказав робити лапароскопію. Напишіть. будь ласка, чи вона обов'язкова? чи можу я завагітніти і без неї? І скільки коштує ця операція у вас? На скільки днів потрібно лягати у лікарню?і яку суму мати із собою?Приблизно.Можливо ще на якісь аналізи....
Якщо Ви, Крістіна, плануєте завагітніти - бажано б зробити лапароскопію. При полікістозі має місце проблема овуляції. Простіше кажучи, із яйників не виходять яйцеклітини, отже і сперматозоїд немає що запліднювати. Якщо ж в якомусь із Ваших місячних циклів, Вам вдасться відслідкувати вихід яйцеклітини (купіть тест на овуляцію), то теоретично, Ви могли б завагітніти. Операція у нас коштуватиме порядка 2,5 тис. грн. Лягаєте в стаціонар на 2-3 дні.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2013-03-03
Добрий день!!!! Не можу завагітніти . Діагноз - полікістоз обох яєчників. Лікувалася і лікарі сказали, що потрібно робити лапароскопію. На який день циклу краще до вас приїхати і що треба з собою мати??? І яку суму грошей при собі мати?(приблизно). І напишіть,будь ласка,скільки коштує лапароскопічна операція
Таня, краще приїхати на 1-2 тиждень після місячних. Розраховуйте приблизно на суму 2-2,5 тис. грн. Мати з собою особисті речі та предмети гігієни з тим розрахуком, що Ви пробудете 2-3 дні у стаціонарі.
Была для Вас полезной эта информация?
ОЛЕНА2013-03-03
Мені 29 років. В мене було вже дві спроби ЕКО в Києві, і дві невдалі. Чи можна звернутись до Вас на третю спробу в ЕЦ. Скільки це буде коштувати? Наперед дякую.
Олена, в нашому Центрі перша спроба ЕКО коштуватиме 28 000 грн. За третю спробу ЕКО в Центрі пацієтнка платить лише вартість медикаментів. Ви можете звернутися до нас, проте ціна для Вас буде як за першу спробу, оскільки перші дві спробі були зроблені не в нашому Центрі.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2013-03-03
Здравствуйте!сколько стоит лабиопластика вместе с консультацией ,анализами ,осмотром?
Приблизительно 3,5 тыс. грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2013-03-02
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи проводяться у вас обстеження внутрішніх органів плода у вагітної жінки?
Такі обстеження проводяться у нашому філіалі - медико-діагностичному центрі "Ваш лікар" за адресою: вул. Сенатора, 5, тел. для довідок та запису: 0332 721 449
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2013-03-02
Скажіть будь ласка, чи проводиться консультація у вашій лікарні генетиком?
Ні, не проводиться.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2013-03-01
Доброго вечора ! Скільки буде коштувати послуга штучного запліднення у вас? Які потрібно здавати аналізи? Чи є можливість у вас залишитись в стаціонарі на період обстеження?
Добрий вечір, Наталіє. Подивіться, будь-ласка, у рубрику "Прайс". Справа в тім, що ціна коливається в залежності від того, яка саме допоміжна репродуктивна технологія необхідна саме Вам. Від 1250 грн за інсемінацію спермою чоловіка до 30 000грн. за программу інтрацитоплазматичного введення єдиного сперматозоїда. Аналізи на гепатит, сифіліс, СНІД, рівень гормонів, TORCH-інфекцію. Так, можна залишитись у стаціонарі.
Была для Вас полезной эта информация?
Дмитро2013-02-27
Скажіть будь ласка,як проходить операція по видаленю сімяного канатика,яким наркозом ви користуєтесь,скільки потрібно коштів!?
На аль, Дмитро, у нашому Центрі таких операцій не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2013-02-26
Чи можна у вашій клініці отримати консультацію лікаря гематолога та ревматолога?
Ні, таких спеціалістів у нашому штаті немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (405)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх