x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7081 користувачів
Віра2014-01-28
Доброго дня!!! В чоловіка погана якість і мала кількість живих сперматозоїдів, лікування препаратами результату не дає, які подальші дії??? Потрібно іти на інсемінацію чи продовжити лікування????
Якщо чоловік лікувався півроку - і ніяких покращень, є зміст в інсемінації, чи інших допоміжних репродуктивних технологіях, які порадить в вашій ситуації після очної консультації лікар-репродуктолог.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
маша2014-01-28
Була операция на ендометриоз 8 мисяцив тому чи можу я самостійно завагітніти
Торетично, так. Є зміст очікувати на спонтанну вагітність на протязі 6-8 місяців після операції, проте не більше одного року. 80% всіх спонтанних вагітностей стаються на протязі одного року після лапароскопії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2014-01-28
Чи роблять у Вашому центрі медикоментозне переривання вагітності на ранньому строці?
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2014-01-28
Доброго Дня.Скажіть будь ласка чи можна під час вагітності жити статевим життям?
Статевий акт протипоказаний тим жінкам, які належать до групи ризику: підвищений тонус матки, попередні викидні, низьке передлежання плаценти, загроза невиношування. Проявити розумну обережність слід в перші та останні три місяці вагітності. В усьому іншому - все залежить від вашого, Юля, бажання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ольга2014-01-28
чи можна робити інсемінацію якщо мені 34 роки?
Можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2014-01-26
Доброго дня. У вашому центрі при проведенні ДРТ (інсімінація) видається пацієнці листок непрацездатності? З якого дня починаючинає він діяти? Дякую.
Листок непрацездатності не видається.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2014-01-25
Доброго дня! Робила у вас гістероскопію - через поліп, гіперплазію, ендометріоз. Пройшла контрольний огляд - все добре. Новий цикл приніс мені старі проблеми - жахливий біль і на додачу - місячні закінчилися, але вже 3 день у слизових виділеннях червоні та руді краплинки крові (незначні). Чи правильно я зрозуміла - хвороби повернулися? Як бути далі?
Люда, Вам необхідно прийти на контрольне УЗД після гістероскопїї.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ірина2014-01-25
Добрий день! Якщо розмір фолікул на певний день циклу невиростає до потрібних розмірів,то овуляції немає? Як її стимулюють?І чи це дійсний спосіб щоб вона відбулась.Як знати чи є овуляція ???Дякую!
Ні, розмір фолікула - не є критерієм овуляції. Овуляцію стимулюють спеціальними гормоновмісними препаратами. Для того, щоб визначити чи відбулася у Вас овуляція, необхідно зробити тести на овуляцію. Придбати їх можна у аптеці і проводити згідно інструкції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олеся2014-01-24
В мене виявили позаматкову вагітність. але вона завмерла. Чи може вона за допомогою препаратів сама пройти
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталка2014-01-23
Скажіть ми з чоловіком хочемо пройти обстеження на різні інфекційні захворювання,що для цього потрібно і до кого нам звертатись.Дякую.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (507)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх