x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7044 користувачів
Марія2019-02-27
Добрий день.В мене була третя вагітність 12 тижнів і стався викидень.Зробили вискорблюваня.І дев'ять днів кров то не йде то через два дні знову йде.Чи може таке бути?
Так, може. Маріє, в нормі кровотеча після вишкрібання може тривати до двух тижнів. Інтенсивність кровотечі має знижуватися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2019-02-27
Доброго дня ! Скажіть будь ласка яка ціна прийому в трихолога і які аналізи
Іванно, по напрямку трихології в центрі приймає дерматолог. Консультація лікаря - 210 грн. Які слід здавати аналізи визначає лікар після огляду. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-02-27
Потрібно зробити пластику статевих органів (внутрішні післяпологові розриви піхви, після пологів пройшло 6 років) . Яка вартість операції і чи потрібно до вас направлення і попередня здача аналізів з місця проживання? Чи можна їхати напряму до вас?
Оксано, інтимопластика піхви коштує 13 800 грн. Направлення не потрібне, аналізи Ви можете здати на місці. Необхідний лише попередній запис до спеціаліста за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2019-02-27
Яка ціна пластики вуха,одне капловухе,хочу зробити більш менш симетрично,та скільки часу на заживання
Пластика однієї вушної раковини коштує 10 000 грн. Реабілітаційний період після отопластики становить в середньому 2 тижні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-02-27
Не можимо завагітніти вже 2 роки. Прийшли обстеження все внормі аналізи, труби і у чоловіка. Е підозра на імунологічну несумісність. Чи варто довіряти посткоїтальному тесту?
Ірино, імунологічна несумісність партнерів проявляється в утворенні антиспермальних тіл, які здатні повністю знерухомити сперматозоїди і викликати їх склеювання. З приводу даної проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до фахівців центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2019-02-27
Мені 12 років у мене ще не було перших місячних . Мене вже 2-ий день болить живіт в області тазу, болить голова, та різко змінюється настрій.Я хочу дізнатися чи це признаки місячних чи якоїсь хвороби
Ангеліно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Зачекайте кілька днів, може справді з'являться місячні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
марина2019-02-26
яка ціна корекції горизонтальних зморшок лоба та міжбрівних зморшок???? докереція безкоштовна чи платна?
Марино, ліпофілінг брів коштує 10 000 грн. Усі послуги - платні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2019-02-26
Доброго дня яка приблизна ціна штучного запліднення?
Олено, орієновна вартість становить 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-02-26
Добрий день! Моій дитині 10 місяців, ми на гв. Місяць тому почали лісти зуби, в результаті почала погано брати груди, тобто тільки праву, ліву відмовлялася. Після двох тижднів у лівій груді молоко більше не наберається, а сціджую залишки світло- коричневого кольору. При тому, що праву грудь розпирає від молока!!! Що зробити, щоб вернути прибуття молока лівоі груді, чи це вже неможливо? Дитині боюся іі давати, так як колір рідини лівоі грулі мене лякає.
Оксано, якщо Ви хочете повернути ГВ на ліву грудь, Вам слід самостійно зціджувати її до кінця, так, щоб в ній уже не залишалося нічого. Якщо самостійно це робити не вдається і дитині цю грудь давати боїтеся, можете скористатися сучасними молоковідсмоктувачами, найкраще - електричними. Якщо Ви хочете зменшити прибуття молока в правій груді - зціджуйтеся лише до "м'якої" груді, не повністю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила
до статті Пахова грижа
2019-02-25
Операція проходить під місцевою анастезією чи загальною?
Людмило, спосіб знеболення обирає оперуючий хірург, керуючись анамнезом пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (278)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх