x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Вікторія2019-09-25
Доброго дня! У мене склалась така ситуація. У середу 18.09 почались місячні, без затримок. У неділю 22.09 закінчились, усе проходило як зазвичай. Однак 25.09 почало тягнути низ живота і знову почались рясні кров'яні виділення. В чому може бути причина? Заздалегідь вдячна за відповідь
Вікторіє, для вияснення причин проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти УЗД органів малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Онлайн ми не можемо діагностувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тамара2019-09-24
В мене герпес першого типу. Майже щомісяця день-два затримки, нечітка друга смужка на тесті, висипає герпесом і йдуть болючі місячні. Чи є у вас імунолог?
Ні, Тамаро, у штаті центру імунолога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Микола2019-09-24
Доброго ранку у мене гайморит сильна біль у лівій пазусі порекомендуйте дієві ліки будь ласка
Миколо, у штаті центру немає ЛОРа.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2019-09-24
Доброго дня!Цікавить таке питання,чи можуть бути симптоми овуляції схожі на вагітність?Не можу зрозуміти,що зі мною відбувається! Тягне внизу живота,на обличчі прищі (хоча раніше їх не було),біль у попереку!
Юліє, щоб діагностувати причини Вашої проблеми, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вадим
до статті Вазектомія
2019-09-24
Добрий день. Які треба зробити необхідні аналізи, щоб зробити вазектомію? Я хочу приїхати вже з готовими аналізами, бо не мешкаю в Україні.
Вадиме необхідно здати аналізи крові на групу, резус-фактор, гепатити, СНІД, сифіліс, коагулогарму, розгорнутий аналіз крові, цукор крові, ЕКГ, флюрографію, загальний аналіз сечі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-09-24
Доброго дня)Хочу вашої поради Я дівчина 17 років,в неділю(15) зранку почалися місячні,ну як місячні ,пару краплинок крові ,так було 2 дні по пару краплин,потім почалися нормально так і до сьогодні не перестають ,я сильно переживаю ,так як сьогодні 10-8 днів і не зупиняються Була затримка тиждень перед ними,біль в низу живота
Ганно, для вияснення причин проблеми Вам варто звернутися на огляд до гінеколога. Онлайн ми не можемо діагностувати. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Alena2019-09-24
Здраствуйте, в чоловіка часта тахікардія і задишка, біль у м’язах всього тіла, частий кашель з ранку, також був випадк відкашляв кров, нещодавно робив флюорографії, нічого не показало, які можуть бути причини таких симптомів, до якого лікаря звернутися в якому напрямку? Підскажіть будь-ласка?
Олено, Вашому чоловікові слід звернутися до сімейного лікаря чи ЛОРа. Таких спеціалістів у штаті центру немає. Проте він може звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63; +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2019-09-23
Яка ціна видалити і поставити Мірену?
Руслано, введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву) - 460 грн. Видалення маткового контрацептиву з мазком-відбитком з ВМК - 405 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Доброго дня чи оперуєте камні в мочевому пузирі якщо так яка ціна, дякую.
Так, Петре, такі втручання у центрі виконуються. Лапароскопічна пієлолітотомія, уретеролітотомія - 22 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2019-09-21
Доброго дня,чи можна на 3 день міс циклу прийти на стимуляцію
Так, Інно, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх