x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Оксана2019-08-09
Доброго дня! В лікарні лікар сказав,що у мене пупкові грижа 1го ступеня (випирає сальник) і що поки операцію робити не варто)) Чи так це? Чи не може бути защемлення грижі? І скільки коштує у вас така операція?
Оксано, лапароскопічна герніопластика пупкової грижі (все включено, окрім анестезії) коштує 18 060 грн. Онлайн ми не можемо визначити чи варто Вам робити операцію і чи є ризик защемлення. Якщо у Вас є сумніви відносно свого стану, Ви можете звернутися на очну консультацію до наших хірургів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-08-08
Доброго дня, у вас можна пройти УЗД при вагітності? Яка вартість ?Та як можна записатися?
Так, Юліє, у нас можна пройти УЗД при вагітності. УЗД вагітності (І триместр (до 11 тижнів)) - 285 грн. УЗД вагітності (І триместр (до 11-14 тижнів)) - 320 грн. УЗД вагітності (ІІ-ІІІ триместр) - 405 грн. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Іван2019-08-08
Доброго дня Скільки коштує штучне запліднення???
Іване, орієнтовна вартість ЕКЗ 50000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ксенія2019-08-07
Доброго дня! Чи роблять у вас процедуру емболізації маткових артерій при фіброміомі?
Ні, Ксеніє, такої процедури у нашому центрі не виконують.
Была для Вас полезной эта информация?
Зоряна2019-08-07
Доброго дня, скажіть будь ласка чи можна в Вашій клініці зробити лазерне шліфування рубця після кесаревого розтину? Якщо можна скажіть будь ласка вартість процедури. Дякую.
Зоряно, лазерного шліфування у нас не роблять. Ми проводимо корекцію рубців ін'єкційним методом, якщо рубець гіпертрофічний або келоїдний. 1 сеанс коштує 600 грн. Кількість сеансів лікар визначає індивідуально після очної консультації.
Была для Вас полезной эта информация?
Яна2019-08-07
Доброго дня чи робите ви аборти на 26 тижні вагітності?
Яно, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Скільки коштує видалити кісту яєчника,яка незнаю???
Ілоно, Вам варто уточнити вид та локалізацію утворення.
Была для Вас полезной эта информация?
Валентина Пугач2019-08-07
Добрий день, чи можна записатися на консультацію з приводу ендометріозноі кисти яйника? Бажана дата 09.08
Так, Валентино, можна. Запис на консультацію здійснюється виключно у телефонному режимі працівниками реєстратури центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Алла2019-08-07
Підкажіть будь ласка чи роблять у вас лапароскопію труб завчасно дякую за відповідь
Так, Алло, у центрі роблять таке втручання.
Была для Вас полезной эта информация?
Єва2019-08-06
Жировик на волосяній частині голови,приблизно 5 см.Не болить ,час від часу є свербіж. На скільки це небезпечно і яким чином можливе видалення,чи обов'язкова госпіталізація?
Єво, бувають випадки, що новоутворення спонтанно регресує. Проте, видалення пухлини рекомендується в тих випадках, коли ліпома являє собою естетичну проблему, збільшується в розмірах, стає болючою або перешкоджає руху. У нашому центрі практикується хіругічне видалення жировиків. Втручання проводиться амбулаторно.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (377)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх