x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7062 пользователей
Тетяна2019-06-14
Доброго дня! Діагноз- безпліддя. У 2016 р. була позаматкова вагітність, вирізали ліву трубу. В який період місячного циклу звернутись до Вас на консультацію?
Тетяно, Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. В центр приходьте натще.
Была для Вас полезной эта информация?
Олександра2019-06-14
Доброго дня! Хотіла поцікавитися по даному питанню.Чи можна пришвидшити місячні хоча б на тиждень.1 липня збираємося на море,саме на цей період припадає початок місячних.Мені 44 роки, цикл регулярний, вагітность виключена,попередні місячні були 6 червня.Чи є якісь варіанти, можливо медикаменти....? Дякую.Буду чекати вашої відповіді.
Олександро, онлайн ми не робимо ніяких призначень. З цього приводу Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2019-06-13
Доброго дня, мені 41 рік , останні місячні були 21 квітня , секс був 3 травня, збільшився живіт.
Наталіє, для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, або здати кров на ХГ. Якщо Вас щось непокоїть - зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2019-06-13
Доброго дня! Діагноз гіпеплазія ендометрію 25 мм. Вартість операції і до якого фахівця краще звернутисчя.
Вікторіє, Ви можете звернутися до будь-кого із спеціалістів центру. Якщо вирішення проблеми передбачає гістероскопічне втручання, то орієнтовна вартість - 5000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2019-06-13
Доброго дня. Скільки коштує повне обстеження сімейної пари,на рахунок можливого безпліддя?
Катерино, орієнтовна вартість обстежень 2000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Руслан2019-06-13
Доброго дня, тут така ситуація моя дівчина п’є гормональні контрацептиви Доновель їй 18, вона їх п’є регулярно ні хвилини не пропускає, одного разу ми з нею посважалися її почав боліти живот з низу, потім голова, а далі вже не боліло нічого пройшло 3 дні в неї були кров’яні вилілення коричнево- темного кольору не багато, можлива вагітність, може бути таке, що є стрес, то дія гормональних контрацептивів понижується? Але є одно але я в неї не кінчав. Ніколи чи це може бути інша причина? Може якесь порушення ? Просто я переживаю на рахунок вагітністі Дякую чекаю вашої відповіді
Руслане, якщо Ваша дівчина має якісь скарги, у неї погане самопочуття, то їй слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Якщо Ви переживаете з приводу можливої вагітності, то для діагностики можна скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8-ий день запліднення. Онлайн ми не можемо діагностувати проблему. При потребі - запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється в телефонному режимі, за номерами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Олег2019-06-13
Дорого вечора.Ніби хочеться в туалет по легкому прихожу і важко не хочеться вже,що це може бути?
Олеже, ймовірно має місце якийсь запальний процес сечостатевої системи. Для діагностики та призначення лікування Вам слід звернутися на очну консультацію до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2019-06-12
Доброго дня,яка черга до Вадима Валентиновича
Інно, стосовно цього питання Вам слід звернутися на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2019-06-12
Добрий вечір. У нас 6 років не має діток, які аналізи, що треба здавати? І чи можна у вас перевіритись? Скільки це коштуватиме?
Катерино, для початку, Вам із чоловіком слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Лікар після прийому призначить Вам усі потрібні обстеження. Візит сплануйте на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів та спиртного, не відвідувати сауну і не жити статевим життям 5 днів до візиту. Приходьте натще. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. Орієнтовна вартість обстежень - 2000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ціна на видаленя кісти бейкера в колінному суставі.?
Миколо, у центрі не виконують таких втручань.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (327)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх