ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Литвинюк Катерина Леонідівна

Литвинюк Катерина Леонідівна

Клінічна ембріологія
Досвід роботи: 6 роки
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

У 2009 році здобула вчений ступінь магістра біології на кафедрі мікробіології Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Професійний досвід:

Працює ембріологом в клініці Медичний центр «Боголюби», Луцьк та «Центр Репродукції Людини «Благодар», Рівне. З методикою вітрифікації ооцитів та ембріонів знайомилась в клініці «Інтерсоно» (Львів, 2015р.).

У 2015 році вивчала «допоміжний хетчінг», та методику біопсії трофектодерми у клініці «Надія» (Київ).

У 2016 році підвищувала свою кваліфікацію на курсах «Актуальні питання репродукції людини» на кафедрі післядипломної освіти у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Сертифікат учасника прекурсу з клінічної ембріології в рамках Міжнародного симпозіуму «Теорія і практика репродукції людини», 2015р., м. Київ Сертифікат учасника прекурсу з клінічної ембріології та генетики в рамках Міжнародного симпозіуму «Репродуктивна медицина України – 25 років успіху», 2016 р., м. Харків.

Членство в професійних товариствах:

Є членом Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE).

Пріоритетні напрямки роботи:

Кріоконсервація сперми та тестикулярного біоптату; підготовка сперми до ДРТ процедур; денудація ооцитів; вітрифікація та розморожування ооцитів; запліднення IVF та ICSI; культивування ембріонів; кріоконсервація та розморожування ембріонів; перенос ембріонів в порожнину матки; допоміжний хетчінг.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх