ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Головна Лікарі Литвинюк Катерина Леонідівна

Литвинюк Катерина Леонідівна

Клінічна ембріологія
Досвід роботи: 6 роки
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

У 2009 році здобула вчений ступінь магістра біології на кафедрі мікробіології Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Професійний досвід:

працює ембріологом в клініці «Медичний центр «Боголюби», Луцьк та «Центр Репродукції Людини «Благодар», Рівне. З методикою вітрифікації ооцитів та ембріонів знайомилась в клініці «Інтерсоно» (Львів, 2015р.).

У 2015 році вивчала «допоміжний хетчінг», та методику біопсії трофектодерми у клініці «Надія» (Київ).

У 2016 році підвищувала свою кваліфікацію на курсах «Актуальні питання репродукції людини» на кафедрі післядипломної освіти у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Сертифікат учасника прекурсу з клінічної ембріології в рамках Міжнародного симпозіуму «Теорія і практика репродукції людини», 2015р.,м. Київ Сертифікат учасника прекурсу з клінічної ембріології та генетики в рамках Міжнародного симпозіуму «Репродуктивна медицина України – 25 років успіху», 2016 р., м. Харків.

Членство в професійних товариствах:

є членом Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE).

Пріоритетні напрямки роботи:

Кріоконсервація сперми та тестикулярного біоптату; підготовка сперми до ДРТ процедур; денудація ооцитів; вітрифікація та розморожування ооцитів; запліднення IVF та ICSI; культивування ембріонів; кріоконсервація та розморожування ембріонів; перенос ембріонів в порожнину матки; допоміжний хетчінг.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх