x
Підписатись на статті

Литвинюк Катерина Леонідівна

Клінічна ембріологія
  • Досвід роботи: 6 роки
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

У 2009 році здобула вчений ступінь магістра біології на кафедрі мікробіології Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Професійний досвід:

працює ембріологом в клініці «Медичний центр «Боголюби», Луцьк та «Центр Репродукції Людини «Благодар», Рівне. З методикою вітрифікації ооцитів та ембріонів знайомилась в клініці «Інтерсоно» (Львів, 2015р.).

У 2015 році вивчала «допоміжний хетчінг», та методику біопсії трофектодерми у клініці «Надія» (Київ).

У 2016 році підвищувала свою кваліфікацію на курсах «Актуальні питання репродукції людини» на кафедрі післядипломної освіти у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Сертифікат учасника прекурсу з клінічної ембріології в рамках Міжнародного симпозіуму «Теорія і практика репродукції людини», 2015р.,м. Київ Сертифікат учасника прекурсу з клінічної ембріології та генетики в рамках Міжнародного симпозіуму «Репродуктивна медицина України – 25 років успіху», 2016 р., м. Харків.

Членство в професійних товариствах:

є членом Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE).

Пріоритетні напрямки роботи:

Кріоконсервація сперми та тестикулярного біоптату; підготовка сперми до ДРТ процедур; денудація ооцитів; вітрифікація та розморожування ооцитів; запліднення IVF та ICSI; культивування ембріонів; кріоконсервація та розморожування ембріонів; перенос ембріонів в порожнину матки; допоміжний хетчінг.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх