x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Віта 2018-08-15 19:42:00
Доброго дня!!!Особливу подяку хочу висловити прекрасному хірургу Матвіюку Олександру Васильовичу, лікар який знає свою справу на 100%.Дуже вдячна за успішно проведену операцію зі зменшення грудей і бажаю ще багато професійних успіхів!!!Також хочу подякувати медичному центру Боголюби за чудовий досвід, адже клініка та персонал на вищому рівні.
Анна 2018-08-07 15:38:00
Функція "передзвоніть мені" не працює - за два дні ніхто не передзвонив, за вказаними на сайті номерами ніхто не бере трубку або збиває, і не телефонує, звісно ж. Гарний сервіс.
Адміністратор 2018-08-08 14:00:39
Доброго дня. Дуже дякуємо за Ваш відгук, він дуже важливий для нас, адже ми спіціально встановили функцію ІР-телефонії, щоб надавати бездоганний сервіс пацієнтам, і функція відзвону у нас автоматизована. Значить програма дає збій, будемо виправляти неполадки, ще раз дякуємо за Ваш відгук. І вибачте, будь-ласка, за незручності.
Марта 2018-07-27 13:32:00
Доброго дня!Хочу висловити подяку найкращому хірургу Олександру Васильовичу Матвіюку за виконану операцію по збільшені грудей і підтяжки! А також всій команді і адміністрації клініки "Боголюби" З першої зустрічі-консультації в мене зразу склались дуже приємні враження про високий рівень професіоналізму! Лікар відповів на всі мої запитання,ми обговорили схему операції і зпрогнозували результат! В день операції я була дуже спокійна,бо довірилась на 100 процентів! Мене дуже вразила любязність і доброзичливість всього персоналу від рецепції до операційних медсестер!Рівень клініки достойний і співвідношення ціни і якості відповідне!Результат перевищив всі очікування!Бажаю процвітання,успіхів і ще більше задоволених пацієнтів!Величезна вам подяка від мене і від чоловіка :-)
САША 2018-07-20 23:02:00
Велике дякую Ірині Юріївні, за чуйне ставлення, за професіоналізм. Гсг і гістероскопія під її керуванням пройшли майже безболісно!! Дякую ще раз
Олександра 2018-07-20 22:55:00
Доброго вечора всім! Вдячна за професійне ставлення всьому персоналу мед.центру. а особливо хочу сказати слова вдячності лікарю Ройко І.Ю. дякую вам лікарю за вашу чуйність до пацієнта та за професіоналізм. Дякую також всій бригаді, яка була в мене на гістероскопії. Все було на висоті. Анастазіолог просто золото!!!
Гоч Катерина 2018-07-20 13:45:00
Велике дякую персоналу за їхню уважність та доброзичливість) дякую Вадиму Валентинович за його золоті руки, а також хочу подякувати наркологу за мій позитивний і розслаблений стан, і за хороший сон))))Всім дякую, Ви всі професіонали своє справи)))) Сподіваюсь з Вашої легкої руки в мене все вийде. Ще раз щиро дякую за все)
Марія 2018-07-10 00:00:00
Чудова клініка, приємний персонал! Уже вдруге у вас. Враження тільки позитивні. Хочу подякувати Марищук Оресті Володимирівні. Вона дуже уважно поставилась до моєї ситуації. Лікування та її поради дали свої результати. Я вагітна, почуваюсь чудово! Бажаю клініці процвітання! Величезне спасибі за кваліфікованих і людяних спеціалістів!
Пацієнтка 2018-07-05 14:25:00
Обслуговування у клініці відмінне, проте хочу звернути увагу майбутніх пацієнтів лікаря Марищук Ореста Володимирівна. моє враження- мене розвели на гроші, а саме - на здачу необгрунтованих (в моєму випадку) аналізів, які вартували мені немалих грошей. в результаті лікар вищої категорії без постановки діагнозу виписує мені гомеопатичний препарат, який НЕ є лікарським препаратом і НЕ лікує, а також вітаміни, дефіциту яких у мене немає згідно лабораторних показників. Моя порада- будьте обачні і не дозволяйте, щоб Вас ввели в оману. мені шкода витрачених грошей і часу.
Адміністратор 2018-07-05 18:43:24
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Дуже шкода, що у Ви зробили таку оцінку консультації Орести Володимирівни. Насправді, вона не могла Вам призначити зайві аналізи, оскільки у неї немає з цього жодного зиску, всі лікарі в клініці працюють на умовах стабільної ставки, котра не залежить від кількості призначених аналізів, і це є принциповою позицією керівництва з моменту відкриття, що може підтвердити, любий теперішній чи минулий співробітник клініки. Щодо гомеопатичного лікування, то в окремих випадках, воно є значно ефективнішим класичної доказової медицини. А щодо вітамінів, то на сьогодні існує дуже мало аналізів, котрі можуть встановити точну кількість вітамінів в організмі і переважна більшість лабораторій їх взагалі не визначають. В чому Ореста Володимирівна дійсно не допрацювала, так це в обгрунтуванні призначених нею аналізів та лікування. Просимо від її імені вибачення за розчарування, яке залишилось у Вас після консультації.
Лілія 2018-06-22 12:46:00
Хочу подякувати Вадиму Валентиновичу за добре проведену лапароскопію. Респект Вам за позитивний настрій,за Вашу підтримку перед операцією та турботу після неі'. Хочу відмітити,що медичний персонал МЦ "Боголюби" є чуйними, турботливими та чудовими майстрами своєі' справи. Хай вас усіх береже Бог!!!
ТАНЯ 2018-06-15 19:28:00
Дівчата з рецепшину мало того шо не компетентні в діяльності клініки ( надають інформацію якої не існує) то ще й мали б совість передзвонювали тим хто телефонує. Вже тиждень як ігнор, не беруть трубку
Адміністратор 2018-06-19 16:35:21
Доброго дня. Адміністрація клініки просить вибачення за нечітко надану інформацію та обов‘язково прийме міри, щоб розібратись в ситуції. У нас стоїть IP телефонія, встановлена спеціально, для зручності пацієнтів та щоб уникнути пропусків дзвінків. Будемо виясняти, як так сталось, що дівчата не відзвонюються. Ще раз вибачте, якщо потрібно надати Вам якусь додаткову інформацію можите зателефонувати за номером 095 68 22 703.
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх