x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Руслана 2018-03-19 13:36:00
Дякую колективу медичного центру за щиру підтримку, за привітність і людяне відношення А особливо Вадиму Валентиновичу Мені робили лапароскопію ,самопочуття чудове Дякую за моральну підтримку(Світлані Анатоліївні )
Софія 2018-03-16 16:22:00
Висловлюю щиру вдячність Петровському Вадиму Валентиновичу за професіоналізм та вміння давати надію своїм пацієнтам. Довгих 6 років ми з чоловіком мріяли про дитину, адже після першої невдалої вагітності і малого кесарського розтину мені більше не вдавалося завагітніти. Однак завдяки проведній Вадимом Валентиновичем лапароскопії та гістероскопії через 3 місяці вагітність таки наступила. На жаль, на 8 тижні плід завмер, а разом із ним померла надія стати коли-небудь мамою. На чистку ми знову пішли до Вадима Валентиновича і вже не вірили, що після стількох хірургічних втручань у нас є шанс на дитину. Але чистка була зроблена надзвичайно бережно, а вдобавок Вадим Валентинович сказав: "Я тобі обіцяю, ти станеш мамою!". За ці слова я вхопилася, як за рятівну соломинку, щиро повіривши в них. І ще через 3 місяці знову завагітніла. Нарешті наша мрія збулася і ми не можемо натішитися нашою крихітною донечкою. А Вадиму Валентиновичу і усьому колективу медичного центру Боголюби бажаємо міцного здоров'я та Божого благословіння!
Адміністратор 2018-03-19 07:43:11
Щиро дякуємо, Вам, за такі теплі слова і що поділились своєю історією. Нехай Бог буде з Вами та Вашою лялечкою, щоб росла здоровенька Вам на радість.
Юлія 2018-03-09 16:36:00
Людмила Андріївна справді дуже хороший лікар, не одній жінці допомогла завагітніти. Уважна і чуйна! Щиро дякую за Вашу роботу!
Ольга 2018-03-07 01:07:00
Перебувала у МЦ "Боголюби" 28.02-01.03. Операцію проводив лікар Кушнір Святослав Володимирович. Дуже дякую йому за професіоналізм та виваженість своїх дій у ході операції. Дякую кожному, хто був присутній в операційній, хто був поряд, коли виходила з наркозу і до виписки. Спасибі, що телефонували після виписки і цікавилися станом здоров'я. Зичу вашій клініці розвитку, процвітання і вдячних здорових пацієнтів!
Ольга 2018-03-07 00:46:00
Щиро вдячна Святославу Володимировичу за професіоналізм у проведенні лапароскопічної операції 28.02.2018р. Міцного Вам здоров'я, виважених рішень, освоєння нових хірургічних методик і вдячних пацієнтів!
Alina B. 2018-03-06 20:38:00
Доброго вечора! Насамперед хочу щиро подякувати Щепко Є.В. за легке проведення гістероскопії та добре людське ставлення, щирість!!! Велике спасибі усім присутнім лікарям-анестезіологам та медсестричці, які також були присутні на процедурі і по-справжньому підтримували та підбадьорювали мене з такою великою емоційністю :))) Разом з тим хочу запитати чи нормальним є підвищення температури вранці і ввечері до 37-37,2 ? ( уже п‘ятий день після гістери) . Також були призначені ок для подальшого лікування, якого я звісно дотримуватись, але відчуваю нудоту після їх прийому і вночі... це просто звикання до ок чи причина для звернення до лікаря?Сподіваюсь на Ваше розуміння, бо до понеділка немає місць для запису.
Адміністратор 2018-03-09 18:07:21
Доброго дня. Дякуємо Вам за такі теплі та приємні слова, після них хочеться працювати іще краще, з більшим натхненням. Щодо температури 37-37.2, то вона може бути після гістероскопії і не варто також турбуватись щодо нудоти, це нормально в період звикання до ок.
Ірина 2018-03-06 00:37:00
Дякую Грибчук Оксані Олександрівні за хороше відношення,підтримку і людяність.Завдяки їй моя операція пройшла на позитиві!Успіхів,натхнення і терпіння!
Ірина 2018-03-06 00:33:00
Хочу подякувати за гарне відношення в оперуванні та лікуванні Пец Людмилі Андріївні.Це лікар від Бога,завжди підтимає,порадить і вислухає.Окрема вдячність Грищук Оксані Олександрівні за моральну підтримку та настрій на позитив.Ви - найкращі!
Дворжак Ганна 2018-03-03 20:10:00
14 лютого мене оперували в клініці. Хочу подякувати лікарям, а особливо Вадиму Валентиновичу, Світлані Анатоліївні, анастезіологу Юрію Яковичу і взагалі всьому персоналу за надану допомогу та підтримку. Мені не допомогли в Дубенській лікарні, аргументувавши поважним віком. А в цьому центрі допомагають всім. Дуже вам дякую, ви мене повернули до нормального життя.
Валентина 2018-03-02 22:26:00
Тільки , другий день після операції,щиро вдячна колективу медичного центру і всім хто був в операційній,особливо Вадиму Валентиновичу за професіоналізм, небайдужість, медсестри молодці, відношення гарне,після операції ,передзвонили,запитали як я почуваюся, всім раджу,не ходіть від лікаря до лікаря,а звертайтесь,не втрачайте часу,там вам допоможуть,у самих тяжких випадках.
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх