x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Ніна 2019-01-31 11:50:00
Доброго дня! На перший погляд в клініці все на високому рівні, приємна атмосфера, чисто і комфортно. Але лікар, до якого я потрапила, перекреслив всі позитивні враження! Щепко Євгенія Володимирівна "лікувала" мене призначаючи сильнодіючі препарати без досліджень та будь-яких аналізів , коли я запитала чи є якась альтернатива зреагувала не зовсім адекватно, на мої запитання відповідала зверхньо , з виглядом, що робить велику послугу. Лишились дуже неприємні враження від цього лікаря.З таким підходом і методами лікування, такі лікарі не вилікувати, а погубити можуть...
Адміністратор 2019-02-05 20:25:43
Доброго дня. Важко відповісти точно не знаючи всіх нюансів Вашої ситуації, але одне можна сказати напевне, лікар Щепко Євгенія Володимирівна, знає, що робить, можливо тому її так здивували Ваші сумніви у лікуванні. Їй вдалось допомогти дуже багатьом людям повернути здоров‘я і у неї вагітніють пари навіть з дуже важким комбінованим безпліддям.
Оля 2019-01-30 20:57:00
Чи можна скинути мені на електронну. Пошту дані узд які робила сьогодні???
Адміністратор 2019-02-04 21:24:37
Ольго, з цього приводу Вам слід звенутися до працівників рецепції за телефонами, вказаними на сайті.
Гість 2019-01-30 18:55:00
Була на прийомі у гінеколога Марищук О.В, відчула халатне відношення ,пройшла всі обстеження,які мені назначили . Лікар не знаючи результатів аналізів відразу сказала на гістероскопію.Про результати аналізів мене ніхто не повідомив,подзвонивши на рецепцію вони виявились погані.На скільки я знаю лікар повинна сама повідомити мені результ, та назначити лікування.Шкода дуже що потрапила до цієї лікарки,більше ніколи не звертатимусь до неї.Скажіть будь ласка чи ваш мед.центр не назначає лікування по телефону?Сума обстеження не мала,хотілося б кращого відношення до пацієнтів.
Адміністратор 2019-01-30 21:34:55
Доброго дня. Дуже шкода, що у Вас склалось таке враження, про Оресту Володимирівну, насправді вона чуйний лікар, можливо, вона не встигла вчасно ознайомитись з результатами Ваших аналізів і прийняла помилкове поспішне рішення. Це дійсно неприємна ситуація, але лікарі, як і всі люди можуть помилятись, на жаль. Ви запитували чи наш мед центр призначає лікування по телефону, ні такого ми не практикуємо.
Марина 2019-01-30 12:25:00
Хочу подякувати пластичному хірургу МАТВІЮКУ ОЛЕКСАНДРУ ВАСИЛЬОВИЧУ! ВИ МАЄТЕ ЗОЛОТІ РУКИ ТА ДАР ВТІЛЮВАТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ. Операція по збільшенню грудей пройшла так як ви й обіцяли, болю практично не відчувала (чесно, готовилась до гіршого). Результатом я була задоволена вже на наступний день, а тепер (пройшло вже 4 місяці) взагалі - груди просто шикарні! Люблю себе більше та впевнено можу Вас рекомендувати всім хто ще вагається, в кого робити груди! Успіху Вам та процвітання!
Вікторія 2019-01-28 14:49:00
Лікавалась протягом майже року у Вадима Валентиновича з діагнозом ендометріоз, тест позитивний!!! Дякую щиро лікарю і всьому персоналу закладу!!! Будьте здорові і процвітання Вам!!!
Альона 2019-01-24 22:10:00
Адміністратор по телефону нетактовно зреагувала на питання про необхідні аналізи. Сміялась і це було дуже чути В людей проблеми , шукають допомоги , а у відповідь така неадекватна реакція
Адміністратор 2019-01-28 23:08:59
Доброго дня. Просимо вибачення за роботу рецепції, будемо виясняти ситуацію, у нас всі телефонні розмови записуютьс на плівку, щоб легше було відшукати запис, зорієнтуйте дату і приблизний час розмови, щоб ми могли прослухати запис та провести відповідну роботу з персоналом рецепції.
Ліза 2019-01-24 10:20:47
Мені робили чистку обличчя і занесли інфекцію. Я лікувала шкіру біля 4 років! Коли нарешті вилікувала на лиці залишились страшні рубці. Перепробувала уже безліч різних процедур: лазерну шліфовку, пілінг, ін'єкції краси...Вони давали дуже мізерний результат. Косметолог з МЦ Боголюби Ольга Олександрівна порадила спробувати плазмоліфтинг. Я пройшла курс з 5 процедур і мені вдалося позбутися рубців! Шкіра стала рівнішою, більш щільною, пори звузились, пропали прищі. Загалом дуже задоволена і всім рекомендую косметолога Петрук Ольгу Олександрівну!
Ірина 2019-01-23 16:03:00
Я змінила вже 4 косметолога, коли нарешті знайшла Петрук Ольгу Олександрівну. В мене дуже погана шкіра, тому я у свої 28 років виглядала на всі 35: шкіра не еластична, дуже багато мімічних морщин, прищі, чорні цятки. Наважилась на ін'єкції краси в МЦ Боголюби. Вартість процедури повністю відповідає результату, а Ольга Олександрівна дійсно професійний лікар, який використовує тількі якісні препарати. Буду всім знайомим рекомендувати!
Яна 2019-01-23 15:51:44
Робила контурну пластику в МЦ Боголюби шляхом введення ботулотоксину. Обіцяли, що ефект від процедури буде триматися до пів-року. Пройшов уже рік, а результат досі видно! Не пожалієте!
Олеся 2019-01-21 08:50:00
зверталася у клінку у 2017р., пролікувалася до початку 2019р, але моє питання так і залишилося не вирішиним. як на мене то лише заробляють на людях гроші.
Адміністратор 2019-01-22 23:29:22
Доброго вечора. Дуже шкода, що Вам не вдалось докінця допомогти, але, на жаль медицина не всесильна і не завжди можливо зробити людину повністю здоровою навіть при максимальних зусиллях лікарів. Щодо цін, то наша клініка, дуже лояльна до пацієнтів та одна з найдоступніших в Україні приватних клінік подібного напрямку.
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх