x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Олеся 2018-06-07 20:17:00
Була на прийомі в гінекологічному відділені, 5 поверх, у лікаря акушера-гінеколога Литвинюка Сергія Івановича. Вражена хамством, зверхнім ставленням до пацієнтів, халатним відношенням до здоров'я жінок. Для чого приймати людей, якшо робиш свою роботу, не думаючи про наслідки для здоров'я пацієнтів, ще й брати за це гроші. На жаль амбіції в цього лікаря переважають над здоровим глуздом.
Адміністратор 2018-06-17 19:25:01
Доброго дня. Шкода, що у Вас склалась така ситуція з лікарем, але цей віднук Ви залишили не за адресою, це сайт приватного медичного центру «Боголюби», а Ви були пацієнткою у ВОКЛ.
Наталия 2018-05-29 19:27:00
От всей души, от всего сердца хотим поблагодарить Вадима Валентиновича за долгожданную беременность. Долгих 6 лет шли к этому, было 4 неудачных эко, и наконец- то на 5 « победный» у нас получилось!!! У нас сложная ситуация, двойной фактор бесплодия и все-таки, беременность наступила, это ещё раз доказывает профессионализм Вадима Валентиновича, но главное это его позитивный настрой и вера , он своим оптимизмом действительно помогает таким отчаявшимся парам как мы. Искренне благодарим весь персонал этой клиники, особенно мед. Сестру Оксану за поддержку и понимание, и просто хорошее отношение. Хочу сказать парам которые возможно отчаялись: Да, это сложно и морально и материально, мы это прошли… Но все же, идите к своей мечте, доверьтесь своему врачу и все получится! Огромное спасибо Вам, Вадим Валентинович!!! С ув. Наташа и Сергей.
Марина 2018-05-23 00:48:00
Хірургія дійсно, як за кордоном! Дякую пластичному хірургу Матвіюку Олександру за проведену операцію, турботу, щирість та підхід. А також відчуття повноцінності, впевненості та жіночності! Бажаю Вам і надалі вдосконалювати свій професіоналізм та досягти великих професійних висот!!!! Ви даруєте безцінне - здоров’я та красу!!!
Оксана 2018-05-04 15:23:00
Доброго дня! Велике Спасибі персоналу, який працював 3.05.2018р на ресепшені і зреагував на те, що мені стало погано та по-справжньому допомогли! Дякую за те, що увійшли в ситуацію і все оперативно допомогли зробити! Дякую, за професійний підхід, компетентність та людяність лікарю акушер-гінікологу Щепко Євгенії Володимирівні та лікарю анастезіологу Гумеровій Оксані Олександрівні та вьому персоналу, хто був присутній на гістерескопії! Величезне Дякую!
Надежда 2018-04-25 17:40:00
Позитивные впечатления от обслуживания в клинике. Щепко Евгения - очень внимательный и толковый врач.Проблему решили. Рекомендую.
Лариса 2018-04-24 17:46:00
У нас було 2 спроби ЕКЗ в Боголюбах. Було багато пройдено, алея повністю довіряла і слухала Марищук Оресту Володимирівну. Дівчатка, хто пробує - не опускайте руки. Так, буває важко. Іноді не зрозуміло, чому не вийшло, що не так? Але потрібно боротися і головне йти, не зупинятися. Заради того, хто зараз сидить у мене на ручках – найдорожча в світі доця!
Олександра 2018-04-24 17:38:00
Дуже хороша клініка, прекрасний, добродушний персонал, уважні і грамотні лікарі. Особую подяку хочу висловити Петровському Вадиму Валентиновичу за професіоналізм. Коли надії практично не залишалося, Вадим Валентинович подарував можливість жити заново, налагодити найголовніше - здоров'я. Дай Бог і Вам здоров'я та процвітання!"
Пацієнт 2018-04-24 13:15:00
Найгірша клініка.Хороше відношення до вас лише за те що ви платите великі гроші.Але результату нуль,ніхто нічого не робить щою вам допомогти
Алла 2018-04-19 10:06:00
Дочь проходила процедуру ЕКО в декабре,была возможность компенсировать часть рассходов через фирму.где она работает,но ,увы,не вышло.Договор юридический отдел вернул и высмеял-сказали очень безграмотный ,сумма не совпадает с суммой чека( а она очень значительная).Чек на оплату не соответствует размеру фактически оплаченой суммы.На разницу дали вообще от руки бумажку.Что это????Три документа и три разных суммы.На рецепции сказали так надо!!!!!!
Адміністратор 2018-04-20 00:16:59
Доброго дня, шкода, що Вам не вдалось компенсувати частину витрат, різниця в чеку та договорі можливо пов‘язана з тим, що в прайсі забиті стандартні ціни протоколів, що включають певний набір медикаментів, якщо відповідно до ситуції лікар до протоколу додає певні препарати, які підбираються індивідуально до ситуації: росту ендометрію чи фолікулів, то зарахунок цього сума може змінюватись. Ми постараємось якось Вам допомогти та виправити ситуацію, за телефонуйте за ном ‭+380 (50) 153 88 31‬ Тетяна В‘ячеславівна.
Анна 2018-03-23 21:13:00
Великі слова вдячності хочу сказати лікарю Святославу Володимировичу Кушніру за самовіддану працю,людяність,професіоналізм,доброту і золоті руки!!!!Безмежно вдячна Світлані Анатоліївні,Ви така позитивна і життєрадісна!!!Також дякую медсестрам Людмилі та Оксані,Ви дуже доброзичливі!!!
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх