x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Ольга 2017-06-22 16:48:00
Дуже кваліфікований, привітний, позитивний і приємний персонал. Усе на вищому рівні. Хотілося б, щоб по всій країні були такі медичні центри. Робили мені лапароскопію по причині непліддя. Легкий відхід від наркозу, вже на другий день після операції виписка, детальні пояснення усього, запис операції на флешку. Чекаю на результат і вірю, що подякую вже за довгоочікувану дитинку.
Антон 2017-06-22 13:43:00
Робота відділу ресепшн, як на мене не задовільна. Про лікування нічого не можу сказати
Надія 2017-06-22 11:44:00
Я дуже вдячна лікарям які зробили мені складну операцію,Вадиму Валентиновичу та Катерині Віталіівній вони професіонали своєі справи Боголюби Супер дякую за все!!!
Лариса 2017-05-19 20:38:00
Дуже вдячна лікарю Щепко Євгенії Володимирівні і всьому медичному персоналу клініки!!! У листопаді 2015 року Щепко Є.В. провела гістероскопію і вже в січні я завагітніла. Супроводжувала під час вагітності, за що окрема подяка! Сьогодні моїй донечці 7 місяців! Дай вам, Боже, здоров`я за вашу працю, тактовність і людяність.
Тетяна 2017-05-19 12:33:00
Вдячна всьому колективу медичного центру "Боголюби", а особливо Петровському Вадиму Валентиновичу і Харчук Катерині Віталіївні, за привітне відношення і професіоналізм. Уважний персонал не дозволить залишитись наодинці зі страхом перед оперативним втручанням, а підбадьорить, посміхнеться і підтримає. Не могла навіть уявити, що лапароскопія пройде так легко, а післяопераційний період не буде важким. Дякую Богові, що у нас в Україні є такі Лікарі!!!!!!!!! Успіхів Вам і процвітання!!!!!!!!!!
Ірина 2017-05-18 22:10:00
Хочу подякувати пластичному хірургу Матвіюку Олександру за гарно,якісно та професійно виконану пластичну операцію по зменшенню та підтяжці грудей!!!Я дуже рада,що потрапила саме до Вас. Окреме спасибі усьому колективу за гарне відношення та професіоналізм:анестезіологу Юрію Яковичу,медсестрам Люді та Нелі.Вже на третій день я повернулася до звичного ритму життя,результатом задоволена і це все завдяки таланту та професіоналізму Олександра Васильовича!!!Бажаю Вам міцного здоров'я,успіхів та процвітання. Творіть красу - Вам це чудово вдається. З повагою Ірина!
Світлана 2017-04-27 10:04:00
В березні робила пластику грудей-збільшувала) Лікар Матвіюк Олександр. Операція прошла швидко,дуже задоволенна результатом! Професійність Олександра М. на вищому рівні. В лікарні гарний мед персонал,гарні палати,все необхідне надають,нічого непотрібно вести з дому. Раджу усім жінкам,які мають проблеми з фігурою,чи комплекси. Наважуйтеся! Воно того варте!!! Ще раз дякую Олександру М. Завдяки вам,я стала щасливою жінкою!))))))
Катерина 2017-04-21 16:28:00
Сьогодні 12 тиждень вагітності все найстрашніше позаду..... Скільки всього перенесено але воно цього варте. Всім всім хто чекає бажаної вагітності, не опускайте руки і звертайтесь тільки в Боголюби. Найкомпетентніших лікарів я за свої 30 не зустрічала. Дякую лікарю від Бога Оресті Володимирівні за її золоті руки і серце, за набридливі нічні дзвінки. Дякую за втілення мрії мого життя. Хай Бог благословляє ваші родини на многії щасливі літа. Ви найкращі.
Наталія 2017-04-10 18:50:00
Клініка перевершила всі мої очікування! Спасибі за все, я жодного разу не пошкодувала про те, що пішла саме до Вас! У клініці весь персонал дуже ввічливий, уважний, відносяться до пацієнтів з непідробною повагою і добротою. Особлива вдячність розумному, доброзичливому, терплячому і талановитому пластичному хірургу Матвіюку Олександру Васильовичу ! Він знає всі тонкощі, і бачить особливості організму, знає, що і коли говорити, і про що промовчати, береже нерви пацієнтів. У нього є свій стиль і характер. Це дуже мені сподобалося, а особливо мій результат, хоча ще небагато часу пройшло. Хто ще стоїть перед вибором, де оперуватися, дуже рекомендую цю клініку.
Оля Рівне 2017-03-30 13:15:00
28/03 робили лапароскопію через ендометріоз . відношення всього персоналу дуже приємне, всі завжди усміхненні та завжди готові відпосвісти на будь"які питання,та допомогти. Дякую всім Лікарям та персоналу які приймали участь у моєму лікуванні !!!! ви - КРУТІ!!!! хочеться щоб побільше було таких лікарів ,як ви, які щиро люблять свою роботу і такі уважні до своїх пацієнтів!!! всього вам самого кращого бажаю!!! і дякую від всього серця!!!
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх