x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Світлана 2019-02-16 16:56:00
Клініка відповідає заявленому рівню з першого візиту, далі буде видно. Сподобалось все, окрім того що довелось 20 хв чекати часу прийому, а ми записувались за 3 тижні вперед, бо ближче не було місця.
Настя 2019-02-13 23:34:00
Ми народились 3800, 53 см. Максимко!!! Щиро дякуємо Вадиму Валентиновичу за Ваші золоті руки і надію, яку вселили в нас і допомогли здійснити!!!
Олександра 2019-02-11 14:14:00
Дякую Ользі Олександрівній за її роботу. Гіалуронові філери дійсно творять чудеса! Для мене вона - найкращий косметолог в Луцьку!
Олена Сергіївна 2019-02-10 18:11:00
Дякую дівчаткам медсестричкам за уважне та чуйне ставлення, дякую лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу за його золоті руки, якби знала, що операція так легко пройде, то не тягнула б з фібромою до 8 сантиметрового розміру.
Людмила 2019-02-10 12:43:00
Робили операцію( діатермодрийлінг яйників) по причині не вагітності. Довгоочікувана вагітність так і не настала, лікар конкретного пояснення так і не дав, а відразу направив на еко. Ми з чоловіком звернулися в іншу клініку, там в шоці від того, що під час лапороскопії не було перевірено прохідність труб. Тому один висновок- завдання клініки витягнути якомога більше грошей з пацієнта.
Адміністратор 2019-02-10 20:11:10
Доброго дня. Дякуємо, що залишили відгук, зазвичай на лапароскопії видно прохідні труби чи ні, оскільки лікар оцінює чи є навколо труб спайкові процеси чи є в трубах запальні явища, окрім того в нашій клініці обов‘язковою є практика перевірки труб метиленовим синім, тому її Вам точно проводили. Вина лікаря в тому, що Вам недостатньо все пояснили, це дійсно дуже важливо дати чіткі пояснення пацієнту.
Ірина 2019-02-06 23:17:00
Доброго вечора,хочу зазначити,що заклад повністю задовільняє (єдиний мінус - транспортна розв'язка).Ціни помірні,відношення хороше.Проходила обстеження,лікування,оперативне втручання, особлива вдячність Пец Л.А.Завдяки хорошим лікарям перенесла все на позитиві. Зараз плануємо ЕКО.Підкажіть,до кого з лікарів краще звернутись,а також,скільки це коштує?
Адміністратор 2019-02-07 13:23:06
Доброго дня. Дякуємо за Ваш вибір та довіру нашому закладу. Щодо еко, у нас всі лікарі гінекологи проходили відповідне навчання по репродукції і успішно займаються штучним заплідненням, в тому числі Людмила Андріївна. Щодо цін, то вартість залежить в значній мірі від медикаментів, а їх Вам підберуть індивідуально в процесі, базова ціна пункція яйників, культивування ембріонів та підсадка 31000 грн.
Олег 2019-02-06 13:55:00
Пластична хірургія в закладі на висоті. Подяка лікарю Матвіюку. Результат перевершив очікування.
Віка 2019-02-06 11:34:00
Щойно тест показав дві полоски, невтрималась написати Вам, Вадим Валентинович, це вже буде друге щастя подароване Вами нашій сім‘ї, цього разу кріошка! Аж не віриться, що цей ембріончик чекав нас 3 роки, а ми його))) Неймовірно щаслива!!! Прийдем на узд, подякуємо Вам наочно!!!
notay.ha 2019-02-05 20:55:00
"Доброго дня, перше враження про центр позитивне. Але згодом халатність лікарів вражає, на результати аналізів начхати, таке враження що їх ніхто і не переглядає. Головне чим скорше склонити до ЕКО. Як результат дві невдалі спроби. Про причин невдачі нічого лікар не говорив, переводив швиденько на іншу тему. Нам казали, що причина в чоловікові, але навіть елемен арного обстеження в уролога не проводилося. Звернулися в іншу клініку, то нам повідомило що дана чоловіча проблема легко усувається і робити ЕКО немає і не було необхідності.Отож, складається враження, що вся дана організація створена не для допомоги людям, а для викачування з тих же людей чималих сум грошей. Дуже сумно коли звертаєшся з останньою надією, а так завним лікарям потрібні лише ваші гроші."
Адміністратор 2019-02-05 20:57:09
Доброго дня. Невдалі еко це дійсно дуже сумно, неприємно і взагалі пригнічує. Але Ви повинні зрозуміти, що ні в нашій клініці, ні я думаю в інших клініках, котрі займаються своєю роботою на совість, ніхто без потреби робити еко не буде, і те, що у Вас дві невдалі спроби, це ще раз підтверджує, що еко Вам робили не дарма, що проблема у Вас серйозна і є дуже великий сумнів, що її можна вирішити без екстракорпорального запліднення. Лікар репродуктолог зі стажем може оцінити стан здоров‘я чоловіка за результатами спермограми і по ній же видно чи є шанс корекції у уролога чи ні. Тому, якщо Вам робили еко, то точно не дарма, в нас такий варіант неприпустимий.
Анастасія 2019-02-05 20:55:00
"Доброго вечора! Мене лікував лікар Пец Людмила Андріївна, проблему так і не вирішили, дуже багато раз робили узд, не могли визначити, що роботи з моїм лікуванням, постійно збирали консиліум, 2 лікарі між собою сперечались так і не поставили точний діагноз, зате приписували багато дорогих препаратів, які за деякий період часу, як виявилось так і не допомогли, томущо я звернулась до іншого лікаря! Дуже шкода, що я витратила багато коштів і свого часу на цю клініку і довірилась лікарю, який був некомпетентний в своїй справі!"
Адміністратор 2019-02-05 20:57:27
Доброго дня. Це дійсно дуже прикро, що Вас не вдалось вилікувати. Але повірте, по-перше Людмила Андріївна дуже компетентний лікар з великим стажом та досвідом, і те що вона скликала консиліум ще раз підтверджує її велике бажання Вам допомогти. Але медицина не всесильна і не всі хвороби можна вилікувати повністю навіть при максимальних зусиллях лікаря.
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх