x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Анастасія 2017-08-16 21:05:00
Сьогодні була у лікарні в Боголюбах,це жах,перший раз відчула на собі негатив персоналу.На прохання дати мені результати аналізів вони сказали,що це 'іх власність,мені довелось зробити дзвінок до впливових людей ,після чого вони (((соізволили )))дати ксерокс аналізів.Впевнена, це була моя остання поіздка в Боголюби.......
Оксана 2017-08-14 18:23:00
В центр звертаюся часто, хоча живу далеко, але не змогла знайти для себе краще. Я відвідувала багато клінік, але ця мене дуже радує. Ходжу стабільно до гінеколога і на УЗД. Хочу сказати, що лікарі мені дуже подобаються, приділяють пацієнтам достатньо часу, терпляче все пояснюють, не нав'язують непотрібних ліків, аналізів, процедур. Крім того, пояснили навіщо і які ліки потрібно і що вони лікують. Коли пішла на УЗД (його робила лікар-гінеколог), вона мимохідь глянула кишечник і сечовий, сказала, що є проблема, порадила сходити на УЗД цих органів.
Мария Петровна 2017-08-14 18:18:00
В силу своего возраста уже неоднократно обращаюсь только к Оресте Владимировне. Это доктор - каких поискать. С большим вниманием и пониманием относится к моим проблемам. Всё объясняет, так подробно рассказывает, что моя проблема становится как бы и не проблема вовсе. Лечение назначается, вопросы решаются оперативно. Я - довольна. Центр очень хороший.
Ольга 2017-07-17 12:28:00
Петровський Вадим Валентинович — це лікар, якому я буду вдячна все своє життя! Він допоміг мені нарешті стати мамою. Я завагітніла через пів-року після успішної операції. До того 7 років не могла завагітніти. Дякую!
Марина 2017-07-17 12:22:00
Михайлюк Надія Іванівна дуже хороший лікар. Я проходила у неї обстеження. Рекомендую!
Катерина 2017-07-17 12:18:00
Гуменова Оксана Олександрівна мені дуже сподобалась. Дуже привітна і професійна. Я погано переношу наркоз, тому звернулась до Оксани Олесандрівни, щоб вона слідкувала за станом під час та після операції. Завдяки їй процедура пройшла без проблем.
Інна 2017-07-17 12:04:00
Дуже вдячна чудовому лікарю Марищук Оресті Володимирівні! Я мала 3 невдалі вагітності (завмирання, викидень, позаматкова). Лікарі клініки Боголюби зробили УЗІ - вчасно виявили позаматкову і зробили лапороскопію, цим самим врятували труби. Я самостійно завагітніла вже через 2 місяці і родила без ускладнень. Ми дуже вдячні та щасливі!
Ольга 2017-06-24 23:56:00
Моя мечта-увеличение груди воплотилась в реальность благодаря пластическому хирургу-профессионалу своего дела Матвиюку Александру Васильевичу. Это Доктор и Человек с большой буквы, которому можно доверять на 100%. Результат превосходный!!!Бесконечно благодарна Вам, Александр Васильевич! Здоровья Вам и дальнейших высокопрофессиональных результатов! Вы Мастер своего дела и нашего женского тела!:)Отдельная благодарность анестезиологу Гумеровой Оксане Александровне. Спасибо огромное за ваш труд!Также хочу выразить благодарность медсестрам за внимание и теплое отношение!В МЦ Боголюбы все на высшем уровне! Удачи и процветания вам!!!
Надвя Рівне 2017-06-22 19:29:00
Профісіонали з великоі букви надзвичайно вдячна ви супер тримати так надалі
Ольга 2017-06-22 16:48:00
Дуже кваліфікований, привітний, позитивний і приємний персонал. Усе на вищому рівні. Хотілося б, щоб по всій країні були такі медичні центри. Робили мені лапароскопію по причині непліддя. Легкий відхід від наркозу, вже на другий день після операції виписка, детальні пояснення усього, запис операції на флешку. Чекаю на результат і вірю, що подякую вже за довгоочікувану дитинку.
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх