x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Ирина2019-07-16
Добрий день! три месяца назад вылечила молочницу и результаты мазка были в норме. вчера сдала мазок: лейкоциты - цервико. канала большое количество, влагалища 12-15, уретры 3-4. что это значит. Спасибо
Ірино, це свідчення запального процесу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2019-07-16
У хлопчика 1.7 місяців є два яєчка,тільки одне праве яєчко деколи перекручується тікає потім знову стає на своє місце...Скажіть будь ласка чи потрібно у такому випадку робити операцію...
Надіє, Вам слід проконсультуватися із дитячим урологом з цього приводу. У центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2019-07-15
Пройшло 2 тижні після РХК шийки матки. Проводила Євгенія Володимирівна. Призначено супозиторії Амарелін та транексам. Проте ось уже кілька днів (приблизно 5) турбують виділення з неприємним запахом, навіть через короткий час після гігієнічних процедур, які приходиться робити 4-5 разів на день. Чи це нормально?
Юліє, у цій ситувції Вам варто звернутися до лікаря, який проводив РКХ та призначав лікування, на огляд.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Михайло2019-07-15
Добрий день! Турбуйуть біль та стискання в лівій стороні груднойі клітки біля серця а ще інколи терпнуть руки біль нейе постійним виникайе лишень при пойіздках при якомусь переживаню.
Михайле, Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря чи кардіолога. Таких спеціалістів у нашому центрі немає. Проте Ви можете звернутися до наших колег із МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
katya2019-07-15
Доброго дня! Під час УЗД було виявлено поліп ендометрій розмірами 9,5х7,3мм. Скажіть, будь ласка, який метод видалення поліпу буде найефективніший і скільки це буде коштувати враховуючи всі витрати від огляду лікаря до наркозу. Поскільки, я не народжувала - важливо, аби це була ювелірна робота. Дякую!
Катерино, у Вашому випадку рекомендована гістероскопія. Орієнтовна вартість - 6000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ання2019-07-14
Була вагітна виносила 8 місяців дитина мала гастросхиз робили кесерське а зараз не можу завагітніти яка може бути причина узд показує що все добре робили разів 5в різних
Ганно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Візьміть із собою разультати Ваших обстежень. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-07-13
Доброго дня, яка вартість калькоскопії?
Кольпоскопія коштує 185 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2019-07-13
Добрий день! У мене в лівій надключичній ділянці жирова тканина розміром 80 х 23 мм, висновок УЗД ознаки ліпоми. Скільки буде коштувати іі видалення, яким методом можна видалити? Дякую.
Алло, видалення ліпоми коштує 975 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 070 грн. Ступінь утвору та метод видалення обирає оперуючий хірург. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вероніка2019-07-13
Доброго дня . Яку кількість ембріонів вашії клініці підсаджують при еко , чи залежить ціна відкількості підсадки ембріонів ? Скільки коштує ця процедура ?
Вероніко, підсаджують 1-2 ембріона, ціна від кількості ембріонів не залежить, орієнтовна вартість - 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла
до статті Галакторея
2019-07-13
Доброго дня у мене високий пролактин (68 нг), присутня галакторея і незначно підвищений тестостерон протягом 8 місяців лікування. Приймаю мастодинон і в 2фазу віт. е, валд ям, верошпірон. Наскільки це серйозно чи можливі інші методи зниження пролактину? Зарання дякую
Алло, онлайн ми не робимо призначень. З приводу цієї проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (343)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх