x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Оксана2019-11-07
Чи можна зробити аборт у 12 тижнів вагітності?
Оксано, у МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Володимир2019-11-07
Доброго дня. Після обстеження на мрт дали висновок ( дрібновогнищеві зміни лобних та тімяних ділянок ( неспецифічного характеру,наймовірніше судинного генезу - як наслідки ангіоспазму)). У білій речовині лобних та тімяних ділянок множинні розширення до 1мм, поодинокі до 2мм переваскулярні простори, поодинокі дрібні (2-3мм) вогнища переваскулярного гліозу (переважно в лівій лобній та тімяній). Субарахноїдальні конвекситальні простори незначно розширені у лобно-тімяних ділянках. У окремих комірках соскоподібного відростка з ліва поодинокі дрібні вогнища гіперінтенсивного на Т2 33 сигналу можливо набряк слизової оболонки, залишкова рідина) постзапальні зміни. Потовщення слизової оболонки лобних пазух, етмоїдальних комірок, клиноподібних пазух- незначне, в/щелепних пазух - кісткоподібне до 14 мм зліва, 15мм - без ознак вмісту вільної рідини. Сигнал від обох ЗСпА слабкий (анатомічний варіант) що це таке ?
Володимире, у штаті центру немає нейрохірурга, щоб проконсультувати Вас з цього приводу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-11-06
Добрий день. В моєї мами рак підшлункової 4-го ступеня з метастазами. Що ви думаєте про таргетну терапію в таких випадках?
Ірино, у штаті центру немає онколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2019-11-06
Мені 26, я заміжня, ціле своє життя у мене не регулярні місячні, може їх і пів року не бути, плюс овуляції теж нема, аналізи всі добрі, те що мені казали це те що в мене тонкий ендометрій, я перепила всі ліки які мені призначали лікарі, але так і завагітніти неможу, і місячні теж нерегулярні до тепер, що мені робити, я незнаю, допоможіть
Вікторіє, Вам варто прийти на консультацію до репродуктолога разом із чоловіком, оскільки у половині випадків непліддя пари, причина у чоловічому факторі. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям протягом 5 днів до здачі аналізу. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони репродукції. Приходьте в центр натще. Запис на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-11-06
Чи можна одночасно використовувати свічі лаферомакс та гаймекс?(вагінально)
Ірино, онлайн ми не робимо призначень. Вам варто з цього приводу проконсультуватися у лікаря, який призначав препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Толя2019-11-05
Уже два дня подряд вечером поднимается температура (37.7) и кружится голова (вчера еще и болела), еще болит правое яичко и я чувствую слабость.З чем это может быть связано? Спасибо!
Анатоліє, для вияснення причини проблеми Вам слід пройти огляд уролога та відповідні діагностичні тести, можливо, має місце якийсь запальний процес, і необхідна терапія. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
лилия2019-11-05
Гастрит. Можно принимать алмагель при камне в желчном? и как долго можно принимать
Ліліє, у штаті центру немає гастроентеролога. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63, +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-11-05
У мене появилася проблема,останні два дні у мене коричневі виділення і я незнаю чи варто мені турбуватися,і чи це щось серйозне.
Ірино, щоб не турбуватися і вияснити наскільки це серйозно, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Микола2019-11-04
ДОБРИЙ ДЕНЬ УМЕНЯ ТАКОЙ ВОПРОС В СПЕРМЕ КРОВ
Миколо, окремі епізоди гематоспермії зустрічаються у 15% сексуально активних чоловіків. Здебільшого причиною цього є механічне ушкодження судин в області статевих органів. Якщо у Вас спостерігатиметься і надалі таке явище (на протязі двух тижнів), слід звернутися на очну консультацію до уролога для вияснення причин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2019-11-04
Доброго дня. Два з половиною роки тому будучи вагітною. Почалися сильні припливи жару. Це була зима постійно впрівала. В жар Кидало в приміщення на дворі будь де. Списували це все на вагітність. Думала народжу пройде. Але уже дитині 2.6 роки '. Надалі сильні припливи жару. До кого іти і з чого починати провірятися. Гінеколог ендокринолог??? Що це може бути.?
Ірино, Ви можете звернутися з приводу проблеми до гінеколога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (437)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх