x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7100 користувачів
Наталія2020-04-05
Скажіть, будь ласка, чим є наступні симптоми: починає пекти горло, потім вуха, далі печія по верхній кромці лоба під волоссям, передається в руки, а потім в груди. Це все відбувається протягом хвилини. Але такі напади тривають весь день?
Наталіє, з цього приводу Вам варто звернутися до сімейного лікаря. Такого спеціаліста в штаті центу немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2020-04-05
Сиділа на хлопцеві, терлися один до одного ст. органами, але при цьому були двоє в штанах.... в цей момент коли це було в мене була овуляція.. ст. контакту не було... тільки так... чи можу бути вагітна чи ні?
Олександро, якщо не було статевого контакту, то вагітність неможлива. У цьому випадку наявність, чи відсутність овуляції ролі не грає, оскільки, судячи із Вашого тексту, Ви та Ваш партнер були одягнені.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2020-04-04
Навіть якщо у мене була овуляція,вагітності не буде за таких обставин( про ті що я писала вище)? Щиро дякую вам за відповідь )
Олександро, уточніть, які саме обставини Ви маєте на увазі?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-04-04
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, до кого звертатися у клініці при підозрі на гімангіому чи ліпому? Як швидко можна отримати кваліфікаційну допомогу? Чи необхідне хірургічне втручання? Якщо так, то яка його приблизна вартість ? Якщо припухлість розміром 10- 15 мм в діаметрі і викликає біль і дискомфорт, то що порекомендуєте використовувати до моменту запису на консультацію?
Ольго, з цього приводу слід звернутися на очну консультацію до хірурга. Онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. Запис на прийом - за телефонами, вказаним на сайті. Консультація лікаря-хірурга - 210 грн. Видалення ліпоми - 1 110 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 380 грн. Доцільцість втучання визначає лікар після огляду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна
до статті Трихологія
2020-04-04
Чи веде прийом трихолог з понеділка ? Яка ціна прийому і обстеження ( причина випадіння волосся
Тріхоскопія (фототріхограмою) - 135 грн. Консультація лікаря-дерматолога - 240 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Настя2020-04-04
Добрий день. В дитини (вік 2роки) підозра на дерматит. Суха шкіра в ділянці щічок і рук, лущиться,шершава, виглядає як обвітнинна. Але не свербить, не пече і не болить. Температури також нема. Порадьте будь ласка чим можна лікувати!?
Анастасіє, в центрі немає педіатричного напрямку. Можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2020-04-04
Що робити якщо уночі сушить у роті,що це може бути?
Звреніться на консультацію до сімейного лікаря. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2020-04-04
Доброго дня турбує біль в надчеревній область епігастрії а також відчуття печіння та важкості
Вам слід звернутися на консультацію до гастроентеролога. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-04-04
Добрий вечір. У мене вже декілька днів терпне права рука. Яка може бути причина і як її правильно діагностувати. І ще болить місце від уколу анестезії при кесерів розтину(3 місяці тому), коли я вигинаюся назад, щоб зробити якусь розминку.
Ольго, зверніться на консультацію до сімейного лікаря. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2020-04-03
Чи надаєте поради, при хворобах, пов'язаних з неврологією. (Мене цікавлять болі і шуми в голові)
Ні, у штаті центру немає невропатолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (568)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх