x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
Оля2018-11-07
Який шанс заразитися через слину хламідіозом?якщо не статевим шляхом....бо він був захищений.
Ольго, шанс інфікуватися хламідією побутовим шляхом такий самий, як і статевим, якщо Вам достеменно відомо, що Ви мали контакт із хворим на хламідіоз. Певну роль відіграє концентрація збудника та Ваш імунний статус. Щоб впевнитися в тому, що Ви здорова, (чи навпаки) можна здати відповідні діагностичні тести, щоб у разі потреби, не зволікаючи, приступити до лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-11-07
Добрий день. Скажіть ,будь ласка, чи роблять у вас вмі спермою донора у природному циклі?якщо так,то скільки це коштує?два роки пройшло після радіоактивного йоду стосовно папілярної карциноми щитоподібної залози
Так, Олександро, роблять. Внутрішньоматковаінсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 4 400 грн. Донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн. (Потрібно, зазвичай, 2 дози).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-11-07
У дитини(хлопчик)12 років енурез.Чи можна звернутись з такою проблемою до вашої клініки?
Ірино, у центрі немає педіатричного напрямку. Багато дітей долають енурез без лікування. Однак підхід до проблеми передбачає реалізацію деяких простих поведінкових втручань. Важливі заходи включають в себе контроль споживання рідини, корекцію запорів, виключення напоїв, що містять кофеїн, заохочення дитини регулярно ходити в туалет. Важливо не проявляти гніву, не карати дитину, так як терпіння батьків грає першорядну роль в подоланні проблеми, вирішення якої може зайняти роки. Лікарська терапія застосовується виключно у важких випадках і під лікарським контролем. Якщо Ви вважаєте, що є потреба у лікарській консультації, можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Максимчук Неля Василівна2018-11-07
Чи є у вас хірург ендекренолог
Ні, Нелю Василівно, на жаль, у штаті центру немає такого фахівця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-11-07
Скажіть будь ласка скільки коштує пластична операція при опущенні матки? Термін перебування в стаціонарі при такій операції?
Світлано, оперативне лікування опущення (пролапсу) жіночих статевих органів (все включено, окрім анестезії) коштує 10 971 грн. Перебування в стаціонарі від 1 до 3 діб.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2018-11-07
Доброго дня. У нас немає дітей, і ми хотіли б звернутися у Ваш центр. Скажіть ,будь ласка, до кого нам звертатися? І як можна записатися на прийом?
Маріє, запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога (наприклад, Петровського Вадима Валентиновича). Чоловік має підготуватися до здчі спермограми: не вживати алкоголю, медикаментів, не відвідувати сауну, не жити 5 днів статевим життям до здачі аналізу. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте у центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-11-07
Первична аменорея.Місячних ніколи не було. 50 років. Чи впливає це на якість крові. Чи впливає це на операцію по заміні кульшового суглобу
Ні, Валентино, не впливає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Aндрій2018-11-06
Доброго дня. Видалення сперматоцеле, потрібно лягати на стаціонар і на скільки?
Андрію, ймовірно, Ви мали на увазі гематоцеле чи варикоцеле? У таких випадках у перебуванні на стаціонарному лікуванні немає потреби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-11-06
Доброго дня!Хочу до вас на прийом, на узд ,щоб аналізи поздавати,але 8 чи 9 мають бути місячні, то може краще після місячних чи не має різниці.Дякую
Так, Олено, різниця є. Існують аналізи, які слід здавати у першу фазу місячного циклу (на 7-8 день МЦ), а є такі, які здаються у другу фазу (на 21 день МЦ).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оля2018-11-06
Добрий вечір. В вашій клініці мені поставили діагноз ендометріоз і ерозія шийки матки. Призначили лікування: супозиторії Кріолол на ніч до місячних, після третьої свічки в мене вже були кровянисті виділення. Сім свічок я поставила і почалися місячні, я випила Жанін (за призначенням лікаря). Місячні проходили сім днів і тепер постійно якісь кровянисті виділенням (то біше, то менше). Таблетки п*ю в один і той самий час. 27 жовтня почалися місячні. Чи це нормально??? Що робити???
Ольго, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога центру для дообстеження. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх