x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7096 користувачів
Виктория2020-02-23
Между месячными были кровотечения ,оказался полип 1,6,но его не все заметили .По моей настойчивости врач согласился удалить полис,но что принимать дальше,ничего так и не сказал.Что мне делать дальше и какое лекарство принимать???Спасибо за внимание и ответ.
Вікторіє, Вам слід із результатами обстежень звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не призначаємо препаратів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2020-02-23
Доброго дня, плануємо вагітність, хочу до Вас на обстеження. Скільки орієнтовно може коштувати обстеження і аналізи і чи можливо це все пройти за день?
Так, Олено можливо. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу. А чоловік має підготуватися до спермограми: не вживати алкоголь та медикаменти, не мастурбувати і не жити статевим життям, не відвідувати сауну за 5 днів до обстеження. Приходьте натще. Орієнтовна вартість - 1500 - 2000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2020-02-23
Доброго вечора , підкажіть будь ласка чи проводиться у вас послуга еластографіі печінки ?
Ні, Юліє, такої послуги у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2020-02-22
Добрий день. Мені виписали вагінальні таблетки тержинан на 10 днів, а після них вагілак, також на 10 днів. Скажіть, будь ласка, чи можна вводити вагілак під час менструації?
Маріє, під час місячних вводити вагінальні свічки немає сенсу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-02-22
Добрий день мені 31 рік я поправитися неможу,я важу43 кг чую голод зранку, аде апетиту нема,маю головні болі по 4 5 днів і тошнить порядьте до кого я маю звернутися
Тетяно, Вам слід звернутися до дієтолога чи гастроентеролога. У штаті нашого центру таких спеціалістів немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-02-22
На який день після місячних можна лікувати ерозію лазером?
Ольго, лазерна терапія призначається на 4-10 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-02-22
Кожного місяця під час овуляції я відчуваю з однієї сторони біль яка минає за день або 2. І в той же час сильне взуття. Знеболюючі допомогають частково чи нє є це порушенням.
Тетяно, під час овуляції можуть мати місце больові відчуття. Проте для діагностики стану та виявлення можливих порушень Вам слід звернутися на очну консультацію до гінколога. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на ссайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2020-02-21
Доброго вечора! Скажіть будь ласка, з чоловіком статевий акт був з ніччю 19 лютого, в результаті він кінчив в середину. Сьогодні, 21 лютого мали бути місячні, їх немає. Коли можна зробити тест, щоб дізнатись результат, і який відсоток того що це запліднення вийде позитивним?
Вікторіє, для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2020-02-21
Добрий день на долоні було розрізане сухожилля а тепер наростають гульки, яка вартість такої операції?
Іване, якщо мова йде про ліпоми, то видалення утворення коштує 1 110 грн. Попередньо Вам слід звернутися на очну консультацію до хірурга. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2020-02-21
Доброго дня. Яка ціна операції по видаленню фіброаденом молочної залози? Їх у мене орієнтовно 5.Оплачується видалення кожної фіброаденоми окремо, чи ціна іде за операцію в загальному?
Видалення фіброаденоми молочної залози (все включено, окрім анестезії) коштує 11 240 грн. Це залежить від місця розташування аденом а їх розмірів. Попередньо Вам слід звернутися на індивідуальний прийом до хірурга. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (536)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх