x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Юлія2019-11-30
Доброго дня.вагітність три тижні дуже пересихає в роті.що це може бути.?
Юліє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2019-11-30
Доброго дня. Мене цікавить чи ви виконуєте операцію з видалення жировика, липоми? В даному випадку на голові під волоссям. Діаметр жировика десь ~ 0.5-1 см. Яким методом видаляєте? І скільки ця процедура коштує? Дякую.
Сергію, так, таку операцію у центру виконують. Ліпому видаляють хірургічним методом. Видалення ліпоми - 975 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності -2 070 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2019-11-29
Не бажання вагітність 2 тижні. Подруга приймала таблетки для переривання на ранніх термінах, де їх купити та як і які? Дякую!
Анастасіє, у центрі не надають подібних рекомендацій та не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2019-11-29
Дитині 2 роки у неі синехія була три рази. Зрощення малих полових губ. Була у гінеколога зробили розсікання але повторюється, що робити у таких випадках конкретно нічого не порекомендувала. Чи є у вас гінеколог який приймає дітей.
Галино, у центрі немає педіатричного напрямку. У нас оперують лише дорослих пацієнтів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслан2019-11-29
Добрий день. У вас лікують чиряки?
Так, Руслане, Ви можете звернутися на очну консультацію до дерматолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-11-28
Добрий вечір...дитині 3.4р тиждень тому зрробили вакцинацію акдп індія три дні боліла ручка температура 37.5 потім все було добре...через тиждень рука жахливо опухла боліла температура 38...в чому справа?як діяти?дякую.
Маріє, Вам слід звернутися до педіатра. У нашому центрі педіатричного напрямку немає, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила
до статті Келоїдні рубці
2019-11-28
Доброго дня. Чи проводять у вас лікування ьа корнкцію післяопікових рубців для дитини 5 років?
Ні, Людмило, оскільки у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-11-27
Доброго дня.Я маю на руках готові аналізи.Дуже хотіла б дізнатися висновок.
Юліє, Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Xiaomi Note 42019-11-27
Доброго дня, чому в мене між менструаціями вже 2ий місяць виникають мажучі виділення, статевим шдяхом не живу!
Можливо має місце гормональний збій. Для діагностики проблеми Вам слід пройти огляд гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу, здати, призначені лікарем аналізи. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-11-27
Доброго дня! порадьте, до якого лікаря звернутися і яке втручання необхідно провести, у випадку непрохідності правої труби, щоб завагітніти? Ліва прохідна, але відсутній лівий яйник. Була позаматкова вагітність у правій трубі
Світлано, Ви можете звернутися до будь-кого із гінекологів центру. Лікар після огляду та ознайомлення із результатами діагностичних обстежень зробить висновок про вид та доцільність оперативного втручання. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (460)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх