x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7100 користувачів
Ксенія2020-04-02
Неможу завагітніти. Почуваю себе добре. Однак при овуляціїї підвищується температура до 37.3 і триває до самих місячних. Під час менструації підвищується температура тіла аж до 37.5. проходила медичне обстежиння сказали що всетвпорядку. Намагаюсь завагітніти протягом року
Ксеніє, Вам та Вашому чоловікові слід проконсультуватися з репродуктологом. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Чоловік має підготуватися до спермограми: не жити статевим життям, не відвідувати сауну та не вживати алкоголь і медикаменти 5 днів до здачі аналізу. Приходьте натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ксенія2020-04-02
Добрий вечір! Останні місячні були 27.02.20, овуляція(пізня) відбулась на 28 день цикла.Місячні мали початися 30.03.20 але вже затримка 3 дні. Грудь болить, бт вже 5 днів 37.0-37.1,колить в ділянці лівого яєчника. Узі матка довжина 77мм, пер-зад. 48, ширина 55мм.Ендометрій потовщенний 19мм.Діагноз:гіперплазія ендометрія. Чи можу я бути вагітна. Якщо ні,то чому така велика матка(в матці на узі нічого немає). Дякую.
Ксеніє, для діагностики вагітності Вам слід скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення. Можете здати кров на хоріонічний гонадотропін. Онлайн ми не діагностуємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діана2020-04-01
Маю проблеми з лупою. Сильний зуд та лущення шкіри. Лікарі дерматологи радили використовувати такі шампуні як Сульсена та Дермазол але їх ефект тимчасовий. 1-2 місяці і проблема повертається. Останім часом почали появлятись рани на голові через те що я сильно розчухую шкіру. Що робити, як вирішити проблему?
Діано, онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми. Зверніться на очну консультацію до дерматолога. У нас є єдина в Луцьку камера для фототерапії, яка дуже ефективна при зуді шкіри голови. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юра2020-04-01
у мене раз або два рази на рік з*являйтся герпес на статевому органі одразу вулдирі потом свербіж а потім чер деякий час болі як його вилікувати і мені придложили препарат ТРИЛУМІН його пити чи ні
Юріє, онлайн ми не можемо ні призначати, ні відміняти препарати, які рекомендував Вам лікуючий лікар. Якщо у Вас є сумніви щодо терапевтичної стратегії, обраної Вашим лікарем, Ви можете звернутися до наших спеціалістів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2020-04-01
Скільки стоїть лікування сифілісу
Віталію, вартість лікування залежить від ціни на препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2020-04-01
Доброго дня яка ціна на эко і якіперед цім треба здати аналізи????
Ціна штучного запліднення - 43650 грн. До цієї суми плюсується сума, яка йде на стимуляцію. Загалом вартість ШЗ залежить від віку жінки, її оваріального резерву, дози препарату, який йде на стимуляцію. Діагностичні обстеження перед процедурою призначає репродуктолог. Запис на прийом до репродуктолога - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярослав2020-04-01
Завчасно вибачаюсь за питання, але дуже зацікавила ця тема... Задумався, чи варто під час епідемії утриматись від орального сексу на випадок, якщо партнерка виявиться інфікованою короновірусом. Точніше, чи буде різниця в перебігу хвороби, якщо в першому випадку вірус потрапив у легені, а в другому випадку попав на статевий член після мінчику? І чи є ймовірність в другому випадку укладнення для статевих та репродуктивних органів?
Ярославе, під час пандемії COVID-19 варто утримуватися від будь-якого виду контакту із інфікованою людиною.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2020-04-01
У вас в клініці здавала аналізи, ви можете мені прислати іх на електрону пошту?чи можу я забрати у вас свою карточку?
Так, Катерино. З цього приводу зверніться до працівників реєстратури центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Павлишин любов2020-04-01
Доброго дня. Підкажіть будь ласка наступне : моя проблема полягає у тому, що у мене на обох ногах (а саме: в області коліна /збоку ближче до середини -утворилися жировики. Ця проблема триває вже близько 5 років. Спочатку це були маленькі гульки, які з часом почали розростатися в більші -і зараз займають велику частину ніг.Болі -такої я від них не відчуваю, лише значний дискомфорт при ходінні (так як ноги власне в цих місцях натирають одна одну.) Мене цікавить чи це можна прооперувати ? Чи можливо є якісь інші методи лікування дощо цього? Чи можливо так, що ці жировики можуть знову з'явитися, якщо так-чому? Скажіть чи є якась ваша філія у місті. Львові, щоб пройти консультацію? Чи ви працюєте тільки у Луцьку? І підкажіть відразу приблизну вартість (консультації і лікування )
Так, жировики можна видалити хірургічним шляхом. Інших методів лікування немає. Так, жировики мають схильність до рецидиву, що пояснюється індвідуальними особливостями обмінних процесів пацієнта. Філії у Львові немає. Консультація лікаря-хірурга - 210 грн. Видалення ліпоми - 1 110 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 380 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маряна2020-04-01
Доброго дня. У чоловіка варикоцеле 1-2стпідскажіть чи потрібно робити операцію щоб ЗАВАГІТНІТИ. Також у нього тератозооспермія, морфологія 2.Дякую.
Мар'яно, з цього приводу чоловікові слід звернутися на очну консультацію до андролога-уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (564)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх