x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Катя2019-08-12
Мені 16р. Був перший статевий акт який тривав 3 хв, він був не захищеним, але хлопець не кінчав, після цього я випила таблетки які п'ються після акту щоб не завагітніти, то які шанси в мене завагітніти?
Катерино, якщо були вжиті контрацептивні міри, то шанси на вагітність невисокі. Проте, щоб впевнитися остаточно в діагностиці вагітності, Ви можете зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які показують результат уже на 8-ий день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарья2019-08-12
Добрый день, во время полового акта порвался презерватив на следущее утро (не прошло 12 часов) выпила гинепристон, сразу начала болеть голова, и заболел низ живота, напротижении пару дней болел живот и чуть-чуть тошнило. Таблетку выпила за 2 дня до овуляции. Какая вероятность беременности? И что можно зделать чтобы воизбежать беременности? Беременность не желанная
Дарино, якщо Ви вжили контрацептивний препарат згідно інструкції, то вірогідність запліднення мінімальна. Проте, щоб бути впевненою у позитивній (чи негативній) діагностиці вагітності, Вам варто зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які здатні показати результат уже на 8-ий день запліднення. Також можна зробити аналіз крові на хоріонічний гонадотропін, УЗД. У МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-08-11
Скажіть будь ласка, яка вартість на сьогоднішній день ГЕМОДИНАМІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ CHIVA?
Операція на судинах нижніх кінцівок «гемодинамічна корекція Чіва» (одна нижня кінцівка) (в вартість входить анестезія) коштує 10 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ігор2019-08-11
Доброго дня. На днях мене стало нудити. Наступного дня перейшло,але почались болі в голові, малі запаморочення,слабкість. Що можете порадити? Дякую
Ігоре, Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря для обстеження та діагностики проблеми. Такого спеціаліста у центрі немає. Можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс":+38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліна2019-08-11
Доброго дня. Підкажіть до якого лікаря краще звернутись з діагнозом хронічний активний коліт? Гастроентеролог чи проктолог?
Ліно, зверніться до гастроентеролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-08-10
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна у Вас видалити невус і вартість? Дякую!
Так, видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) коштує 150 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-08-10
Доброго дня! Маститься 2 дні блідо коричневим,сьогодні вже блідо рожевим місячні не починаються,що це?
Людмило, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ігор
до статті Вазектомія
2019-08-10
Доброго дня! На операцію вазектомія за скільки часунаперед потрібно записуватись?
Ігоре, дату Вам слід узгоджувати із оперуючим хірургом. А запис на прийом до спеціаліста центру здійснюється виключно у телефонному режимі працівниками реєстратури за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люба2019-08-09
Дайте відповідь на питання чи є у вас лікар-алерголог?
Ні, Любове, такого спеціаліста у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-08-09
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, болить рука: болять м'язи лівого плеча з переміщенням болю в лікоть, особливо на зміну погоди, до якого лікаря краще звернутися за консультацією?? Дуже дякую за відповідь.
Тетяно, Вам слід звернутися до кардіоревматолога. У штаті центру немає такого спеціаліста. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс":+38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (377)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх