x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Любов2019-10-08
здравствуйте! постоянно нахожусь в состоянии вздутия живота, продукты, которые влияют на это, стараюсь не употреблять - черный хлеб, фасоль и горох, капусту, газированные напитки..в чем может быть причина? почти три гола назад была та же ситуация, после колоноскопии делали операцию по удалению папиллом в анальном канале.
Любове, на Ваше питання ми не можемо надати кваліфікованої відповіді, оскільки у штаті центру немає гастроентеролога. Ви можете звернутися на консультацію до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63, +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-10-07
Доброго вечора) хочу запитати через скільки часу можна дізнатися чи є я вагітна? І якщо це не бажана вагітність як її можна перервати якщо це на раніх етапах!
Тетяно, для ранньої діагностики вагітності можна скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення. Консультацій відносно переривання вагітності ми не надаємо, та У МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Свєта2019-10-07
Яка повна вартість ВМІ?( з медикаментами)
Cвітлано, орієновна вартість - 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
микола2019-10-07
Добрий день.Скажіть будь ласка як повисити ерекцію
Миколо, на сьогодні існують доволі ефективні препарати, які викликають розслаблення гладкої мускулатури кавернозних тіл статевого члена, забезпечуючи тим самим більш послідовну і міцну ерекцію. Відносно доцільності призначення таких препаратів Вам слід звернутися на очну консультацію до андролога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-10-07
Скільки коштує у вас , зменшення та підтяжка молочних залоз
Зменшення грудей коштує 50 000 грн. Підтяжка грудей з вертикальним рубцем - 40 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-10-07
Які аналізи потрібно здати для оперативного лікування варикозу? Який метод є ефективним чи це індивідуально визначає лікар?
Для початку Вам варто звернутися на очну консультацію до судинного хірурга, і після огляду та ознайомлення із Вашим анамнезом, лікар призначить необхідні обстеження. Так, Оксано, метод лікування визначає лікар індивідуально.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор2019-10-06
Скільки коштує оперативне вирівнювання члену без втрати довжини, і чи воно можливе?
Вікторе, хірургічних підходів може бути декілька, Вам варто обговорити це із оперуючим хірургом на індивідуальній консультації. Хірургічне усунення хвороби Пейроні (все включено, окрім анестезії) - 3 795 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-10-04
Добрий день!Була у вас на прийомі....призначили мені Алактин,але в наших аптеках його не має,в аптеці придлагають Достинекс,кажуть що це те саме.Можна брати ,чи шукати Алактин?
Оксано, і у "Алактина", і у "Достінекса" та сама діюча речовина - каберголін. Це аналогові препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярослав2019-10-04
Що може бути причиною сильного металічного смаку у роті. І до кого мені звернутися
Ярославе, причин для цього може бути багато. Металічний присмак буває при отруєннях тяжкими металами (свинець, ртуть), хворобах - анемії, холецеститі, гінгівіті, гаймориті, цукровому діабеті і т.д. Зверніться до сімейного лікаря, отоларинголога чи гастроентеролога. У штаті центру немає таких спеціалістів. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Петро2019-10-04
Скільки коштує операція на грижу пахову ,якщо вона велика.
Петре, герніопластика пахової грижі (все включено*, окрім анестезії та вартості сітки) коштує 7 475 грн. Лапароскопічна герніопластика пахової грижі (все включено*, окрім анестезії та вартості сітки) - 11 270 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх