x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Катерина2019-07-10
Добрий день! Скажіть,будь ласка,хочу у вас робити лапароскопію по видаленню міоми (можливо з маткою). Чи є якісь протипокази? Дякую!
Катерино, протипокази наступні: у жінки діагностовано прогресуючий запальний процес в матці та її придатках; анемія; є підозра на злоякісний характер клітин ендометрію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-07-10
Висип на руках у вигляді бульбашок при вагітності, що робити? Вагітність 8 тиждень
Катерино, Вам слід звернутися на очну консультацію до дерматолога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2019-07-10
Доброго вечора .В мене виникла така проблема .Нігті рук мають коричневе забарвлення (однотонне,майже на весь ніготь ).Що це може бути ?
Ірино, онлайн ми не в змозі діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до дерматолога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-07-09
Доброго дня. Мені 26р . Робили лапроскопію у 2007р у вас, кіста правого яйника .було 2пологів.через 2років після пологів поставили діагноз аденоміоз матки. Кажуть що потрібно гормональне лікування. Чи є інше лікуваня без гормонів. ?І ще ерозія матки великих розмірів.
Тетяно, з приводу цього питання Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2019-07-08
Доброго дня,в мене був завищений чоловічий гармон,жирне волосся кожен день,прищів багато болючих ,приписав лікар пити (флутафарм феміна) 6 місяців.Починала пити з 2 таблеток в день і до завершення періоду зменшувала дозу Було все добре,прищів не стало і волосся можна було мити один раз на тиждень,задоволена була,а он припинила пити ,так потрохи знову все повернулося.Заоаз не п'ю 5 місяців.В мене питання чи можна його знову почати пити ???І з якої дози на день??? Дякую.
Ніно, з цих питання Вам слід проконсультуватися із лікарем, який рекомендував препарат. Онлайн ми не робимо призначень. Ви також можете звернутися до нашого дерматолога на очну консультацію. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-07-08
Чи можна до Вас звернутися з онко по жіночому?
Ольго, в штаті центру немає спеціаліста-онколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2019-07-08
Доброго дня. У мого тата за останні кілька років на руках з'явилося більше 30 бородавок, вони різних розмірів від зовсім маленьких до 1 см. в діаметрі. Які методи видалення пропонуєте і вартість процедури?
Людмило, в центрі проводять видалення папілом/ кератом/ гемангіом радіоножем Surgitron DF 120 (до 10 шт 1 см.) - 575 грн, а видалення папілом (до 10 елементів) радіохвильовим коагулятором - 370 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2019-07-08
Доброго дня, Ви, мені сказали, щоб я приїхала під час менстурації. Скажіть будь ласка, огляд входить в прийом чи лише УЗД?)
Аліно, у вартість буде включено лише УЗД та консультацію лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-07-08
Доброго дня. Чи можна записатись на прийом до гінеколога якщо йдуть виділення?
Тетяно, записатися можна. Проте, краще планувати візит після закінчення місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-07-08
Чим шкідлива лазерна епіляція зони бікіні з точки зору гінекології?
Тетяно, ризик, який може нести епіляція, - це порушення балансу місцевої флори.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (343)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх