x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Віка2018-02-18
Скільки коштує операція по видаленню варикозу.?
Вартість операції, Вікторіє, становить 10000 грн (одна кінцівка).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-02-18
Добрий вечір.Порадьте будь ласка в нас с чоловіком висока температура,я вагіднуа на 9 тижні,збиваю оцет з водою в мене 2 день температура в нього 4 , мені збивається а 'в нього тяжко збивається і дуже сильний кашель,в мене був але пройшов в нього ще ні.в лікарню лягти не можемо бо в нас 2 малих дітей:і нам немає ским їх залишити,може порадити що нам робити?
Тетяно, Вам з чоловіком варто підібрати дієве протиінфекційне лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
зоряна2018-02-16
Добрий день. Мене звати зоряна мені 32 роки приймаю антидепрессант есцетам уже три роки хочу вагітність чи можна і чи впливаю ть вони на розвиток ди тини
Так, Зоряно, препарат негативно впливає на розвиток плоду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2018-02-16
Доброго дня!я телефонувала на рецепцію і мені сказали,що у вас не здають аналізи на гормони!Це потрібно робити в будь-якій лабораторії і з результатами приходити до вас! Чи так це?
Аліно, ні, це не так. Вам надали недостовірну інформацію. Ви можете до 12 години натще прийти і здати в центрі аналізи на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аля2018-02-16
Скажіть будь ласка ви робите операцію по видаленню поліпів? Наскільки це серйозно? Якщо так яка приблизно ціна?
Так, Алю, в центрі поліпи видаляють. Наскільки це серйозно, визначає лікар після очної консультації. Орієнтовна вартість процедури - 3700 грн (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вика2018-02-15
До операции по удалению миомы и проведении лечения эндометриоза мой цикл составлял 28 дней. Сейчас я пью эутирокс (гормон ТТГ 0.001) по 50мг. мой цикл стал 23-24 дня. хочу забеременеть. но думаю что цикл слишком короткий. насколько это серьезно.
Вікторіє, з цього приводу Вам варто було б проконсультуватися очно із гінекологом, і при потребі, з огляду на Ваш анамнез, дообстежитися. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2018-02-15
Я три роки приймаю антидепресанти есцетам чи можна мені вагітніти і чи не впливають вони на розвиток дитини
Галино, препрат не слід приймати під час вагітності, оскільки це негативно впливає на розвиток плоду, є багато побічних єфектів. Враховуючи, що Ви тривалий час приймаєте препарат, Вам слід проконсультуватися із лікарем, який його призначив, про можливість і доцільність припинення терапії, з огляду на Ваше бажання вагітніти та нинішній стан.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2018-02-15
Доброго дня Чи роблять у вас переривання небажаної вагітності? Які ціни і методи? Термін 4-5тижнів
Ні, Вікторіє, у нашому центрі абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-02-15
Доброго дня,чи можна записатися до вас на прийом,на повне обстеження разом з чоловіком,(не можу завагітніти),21 день менструального циклу,виходить 4 березня.
Оксано, зателефонуйте на рецепцію і запишіться на 5 березня.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-02-14
Доброго дня,чи працює ще гінеколог Назаренко Ірина Борисівна?Моїй мамі 65 років,в неї вилізла трохи матка,хочемо приїхати в клініку,до хорошого спеціаліста,чи треба обов'язково записуватись,чи можна так?
Наталіє, такого гінеколога у нас в центрі немає. Так, записуватися попередньо обов'язково, оскільки лікар може бути зайнятим і без запису Ви змарнуєте свій час. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх