x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Оля2018-05-09
Ми з чоловіком мріємо стати батьками, але на потязі року нічого не виходить, до кого порадите звернутись з лікарів?
Ольго, Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Вам особисто доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2018-05-08
Доброго дня! Мені 42 роки. Почав вживати вітаміни супрадін, появився чорний стул. Можна і дальше вживати вітаміни, це небезпечно?
Романе, Вам краще припинити прийом вітаміну, та звернутися на очну консультацію до дільничного терапевта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2018-05-08
Доброго дня!Чи видаляють у вас лапароскопічно великі вузли 10 см зі збереженням матки?І скільки буде коштувати в загальному?Зі стаціонаром,реанімацією,анастезією?
Ганно, орієновна вартість лапароскопічної консервативної міомектомії атипової - вузол більше 9 см в діаметрі або більше 10 вузлів (все включено, окрім анестезії) - 14 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-05-08
Доброго дня! Що може бути причиною різкого підвищення температури тіла. P.S. ввечері прийшла з роботи дуже втомлена, рано прокинулися, зайнялася хатніми справами. Десь під обід почало знобити, розболілася голова, піднялася t° до 37,8°. Дякую за відповідь.
Ірино, онлайн складно дати відповідь на Ваше запитання. Можливо, дався взнаки стресс, перенесений на роботі, або це свідчення початку якогось інфекційного захворювання. З приводу цієї проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2018-05-08
Что лечить первым,геморрой или пролапс матки
Тетяно, це питання вирішується в індивідуальному порядку на консультаціях з проктологом та гінекологом. Все залежить від тяжкості клінічних проявів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2018-05-07
Де можна взяти відео з операції яку мені робили?
Олено, з цього приводу Вам варто зв'язатися із працівниками рецепції МЦ "Боголюби" за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-05-07
Доброго дня.Проконсультуйте ,скільки коштує блефаропластика верхніх повік. Якого лікаря Вашої клініки порадите.Мені 56 років.Чи не пізно робити таку операцію.Дякую.
Ірино, блеферопластика верхніх повік коштує 12 000 грн. Ви можете записатися на консультацію до Трача Романа Ярославовича. Вік не є перепоною для втручання, має значення загальний стан Вашого здоров'я.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-05-07
Добрий день. Моєму сину 13 років поставили діагноз варикоцеле 2 ст. Скажіть будь ласка, яким методом робиться операція ( маю на увазі лапараскопію) і скільки часу займе лікування? Дякую.
Тетяно, метод підбирає оперуючий хірург індивідуально. Перебування у стаціонарі становить 1-2 доби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-05-07
Доброго дня. Допоможіть будь ласка розібратись чи може так бути. Народивши дитину місячні відновились вже на 3 місяць (так як груддю я не годую) Перші 2 місяці були не дуже сильними. А ось наступні два місяці починаючи з 2-3го дня виділення стали набагато сильніші(рясні) одного разу навіть болючі, з кожним днем зменшувались. Наступний місяць знову був у нормі. Місячні причому регулярні і тривають кожного разу 6 днів. Дякую!
Так, Юліє, це варіант норми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-05-07
Доброго дня! У мене місячні будуть через 4дня, сьогодні зробила ренген голови, а в цьому місяці плануємо малюка , чи впливає це?
Ольго, звичайно, мінімальний ризик є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх