x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7036 користувачів
Тетяна2017-05-29
Я маю двох чудових синочків але завязала труби. Хочу дівчинку. Скажіть 41 тисяча гривень коштує запліднення плюс мед препарати одним словом ВСЕ????І я вагідна???
Тетяно, у вашому випадку єдиний вихід - це ЕКЗ. Вказана сума орієнтовна, оскільки все залежатиме від дозування та кількості препарату, необхідного для стимуляції овуляції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-05-28
Скажіть будь ласка щоб зробити ЕКЗ треба спочатку зробити операцію по видалення субмукозної міоми 5см .І Якщо треба ,то скільки це коштує якщо ви робите лапороскопію по видаленню міоми?
Тетяно, вартість видалення субмукозної міоми гістероскопічним методом становить 4900 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2017-05-28
Виявили вірус папіломи людини 33типу.Що це?
Олено, це свідчить про інфікування вірусом папіломи, Вам необхідно зробити ПАП-тест (мазок на онкоцитологію) та пройти консультацію гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2017-05-28
Доброго дня! Підскажіть в чому може бути причина, у мене пропали місячні і їх немає уже 4 місяці( я не вагітна)
Людмило, для виявлення причин проблеми, Вам необхідно пройти певні діагностичні обстеження, які призначить гінеколог після огляду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галинка2017-05-27
Доброго дня хочу запитати відбувся статевий акт на 11 день після місячних минуло 11 днів почалися виділення прозорого кольору без запаху за день до місячних були виділення світлого червоного кольору в невеликих кількостях на наступний день їх не стало тест на вагітність негативний є шанс завагітніти місячних немає
Галино, зачекайте до затримки місячних, зробіть повторний тест.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2017-05-27
Добрий день, робила операцію 7 березня в Боголюбах в Тригуба Миколи Васильовича, сказали через 2.5 місяці приїхати на консультацію та огляд. Не можу з ним зв'язатися за вказаними номерами у візитці. Що робити?
Світлано Тригуб Микола Васильович у МЦ "Боголюби" не працює.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2017-05-26
Вагітність. Лікар призначив лікування з препаратом Достинекс,у невеликих дозах, але ж в інструкції написано,що цей препарат категорично заборонено приймати під час вагітності. Що робити?
Інно, ймовірно, що у Вашого лікаря були вагомі підстави призначити Вам цей препарат. Якщо у Вас є якісь сумніви, обговоріть їх із лікарем, який призначив ліки, або зверніться до іншого спеціаліста.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-05-26
Добрий день..в чоловіка на голівці члена якісь папіломи...чи це норма?...до кого можна звернутися на консультацію у ваш центр з цього приводу..
Ні, подібне явище не є нормою. Запишіться на прийом до уролога за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2017-05-25
Доброго дня. Підскажіть будь ласка якщо сперма чоловіка в нормі. Але завагітніти не вдається. Які ціни на еко? І що ще можуть запропонувати в вас щоб завагітніть?
Ольго, наприклад, програма екстракорпорального запліднення «ЮНІ» ( з урахуванням вартості УЗД, медикаментів для стимуляції суперовуляції, пункції яйника, культивування ембріонів і переносу ембріонів в порожнину матки) коштує 41 тис. грн. (Детальніше із запропонованими програмами можна ознайомитися у рубриці "Ціни".) Для того, щоб наші спеціалісти могли Вам з чоловіком щось запропонувати, Вам обом необхідно для початку прийти на очну консультацію до репродуктолога та пройти призначені діагностичні обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-05-24
Здраствуйте! При діагозі вульвовагинит, лікуватися потрібно обом партнерам чи тільки жінці? Дякую
Ганно, лікуватися потрібно обом партнерам.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (226)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх