x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7027 користувачів
Віра2016-11-04
Добрий вечір!зробила узд і виявили ендометроїдну кісту і лівобічний гідросальпінгс під знаком питання.порадили зробити лапороскопію.с кажить скільки це буде коштувати у вашому центрі?дякую
Віро, такі оперативні втручання у нас роблять. Вартість - 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2016-11-03
У вас є послуга з перев'язки маткових труб? Якщо є, то чи можна її зробити (за власним бажанням) молодій дівчині, що ні разу не народжувала?
Ганно, така послуга у нас є, проте кожен окремий випадок вимагає індивідуальної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Halua2016-10-31
Доброго дня, у нас причина безпліддя чоловічий фактор, а саме азооспермія, здали аналізи, гормони у чоловіка в порядку, запалень немає, каріотип хороший, сказали що це не лікується, прошу вас порадити чи у нас немає надіі на те, що ми обоє будемо біологічними батьками чи все таки можна попробувати пролікуватись (стимуляція, прийом вітамінів), прошу Вас пораду дати так як із проблемою не знаємо що робити
Звичайно, надія бути біологічними батьками у вас є. У вашому випадку випадку необхідно звернутися до уролога і пройти біопсію яєчка (TESE). Це амбулаторна хірургічна процедура, яка триває близько 15 хвилин і роблять її під місцевою анестезією. Фрагмент тканини яєчка досліджується під мікроскопом, якщо сперматозоїдів немає - це секреторна азооспермія, якщо є - обструктивна. У багатьох випадках, сперма, отримана після біопсії, заморожується для подальшого використання в лікуванні безпліддя за допомогою штучного запліднення внутрішньоцитоплазматичною ін'єкцією сперматозоїда (ICSI). Після отримання фрагменту тестикулярної тканини можна виконати гістологічне дослідження, щоб з'ясувати в який саме момент сперматогенезу виробництво сперматозоїдів переривається. При лікуванні азооспермії дуже важлива точна діагностика виду порушення. Якщо азооспермія секреторна, викликана стресом, наприклад, то необхідно витримати певний період часу, щоб припинилося дію стрес-фактора і виробництво сперматозоїдів відновилося. Для діагностики азооспермії, відповідно до ремендацій ВОЗ, необхідно виконати дві спермограми з різницею у два місяці між ними.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
людмила2016-10-30
Доброго дня.Підкажіть чи можна у вас пройти просте обстеження,тому що вже дуже довго турбує candida і нічого не допомагає.Дякую.
Так. Людмило, звичайно, Ви можете записатися до наших лікарів на прийом. Візьміть з собою попередні обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2016-10-28
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо розлучена жінка хоче зробити інсемінацію від чоловіка, з яким живе у громадянському шлюбі, чи потрібна офіційна його згода? Дякую. Які аналізи потрібні для цієї процедури?
Олено, якщо Ви хочете зробити інсемінацію від чоловіка, з яким живете в громадянському шлюбі, то згода його потрібна, оскільки йому доведеться здавати сперму. Чоловікові необхідно зробити спермограму, флюрографію, аналіз крові на інфекції, жінці - пройти гінекологічне обстеження, УЗД, при потребі - гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександр2016-10-28
Доброго дня! Мене цікавить чи Ви робите аналізи на Папіломо вірус (яким чином кров чи інше), чи існує лікування (ліки за який термін, чи видалення а саме, вирізання і т.д.), Вартість аналізу, лікування, хірур.втручання ???
Олександре, обстеження проводиться (аналіз крові) плюс подальша кнсультація уролога, який і визначає тактику лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2016-10-26
Доброго дня! Хочемо пройти курс обстеження після завмерлої вагітності скажіть будь ласка які аналізи потрібно здади та чи потрібно пройти УЗД після завмерлої вагітності пройшло 5 місяців?Та чи можливо за 1 день отримати результати?
Юліє, необхідно, щоб Ваш чоловік здав спермограму, а Ви пройшли УЗД органів малого тазу на 4-5 та 21 день менструального циклу. Також Вам необхідно здати гормони репродукції (21 день МЦ) та гормони щитовидної залози, кров на TORCH-інфекції. Результати за 1 день отримати не можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2016-10-25
Доброго вечора! В мене виявили кісту на яїчнику діаметр 45-43! Чи можна пролікуватися чи будуть оперувати?
Юліє, усе залежить від того, яка природа Вашої кісти. Деякі кісти піддаються консевативному лікуванню, а у інших випадках необхідне оперативне втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-10-24
Яким препаратом найкраще лікувати молочницю,те що призначив лікар не допомагає....
Оксано, молочницю вилікувати насправді дуже важко. Одним із найдієвіших місцевих препаратів вважається пімафуцин. Важливо дотримуватися низьковуглеводної дієти, носити білизну з натуральної, дихаючої тканини, не користуваттися агресивними косметичними продуктамиособистої гігієни, уникати стресу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2016-10-24
Доброго дня. Дайте відповідь, будь ласка, на таке питання. Чи можна зробити штучне запліднення, якщо жінка має гепатит В і при цьому, в разі вагітності, їй будуть робити кесареве?
Руслано, взагалі, гепатит В є протипоказом до штучного запліднення. Краще гепатит перевести спочатку у стадію стійкої ремісії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх