ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Світлана
до статті Отримати результат
2019-12-25
Доброго дня. Скажіть будь ласка, коли можуть бути готовими аналізи, якщо здавали 19 грудня?
Світлано, зазвичай результати аналізів готові на наступну добу, проте це залежить від виду діагностичного тесту, оскільки деякі дослідження потребують більше часу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2019-12-25
Чи можна стати донором яйцеклітин,з чого починати?
Галино, відносно деталей участі у програмі донорства яйцеклітин Ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. Головні умови: наявність власних дітей, психічне та фізичне здоров'я.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2019-12-25
Доброго дня скажіть будь ласка вартість консультативного огляду гіннколога
Алло, консультація лікаря-акушер-гінеколога - 210 грн., огляд лікаря-акушер-гінеколога - 100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-12-25
Вагінальне УЗД за 24.11.2019 Тіло матки:61,0×50,0×66,0 Ехоструктура міометрію гетерогенна за рахунок: інтрамуральних вузлів по задній стінці матки 24×15мм,14×7мм, інтрамурально-субсерозного вузла в дні матки 18×19 мм та субсерозного вузла по задній стінці близько до перешийка 40×15 мм. Шийка матки 40×23 мм Ехоструктура шийки матки неоднорідна за рахунок наботових кіст до 7 мм Правий яйник 40,0×14мм Лівий яйник 28,0×20,0 Висновок багатовузлова міома тіла матки Місячні дні 1-2 не сильні кровотечі,але є больові відчуття як в критичні дні,так і не критичні дні. Порадьте,чи треба робити операцію,чи ще треба чекати. Я вже писала до вас 16.11.2019
Олено, у цій ситуації необхідний контроль лікаря з підбором індивідуальної схеми лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2019-12-24
Добрий день, хочу дізнатися всю інформацію про циркумцизію (вартість, час проведення, період реабілітації і які ризики)
Романе, вартість втручання - 3335 грн., тривалість - до години, перебування в стаціонарі - доба, якщо цього потребує стан пацієнта. Період реабілітації становить 3 тижні. Ризики: - кровотеча; - нагноєння післяопераційної рани; - накопичення крові в тканинах (гематома); - стеноз зовнішнього отвору сечовипускного каналу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь
до статті Вазектомія
2019-12-24
Скільки часу(днів) потрібно щоб приїхати до вас, здати аналізи і провести операцію(вазектомію)?
Василю, в середньому це займе 1-3 доби (залежно від Вашого самопочуття після операції).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-12-24
Чи роблять у центрі лапароскопічну операцію при розриві труби при позаматковій вагітності?
Так, Маріє, роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Микола2019-12-23
Добрий день! Мені 27 років. Напочатку листопада здавав аналізи на вітамин D, т. я. у мене болять ребра і хребет при сидінні і лежанні в певному стані, а також легкий псоріаз голови та інше. Результати показали дефіцит 7.94 нг/моль, коли менше 30 - це недостатність, а менше 20 дефіцит. Напочатку вересня здавав на тестостерон вільний - 4.58 нг/моль при нормі 4.5-40, тобто теж дуже низький. Мені доктор порадив здати аналіз на кальцій іонізований. Здав кілька днів назад - 1.35 нг/моль при нормі 1.16-1.32. Чому при значному дефіциті вітаміна D у мене кальцій вище норми? Я купив 2 банки вітаміну D Solgar 1000 і 5000 МЕ, але точно не знаю скільки мені потрібно вживати. Доктор порадив 4000 МЕ в день напротязі 3-х місяців, а потім 2000 протягом року, але я так рідко вихожу на сонце, що хочу більше. Хочу 10000 напротязі тижня, ударну дозу, а потім 6000 на місяць і 5000 на наступні 2 місяці. Чи це не приведе до високого рівня кальцію? Бо потрібно багато вітаміну D, а кальцію у мене багато. Хоча чому тоді болять і деформуються ребра, якщо кальція багато? Що цей аналіз на кальцій показує? І чому вітаміну D так мало, а кальцію багато? У мене начебто не має проблем зі щитовидною залозою. Може ще і вітамін К2 потрібен. Дякую.
Не варто самовільно змінювати дозу віт. D, котру призначив лікар. Щоб ретельно розібратись з аналізами і Вашим станом, краще звернутись на очну консультацію, бо по інтернету можна помилитись.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2019-12-23
Ig G до цитомегаловірусу >500, в анамнезі 3 місяці назад завмерла вагітність на 17 тижні. Чи потрібно лікувати цитомегаловірус (проявів ніяких нема- півтора місяці назад було незрозуміле ГРВІ) , чи ще треба дообстежитися на нього і які аналізи.
Людмило, з цього приводу Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-12-23
Аналізи в нормі.МРТ голови та шийного відділу майже в нормі.Гриж та пухлин не виявлено, але голова ніби постійно в тумані, лікарі : один "спихає" на іншого, є зоб, до якого лікаря звернутися?
Людмило, Вам слід звернутися на консультацію до невропатолога. Спеціаліста такого профілю у штаті центру немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх