x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
Люда2016-10-07
Добрий ранок. У вас є процедура інсемінація способи донора і скільки вона коштує? Чи можна її робити без згоди чоловіка?
Так, Людмило, у нас є така процедура, коштує вона 4000 грн. Вартість 1 дози донорської сперми - 2000 грн. Згода чоовіка необхідна, якщо Ви знаходитеся у офіційному шлюбі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
алла2016-10-07
що входить у вартість гістерорезектоскопії, скажіть, будь ласка
Алло, у вартість процедури входить огляд порожнини матки під збільшенням та видалення ендометрію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2016-10-02
ПІДСКАЖІТЬ МЕНІ БУДЬ ЛАСКА ЯКА ВАРТІСТЬ У ВАС ЗРОБИТИ КЕСЕРЕВИЙ РОСТИН У МЕНЕ 3 ДИТИНА
Олено, у нашому центрі не приймають пологи та не роблять кесаревий розтин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліля2016-09-29
У відчуття неповного вдиху, я не вагітна. Серце перевіряла у Києві в "інститут серця" все добре! Чому задишка незрозуміло... Чи можу якимсь чином у вас прокусультуватись, у кого саме?
Ліліє, якщо серцеві проблеми виключені, можливо, Вам необхідна консультація пульмонолога. На жаль, у нас в штаті такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
яна2016-09-27
Доброго вечора, зробила тест тиждень назад (через затримку менструації) показало 2-гу риску ледь помітну, декілька днів назад в низу живота появилися спазми як при місячних і вчора звернулась до лікаря-гінеколога вона посадивши мене на крісло подивилася там, сказала що все там добре але потрібно лягти на обстеження з вівторка, прийшовши додому я помітила на щоденкі виділення світло коричневого кольору і ввечері у мене почалася менструація, сьогодні зробивши в ранці аналіз крові на ХГЛ який становив 11.42 (4 тижні вагітності), хочу дізнатися чи лягати мені в лікарню чи звернутися до іншого лікаря-гінеколога?!
Яно, у Вашій ситуації треба в динаміці повторити аналіз крові на ХГЛ, а враховуючи наявність виділень - зробити УЗД органів малого тазу, щоб діагностувати наявність вагітності. Тому ми можемо Вам рекомендувати звернутися в центр на огляд.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2016-09-26
Доброго дня. В мене вагітність 8 тижнів. Попередні 2 вагітності завмерли в терміні 7 і 8 тижнів. Здаю періодично кров на хг. Хг росте дуже повільно. За останні 10 днів виріс лише з 23000 до 27000. Чому так?
Олено, ХГ у Вас росте задовільними темпами. Для позитивного пролонгування вагітності можете звернутися на очну консультацію до лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-09-25
На знімку Узд на 5 день омц пише:Правий яйник містить залишки жовтого тіла, розміром 14*15,8, лівий яйник без пат утворів. Мене цікавить лівий. Що означає цей запис? Будь ласка, поясніть.
Ірино, цй запис означає, що ніяких проблем у Вас з лівим яйником немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Артем2016-09-24
Доброго дня! В мене із дружиною вже трое гарненьких діток, вирішив зберегти здоров'я коханої та зробити вазектомію! Чи роблять у вашій клініці таку операцію і якщо так, то скільки вона буде коштуватиме на данний час?
Так, Артем, таку операцію у нас можна зробити. Ціна - 3500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
вікторія2016-09-23
Доброго дня! Я припинила пити візан( 6 місяців)після лапараскопіі з приводу ендометріозу і вже 24 день без таблетки, місячних так і немає( дуже болить поясниця, ниє то справа , то зліва? що це може означати?
Вікторіє, після прийому препрату менструальний цикл відновлюється по-різному. При подібних скаргах варто зробити УЗД для визначення подальшої терапевничної тактики. Менструація у Вас відновиться, просто варто ще трохи зачекати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2016-09-22
Доброго дня, цікавить таке питання чи потрібно перед хірургічною гістероскопією попередньо приізджати до вас на обстеження?І чи можна мені,як медпрацівнику мати з собою готові аналізи,які потрібні перед процедурою?
Юліє, Ви можете привезти аналізи із собою. Проте треба бути впевненими в доцільності проведенні даної операції (заключення УЗД).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх