x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7081 користувачів
Тетяна2018-10-07
Доброго дня чи роблять у вас внутрішньоматкову інсимінацію і яка ціна
Так, Тетяно, роблять. Інсемінація спермою чоловіка - 2 400 грн, інсемінація спермою донора - 4 400 грн, (донорська сперма (1 доза) - 2 200 грн).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-10-07
У вас працює такий проктолог як Яшан Василь Петрович? Як можна попасти до його на прийом?
Ні, Оксано, такого спеціаліста у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
сергей
до статті Гінекомастія
2018-10-06
Цена за удаление гингопастии
Вартість послуги 35000 грн, Сергію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2018-10-06
Доброго ранку! Плануємо завести дитину,статевий акт був в момент овуляції, при цьому приймаю канефрон.Місячні почались на день раніше, затримки не було.Місячні коричневого кольору.Чи можу я бути вагітною?
Вікторіє, щоб визначити це, Вам варто скористатися високочутливим аптечним тестом на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2018-10-05
Доброго дня, ви робите ринопластику?
Ні, Ірино, зараз у центрі не роблять ринопластики
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-10-05
Доброго дня у мене регулярний цикл 28 дніа уже 4 дні затримки і почали боліти груди інших симптомів на вагітність немає що це може бути????
Ольго, для вияснення причин проблеми, Вам варто звернутися на очну кнонсультацію до гінеколога. Онлайн ми не можемо діагностувати. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2018-10-05
Доброго дня Чи проводиться у вас френулопластика?
Ні, Андрію, такої послуги у нас немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2018-10-05
Доброго дня!Чи можна робити спринцювання під час місячних?
В критичні дні, Софіє, проводити спринцювання не рекомендується.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2018-10-05
Доброго дня! Скажіть будь ласка після видалення матки місячні повинні бути? Мені 8 місяців назад удалили матку,місячні ідуть,була на обстеженні ,врачиха сказала що це норм,аналізи добрі,УЗД також норм.
Алло, ні, таке положення речей не є нормою. При відсутності матки місячні йти не повинні. Кровотечі, які мають місце - привід для звернення до фахівця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-10-04
Через що сама передається хламідіоз?через виділення які виділяються статевими органами людей?І чи можна заразитися хламідіозом при статевому акті з презервативом,якщо впевнений що партнер хворий на 100%? Чи краще не ризикувати?дякую.
Так, Тетяно, хламідіозом можна заразитися через виділення хворих людей. Профілактика хламідіозу така ж, як і інших захворювать, що передаються статевим шляхом. Це виключення безладних статевих зв'язків, використання презерватива при невпевненості в здоров'я партнера. Ризикувати своїм здоров'ям чи ні - це Ваш вибір. Ми можемо лише зазначити, що проблематичність лікування хламідіозу обумовлена тим, що хламідії характеризуються властивостями як бактерії, так і вірусу та мають дуже складний внутрішньо- і позаклітинний цикли розвитку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (500)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх