x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Ульяна2018-04-21
Доброго дня! Допоможіть будь -ласка , я зарас перебуваю в Чехії вже місяць і 2 неділі...не було місячних поки я переїхала сюди, на Україні постійно і вчасно були...купила я тест і там дві полоски..одна чотко вказана а друга смугла , але немає ніякої нудоти і показання що я вагітна і мій чоловік в мене не кінчав , але ми не придохранялись. Але я працюю на важкій роботі і тому скажіть будь -ласка мені варто поїхати на Україну? Чи це просто зміна клімату ?
Уляно, якщо аптечний тест на вагітність позитивний, а Ви в його показниках сумніваєтеся, то зробіть ще один чи два тести. Можете здати кров на хоріонічний гонадотропін, щоб бути впевненою в результаті. Якщо Ви з чоловіком не використовували ніяких контрацептивних засобів, а намагалися запобігти вагітності лише перерваним статевим актом, (як Ви зазначаєте), то мусимо повідомити, що це самий застарілий і вкрай ненадійний спосіб конрацепції, оскільки частина сперматозоїдів виділяється ще до закінчення акту. Якщо, Уляно, Ви вагітні та працюєте на важкій роботі, то це, звичайно, створює загрозу для здоров'я та життя не лише майбутньої дитини, а й матері. Вам варто серйозно зважити ризики.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-04-20
Доброго дня.мені 21 рік.два цикла була затримка по місяцю, на узі сказали полікістоз яєчників(До цього цикл був 32-34 дня).До 20фолікулів в кожному яєчнику по 0,2-0,6мм.. правий яйників 44/22/32мм, лівий -42/25/28мм. Направили на аналізи. Пролактин 18.9, тестостерон Заг. -3,74, глобулін звязуючий статеві гормони - 14,1. TSH-1,79, АТ до ТПО <5, прогестерон -5,08. Чи сильно погані аналізи? і чи можна завагітніти з такими показниками самостійно? Зараз п'ю фолівіт, нормоцикл і прогинорм 10 днів перед місячними. І як краще лікувати полікістоз
Тетяно, Вам варто звернутися із результатами аналізів на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Франчук Валентина Іванівна2018-04-19
Доброго дня чи проводяться у вас операції по видаленю кісти нирок? Якщо так то яка ціна.
Ні, Валентино Іванівно, таких втручань в центрі не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2018-04-18
Добрий день. Можна до вас звернутися, не з Луцька, з району?
Так, Інно, звичайно, можна. Попередній запис за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-04-18
Доброго дня!!!хочемо з чоловіком прийти на перевірку,неможемо завагітніти!!!до кого звернутися?яка ціна??і коли приходити?
Тетяно, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2018-04-18
Доброго дня! Не знаю чи була вагітність знову так як 3 місяці як народила. Ознак не було. Зробила тест на вагітність з чутливістю (15мМо) на 9-10 день після овуляції і 5 днів до місячних,який показав одну полоску.Вони почалися вчасно. Правда я трохи прихворіла і попарила ноги в досить теплі воді після чого й пішли місячні. Чи могло це вплинути... так як читала в інтернеті що гаряча вода може призвести до переривання вагітності. Дякую,ваша відповідь дуже важлива.
Ірино, якщо тест показав одну смужку, це значить, що результат був негативний, і Ви не були вагітна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2018-04-17
В мене був захищений статевий акт, хлопець в мене не кінчив, чи можна в такому разі завагітніти?
Якщо статевий акт був захищений (використовувалися контрацептивні засоби), то вагітність малоймовірна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-04-17
Доброго дня! Мене цікавить чи надаєте ви консультації гететика? Є результати біохімічного скринінгу, рекомендовано зробити амніоцентез. Чи можлива онлайн консультація, якщо я відправлю вам результати аналізів? І яка у вас ціна амніоцинтезу?
Олено, на жаль, в центрі генетика в штаті немає. Амніоцентез у нас не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-04-17
Доброго дня! цікавить вартість лапароскопії. Діагноз-полікістоз.
Вартість, Тетяно, лапароскопії від 8971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2018-04-17
Доброго дня. Чи проводите ви обстеження варикозних вен,чи є запис?Чи можливе хірургічне чи лазарне втручання , скільки коштуватиме перше та друге .Дякую
Мирославо, так, вени можна обстежити. Запис на обстеження за телефонами, вказаними на сайті. Доцільність оперативного втручання та методи операції визначає судинний хірург після очної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх