x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7019 користувачів
Раїса2015-09-22
Доброго Вам дня!!! Я вагітна, 31 неділя. Хочу дізнатися, чи у Вас роблять епідуральну анестезію під час пологів. І скільки коштують у Вас пологи із епідуральною анестезією, та перебування після пологів у окремій палаті.
У нас не приймають пологів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванка2015-09-21
Добрий день. В мене немає місячних уже 2 роки.. І завагітніти теж неполучається. Мені 21.. Підкажіть які аналізи потрібно зробити.. І чи взагалі зможу стати мамою.. Дякую.
Іванка, для початку Вам потрібно записатися на прийом до репродуктолога (Петровського Вадима Валентиновича). З огляду на Ваш анамнез та результати гінекологічного огляду, лікар призначить необхідні обстеження та зробить прогноз щодо Вашої можливості завагітніти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванка2015-09-20
Доброго дня! Хочу зробити у вас лапароскопію міоми матки великих розмірів. Скільки днів на це потрібно разом з усіма дослідженнями? Чи можна це робити, якщо я годую дитину груддю?
3 дні. На час операції доведеться молоко сціджувати, щоб зберігти лактацію. Операція не є протипоказом для грудного годування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
інна2015-09-19
Подшиваня стенок матки .....делаете ли ви с обезбаливающими уколами в матку или только под общим наркозом?
Під загальним наркозом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2015-09-19
Доброго дня. Ми з чоловіком плануємо вагітність, але я дуже боюся щоб під час вагітності не захворіти краснухою, так як мій племінник ходить в садочок, а там завжди діти хворіють такими хворобами. В дитинстві я незнаю чи хворіла. Недавно здала аналізи антитіла класу IgG до краснухи 28.5МО/мл при нормі >10.0 позитивний. Скажіть будь ласка чи може це означати, що я перехворіла краснухою і в мене виробився імунітет. Чи при такому результаті під час вагітності я зможу захворіти і як це може вплинути на вагітнісь? Що робити щоб не захворіти?
Цей аналіз свідчить про те, що у Вас уже є імунітет до краснухи і під час вагітності Ви, скоріш за все, цією хворобою не захворієте.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анжеліка2015-09-18
Доброго дня.У мене була завмерла вагітність.Скажіть будьласка через скількі часу мені потрібно здавати аналізи для вирішення проблеми???????????
Коли у Вас буде час і бажання пройти обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2015-09-17
Добрий день, я плануюю ЕКО. В вашому прайсі трохи не зрозуміло скільки коштує програма " Гарантоване батьківство" з медикаментами та аналізами. Перша спроба та наступні.
Поки щр ми цю програму не проводимо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юля2015-09-16
Добрий День!скільки кошдує стати донором яйцеклітини.і чи можливо це зробити якщо стоїти спіраль?
5000 грн. Зробити це, якщо стоїть спіраль неможливо. Щоб стати донором необхідно пройти комплексне обстеження і бути цілком здоровою та мати власних дітей. Вік - до 35 років. На даний час центр не має необхідності у донорах яйцеклітин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2015-09-13
Доброго дня,приймаючи алактин і лютеіну,як скоро можна завагітніти,і які шанси?Дякую
Це залежить від того, чи відбулася під час прийому препаратів овуляція, чи ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2015-09-08
Доброго дня, Хотіла б поцікавитись вартістю на аналізи: ФГС, Каріотип, Діагностика муковісцидозу. а також ціна на ІКСІ та що входить до неї аналізи, ліки, біопсія. Дякую!
Ціна ІКСІ - 57000 грн. Вартість інших обстежень зазначена у розділі "Прайс".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (173)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх