x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
марія2018-08-27
Скажіть будь ласка, чи є можливість перевірки маткових труб під наркозом. Дякую.
Маріє, перевірка прохідності маткових труб здійснюється під місцевою анестезією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2018-08-26
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є в клініці лікар уролог -андролог???
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2018-08-26
Доброго дня. Скільки коштує операція по зменшенню грудей ? Дякую
Людмило, зменшення грудей - 35 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2018-08-26
Доброго дня. Скажіть будьласка чи робите лепороскопію якщо непрохідність труб. Яка потрібна підготовка і скільки коштує.
Ірино, діагностична лапароскопія (все включено*, окрім анестезії) коштує 8 971 грн. Необхідна попередня консультація гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-08-25
Доброго дня! У мeнe була мeнструація 2-4дня сeрпня. приблизно до двох тижнів мeнe почали боліти груди , а пізнішe збільшуватися , соскі змінилися побільшали і дужe ночью особливо болять нeможливо спати . З.явилися підвищeна тeмпeратура тіла 37.3 ужe тиждeнь така і в животі є поколювання і в попeрeку. Я нe знаю що цe можe бути допоможіть .Дякую.
Світлано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему і призначати лікування. Вам необхідно звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Богдан
до статті Фімоз
2018-08-25
Скажіть ,щоб зробити операцію обрізання крайньої плоті , що потрібно мати , і чи можна неповнолітнім(16) дати дозвіл на операцію без батьків.
Богдане, з цього приводу Вам краще проконсультуватися з урологом у індивідуальному порядку. Педіатричного напрямку у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2018-08-24
3 тиждень вагітності як її можна перервати?
Катерино, у МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-08-23
Скажіть будь ласка чи у вас в клініці прибирають ногтевий грибок лазером? Якщо так, то ціна?
Ні, Олено.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-08-23
Чи проводять у клініці двобічну мастектомію з подальшим протезуванням імплантами? Вартість? Дякую.
Ні, Тетяно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
сергій2018-08-22
в мене виникла проблема з потенціею мені 30 років мені стидно йти до лікаря і тому прошу щоб ви мені допомогли!!!я розійшовся з жінкою в мене була депресія переживаня нервові зриви і я звернувся до лікаря і лікував нервову систему і пив спочатку ліки///zolafren///потім пив ///оланзапін///а ттттепер в мене не стоїть так як треба і я переживаю і не розумію чому
Сергію, еректильна дисфункція є складною фізіологічною реакцією, яка залежить від цілого спектру ендокринних, неврологічних та судинних розладів. Однією з причин порушення ерекції може бути , наприклад, дефіцит тестостерону, або з надлишок пролактину. Відсутність ерекції є проблемою, яка породжує страх і тривогу, тому первинна консультація уролога має величезне значення. Важливо, щоб між лікарем і пацієнтом склалися довірчі відносини. Адже для того, щоб отримати кваліфіковану допомогу, необхідно відверто і детально описати наявний розлад. Соромитися немає чого. Ви можете звернутися до нашого уролога і записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх