x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Софія2018-03-06
Доброго вечора хотіла запитати у мене мали бути місячні 26лютого але немає досі вже 6 березня,дуже переживаю за це.що це може бути
Софіє, можливо, Вам варто зробити кілька високочутливих аптечних тестів на вагітність, або зверніться на консультацію до гінеколога для діагностичних обстежень та призначення лікування (при необхідності).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Назар2018-03-05
Добрий вечір чи є норомальною температурою 37.5 і вище
Ні, Назаре, така температура не є нормою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Назар2018-03-05
Доброго вечора чи це норомально якщо стрибає температура
Ні, Назаре, необхідно звернутися за консультацією до сімейного лікаря та вияснити причину проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Богдан2018-03-05
Добрий день таке питаня в меї доньки 9 тиждень вагітності чи можна зробити аборт скільки це коштує
Богдане, у нашому центрі не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор2018-03-05
Яка вартість операції по збільшенню грудей?
Вікторе, наприклад, збільшення грудей через розріз навколо ареоли під залозу - 28 000 грн, а збільшення грудей власним жиром - 20 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
яка ціна інсемінації?
Інсемінація спермою чоловіка 2 100 грн, інсемінація спермою донора* 4 200 грн, донорська сперма (1 доза) 2 200 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-03-05
Я взнати результати аналізу,ми з Львівської області?
Оксано, зателефонуйте на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алина2018-03-05
Доброго дня,запишіть будь ласка мене на обстеження стосовно фібріоми матки і повне обстеження жовчного міхура,планую у вас робити операції стосовно видалення фібріоматозних вузлів і за потребою міхура.Буду їхати з другого міста,бажано пройти все за один день.Дякую.
Аліно, з цього приводу зателефонуйте на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті і узгодьте зручні для Вас дату та години.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2018-03-04
Доброго дня.Питання інтимного характеру.Звичайно мені ніяково іти з цією проблемою до лікаря ну і часу як такого немає.Місяця 2—3 назад помітив неприємне відчуття.Ну після статевого акту під час кульмінації,ну коли відбувається сім'явиверження,відчуваються колюче відчуття десь там в зоні статевого органу.І через деякий час помітив в спермі згустки невеликі ледь—ледь жовтуватого відтінку.Що зі мною.Мені 25 .Одружений.Чи воно пройде само по собі чи я на щось серйозно хворий.Зазделегідь дякую.
Андрію, онлайн ми не в змозі діагностувати проблему. Вам варто серйозно поставитися до свого здоров'я та, відкинувши недоречний сором, звернутися на очну консультацію до фахівця - уролога. Це необхідно, щоб вчасно провести діагностичні тести та призначити ефективну терапію. Якщо у Вас якийсь запальний процес, то затягування в часі призведе до хронічного протікання захворювання і ускладнить процесс лікування. У нас практикується попередній запис до фахівця на зручний для Вас час за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2018-03-04
Доброго дня!Скажіть будь-ласка чи є у вашому закладі мамолог? Чи огляд може провести гінеколог і призначити лікування,якщо потрібно?
Ангеліно, у нашому центрі приймає мамолог.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх