x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Світлана2018-04-16
Доброго дня! Сьогодні робила в друге узд з доплометрією, вагітність 30 тижнів,дитинка розвивається добре,рухи відчуваю чудово,повернулася голівкою вниз,плацента в нормі,і загальна картина добра. Тільки вже вдруге сказали що порушений кровоплин в пуповині. З чим це може бути пов'язано? І чи варто хвилюватись передчасно?
Світлано, кровоносна система плоду є автономною, хвилюватися Вам не варто.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
сергій
до статті Ринопластика
2018-04-16
доброго дня.скільки коштує зробити у вас операцію септопластику?
Сергію, на жаль, у нас поки що такого втручання не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2018-04-16
Ппісля операції на яйниках пройшло 7 місяців,були ендомітріоїдні кісти,приймала гормони 6 місяців.Сказали що за пів року треба завагітніти а чоловік постійно за кордоном,час піджимає чи можна зробити цю процедуру?І хочемо дівчинку чи таке можливо?
Олено, уточніть своє питання. Яка саме процедура Вас цікавить? Інсемінація чи штучне запліднення? В будь-якому разі парі необхідна консультація репродуктолога. Стать дитини ми не можемо прогнозувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-04-16
Добрий день) Скажіть будь ласка Ви видаляєте поліпи порожнини матки? В мене один-6мм...якщо так то якими методами? Яка приблизно вартість операції включно з анестезією? Чи потрібна госпіталізація?
Так, Олено, видаляємо гістероскопічним методом. Орієновна вартість - 4500 грн. Госпіталізуємо на 1 день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-04-14
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, скільки коштує лапароскопія ендометріоїдной кісти?
Ольго, лапароскопічна операція на додатках (все включено*, окрім анестезії) коштує 10 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2018-04-14
Добрий вечір, мені 50 років,пропала сперма , підкажіть що робити?
Андрію, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до андролога-уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Пацієнт2018-04-13
Так і не отримала відповіді, пишу ще раз. Хотіла уточнити чи принципово на який день МЦ робити плазмофорез? Яка вартість процедури і чи потрібно попередньо йти на прийом до лікаря чи здавати якісь аналізи? Мені Петровський В.В. назначив місяць пити Джерело-І, а потім робити плазмофорез. Напряму з лікарем не маю зв'язку, тому пишу тут.
Не принципово, на який день МЦ робити плазмофорез, аби не під час місячних. Ціна 2700 грн. Попередньо іти на прийом не обов'язково.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2018-04-13
Доброго дня. Робила у вас лапароскопію менше місяця назад. Відновлююсь швидко. Дозволили інтимні стосунки відновити через 14днів, ми почекали 18. Після перших актів почалися болі справа внизу живота, схоже як яєшник. Чи можуть болі бути пов'язані з відновленням інтимного життя, чи треба починати турбуватися на рахунок запалення? І якщо я приймаю Візан, чи можна проставити свічки Гексікон?
Дарино, це пов'язано із статевим життям. У Вашій ситуації в свічках немає потреби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-04-12
Доброго дня! Мені 40 років, не народжувала, абортів не робила. При плановому огляді в гінеколога поставили діагноз фіброміома (інтрамуральні фіброматозні вузли, 7 шт, розмірами 20-30 мм та по передній стінці інтрамуральний фіброматозний вузол розміром 71*57 мм, що деформує порожнину матки). Мене нічого не турбує і не болить, але сам факт наявності фіброміоми насторожує. Радять у вас в центрі провести операцію з видалення хоча б найбільших вузлів. Скільки орієнтовно коштуватиме операція і як довго мені після неї слід у вас пробути? Дякую.
Оксано, Вам можна видалити усі вузли одночасно лапароскопічним методом і зберегти при цьому матку. Перебування в центрі - 1-2 дні. Вартість близько 16000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-04-12
Доброго дня.Якщо заморозити ембріони на майбутнє,то як відбувається запліднення в майбутньому і чим відрізняється воно від самого першого Еко?дякую
Запліднення відбуватиметься після ветрифікації ембріонів. Запліднення при кріо практично нічим від першого заплідення не відрізняється. Процент настання вагітностей доволі високий.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх