x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7044 користувачів
Тетяна2017-09-16
Доброго дня! В мене сильно випадає волосся. Перенесла лаброскопію (кіста на яїчнику) Був перед операцією понижений гемоглобін(74),пила тардиферон-підвищився-зараз 146.Робила аналізи,пролактин -повищений. Волосся почало трохи випадати до лаброскопії,але після -ще посилилось. Підкажіть ,будь ласка,що могло спровокувати випадіння волосся. Зараз нічого не турбує,не болить.
Тетяно, онлайн складно відповісти на Ваше питання, оскільки випадіння волосся може спровокувати багато факторів. Це може бути стрес, гіповітаміноз і т.п.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-09-15
Доброго дня.мені 23 роки і я вагітна.турбують уже 2 тиждень тягнув болі внизу живота.це так має бути,чи ні.
Ні, Тетяно, ніякого болю під час вагітності бути не повинно. Вам варто терміново звернутися до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марічка2017-09-13
Мені 13 років і в мене коричневі виділення вже 3дня з якимись плівками. Це нормально і чи скоро почнуться місячні? Місячних ще не було
Марічко, існує дві ознаки, які означають швидке настання першої менструації: перша - це стрибок в рості, а друга - поява виділень з піхви, які багато дівчаток помічають на своїй нижній білизні. Такі виділення є нормальними і вважаються ознакою початку функціонування репродуктивних органів. Піхва виробляє різну кількість виділень в різний час, іноді більше, іноді менше. Менструація, як правило, починається через рік або два після виникнення таких виділень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2017-09-10
Доброго дня! Плануємо дитину...Мені 30, чоловікові 42, в обох є діти від першого шлюбу...Скажіть , будь-ласка, до кого звернутись, на рахунок планування, можливо варто здати якісь аналізи обом?...Дякую..
Світлано, Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вова2017-09-09
РИНОПЛАСТИКА носовий горб
Володимире, на сьогодні в центрі проведення оперативного втручання з приводу пластики носа призупинено.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2017-09-05
Доброго дня. Скажіть будь ласка у мене була операція у вас 2,5 місяці назад позаматкова вагітність. Робила обстеження недавно сказали що все добре і пробувати вагітніти а уже другий день болить там де шви, не постійно . але то по колює то так болить і не довго до 2хв. Що це може бути
Наталіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Дла того, щоб вияснити причину болей, Вам варто прийти до гінеколога на огляд та дообстеження. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2017-09-04
Добрий день вам!Скажіть будьласка і допоможить мені.Ми живемо жінкою 4місяця і кожний день занимаємось сексом прошло 4місяця і моя жінка незаавгітла від мене почему яка причина в мені або в жінки .хочемо дуже мати дітей допоможіть нам.
Сергію, за визнанням Всесвітньої організації охорони здоров’я, безплідним вважається шлюб, в якому вагітність не настає протягом року регулярного статевого життя без застосування протизаплідних засобів. Ви живете з жінкою відкритим статевим життям лише 4 місяці, ймовірно причин для сильного занепокоєння немає. Проте, якщо все ж Вам би хотілося отримати консультацію відносно репродукивного здоров'я сім'ї, то Ви можете записатися на консультацію до нашого репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Вам доведеться попередньо підготуватися до здачі спермограми (5 днів на жити статевим життям, не мастурбувати, не відвідувати сауну та не приймати медикаменти), а дружині спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходити треба зранку, натще. Приблизна вартість обстежень становитиме 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2017-09-03
чи можна у вашій клініці зробити дитині операцію у нас гіпоспідія стовбурова форма,якщо так то яка ціна і і до кого нам потрібно звернутись( дитині 2 роки)
Оксано, у нас таким маленьким діткам операцій не роблять. Зверніться до хіругрів-урологів у дитячу лікарню.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2017-09-02
Скажіть будь ласка чи можливо здати сперму в домашніх умовах в спеціальний контейнер...доставивши іі в лабораторію в потрібний термін?????????
Так, Катерино, можливо. Сперма має біти зібрана в стерильний контейнер, контейнер поміщений у термобокс. Доставка має зайняти не більше 40 хвилин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-09-01
Доброго дня. Чи можна у Вас в клініці перевірити прохідність труб? Які для цього обстеження потрібні?Скільки коштує вся процедура?
Так, Ольго, Ви можете у нашому центрі пройти процедуру перевірки прохідності труб - метросальпінгографію. Вартість процедури 730 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (280)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх