x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7044 користувачів
Ілля2017-08-10
Скільки коштує видалення гінекомастії?Які аналізи потрібні для операції? Аналізи роблять у вашій поліклініці? За скільки днів після приїзду до поліклініки можливе видалення?Дякую!!
Обстеження перед операцією: загальні аналізи крові і сечі, біохімічні аналізи крові, а також коагулограмма - аналіз крові на згортання. Крім описаних аналізів можливе проведення аналізу крові на гормони. Аналізи роблять в нашому центрі. Ціна втручання - 12 000 грн. Можливе проведення втручання в той же день чи на наступний. Перебування в стаціонарі - доба.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2017-08-08
Доброго дня! Мені 44 роки, дітей не маю, вагітностей не було. У 42 роки робила один раз внутрішньоматкову інсемінацію, невдало(персистенція фолікула, овуляція так і не відбулась). На той час антимюллерів гормон 0,69, решта гормонів були у нормі. Підкажіть, будь ласка, чи є ще у мене шанс на вагітність(окрім донорської яйцеклітини), які програми і за якою приблизною вартістю існують. На даний час антральних фолікулів всього 5-ть. 19.05.17р. був гормональний збій, кровило мало, але до 05.06.17р.. Аналіз показав низький прогесторон, зараз третій цикл приймаю прогінорм ово 100мл. Дуже дякую за відповідь.
Наталіє, Вам необхідно зробити УЗД для визнечення структури ендометрію та стану яєчників, і , враховуючи низький АМГ, треба буде підібрати відповідний препарат для стимуляції. Вам варто знати, що якість яйцеклітин може бути різною і не завжди вони є зрілі. Хоча шанс у Вас, звичайно, є. Відносно підбору програми та її вартості, Вам необхідно звернутися на очну консультацію до репродуктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2017-08-06
Доброї ночі, я б хотіла запитати чи роблять тут операції по підтягуванню живота після кс. І яка ціна, якщо роблять.
Так, Ангеліно, у МЦ "Боголюби" роблять операції з абдомінопластики. Пластика живота з переміщенням пупка і вшиванням прямих м'язів - 30 000 грн, мініабдомінопластіка без ушивання м'язів - 15 000 грн. Який саме тип операції необхідний Вам, визначить хірург після очної консультації. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2017-08-05
Доброго дня , хочу зробити операцію на 1 вухо по каповухості , як записатися на консультацію?
Іване, записатися можна за телефонами, які вказані на сайті. Ціна операції - 5000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Виталик2017-08-05
Збільшення грудей протезами 3 розмір. Ціна?
Вартість операції - 25 000 грн. Ціна імплантів від 800$.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2017-08-03
Підкажіть будь-ласка чи може відсутність менструаціїї бути викликана прийманням препарату Візан?
Так, Катерино, може.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2017-08-03
Доброго дня, мене звуть Надія, хотіла позбутись другого підборідя, надмірною вагою не страждаю, але такий дефект є, мені усі косметологи сказали, що це не лишній жир а деформоване підборідя, вроджене. Сказали, що в мене скошене підборідя, потрібно ставити імплант, щоб його видовжити, тоді ця проблема пропаде. Чи роблять у Вас таке, і яка ціна?
Надіє, з цього приводу Вам варто індивідуально проконсультуватися у наших пластичних хірургів. Запис на прийом за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тася2017-08-03
у мeнe 21 тиждeнь вагітності. У жін.консультаціі робили узд 31 липня, сказали що всe добрe, хочу зробити повторнe узд в приватній клініці, щоб пeрeконатись чи справді всe добрe. Який мінімальний тeрмін між узд має бути і чи варто проводити повторно,чи нe зашкодить цe дитинці?
Таїсіє, питання про те, чи шкідливо часто робити УЗД при вагітності, не дає спокою всім майбутнім мамам. Однак знайти однозначну відповідь на це питання, на жаль, не можна. Деякі спеціалісти вважають, що сучасна апаратура не приносить ніякої шкоди матері і дитині, але є і наукофі факти, які стверджують, що подібне втручання не може пройти зовсім безслідно, і певна шкода все ж має місце. Повторне УЗД Вам є зміст зробити у 32 - 36 тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ольга2017-08-03
Моїй тітці 68 років.У неї повне випадання матки.Вона громадянка Росії,приїхала до нас у гості.Чи можливо у вас зробити операцію?Якщо так,то скільки це буде коштувати.Дуже потрібна ваша допомога.
Так, Ольго, таку операцію зробити можливо. Ціна 12 - 16 тис. грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-08-02
Доброго дня. Мені 37 років.Два роки старались завагітніти.Місцевий лікар назначив стимулювання.Приймала Жанін,Дуфастон,Утрожестан, та для росту ендометрію (забула назву).Завагітніла,але на 4-5тиждень стався викидень.Через місяць лікар дозволила ще раз спробувати.Нажаль сталось те саме.Через пів року знову викидень.Дуже хочемо з чоловіком дитинку бо спільних дітей нема.Але маю сина 17 р. Підскажіть в чому може бути причина,до кого краще звернутись???
Тетяно, для вияснення причин проблем із вагітністю обстежувати потрібно сімейну пару. Ви можете почати із прийому репродуктолога у нас. (Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті, наприклад, до Петровського Вадима Валентиновича.) Чоловік маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (278)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх