x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Оксана2015-02-22
Доброго дня.Мене цікавить,чи робите переривання вагітності.Якщо так,то скільки це коштує?Дякую.
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іра2015-02-22
Добрий день!Скажіть будь-ласка чи лікують у вас хвороби психологічні, пов'язані зі страхом болю під час статевого акту, фобією проникнення.Дякую.
Ні, Іра, спеціалістів такого профілю у штаті нашого Центру, нажаль, немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-02-21
Доброго дня. Прошу Вашої консультації. Я приймала таблетки ярина-плюс протягом 1 року, потім за вказівкою гінеколога зробила перерив на 4 місяці,і тепер знову почала їх приймати. Проте почала пити неправильно - на 18 день циклу. Тепер затримка місячних 7 днів. І не знаю що робити - продовжувати далі їх пити? чи міг неправильний початок застосування спричинити затримку місячних? Дякую.
Таня, починайте правильно приймати препарат, починаючи з 2-го місячного циклу. Неправильний прийом препарату міг спровокувати порушення МЦ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2015-02-21
Доброго дня. Скажіть, чи є у вас послуга переривання вагітності....Дякую.
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-02-21
чи можливі після гідросальпінгографії виділення-мазня???
Так, можливі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2015-02-20
Доброго дня! Планую штучне запліднення у Вашій клініці. Скажіть будь-ласка до якого лікаря записатись, хто робить пункцію, та перенесення?
Аня, запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2015-02-19
Добрий день. Чи можна у вашій клініці завагітніти одинокій жінці від донора? Якщо так, яка вартість послуги?
Так, Оксана, можна. Інсемінація донорською спермою коштує 3000 грн. (без вартості медикаментів та лабораторних досліджень).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2015-02-19
доброго дня,28 січня була лапароскопія місячні началися вже вдруге,(приймаю Візан),почало турбувати щось таке на подобі як цистіт можливо,щось нетак?
Інна, щоб визначити, що саме не так, Вам варто прийти до нас на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2015-02-19
Можна взнати детальніше,що потрібно для інсемінації донорською спермою,скільки це займає часу, чи можлива така процедура за 1 день,і яка вартість приблизно з усіма медикаментами та лабораторними дослідженнями.У нас є усі аналізи, щодо підтвердження безпліддя. Які ще необхідні документи, якщо ми з чоловіком згідні на таку процедуру......(деталі щодо даного процесу)?
Приходьте з чоловіком і паспортами, візьміть усі свої обстеження. Якщо потрібно буде здати ще якісь аналізи, окрім тих, що у Вас є, то Вам про це скаже лікар на прийомі. Процедура може зайняти 1 день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2015-02-19
Я у вересні робила у вас гістероскопію,і здавала аналізи на гормони. Лікарка сказала,що в мене підвишений рівень тестостеронів,і приписала пити флутафарм.і через 3 місяці приїхати,ще раз здати аналізи. Але в мене немає місячних. Що мені робити?
Прийдіть і здайте аналізи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх