x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Оксана2016-02-03
Добрий день! Як попередньо на прийом можна записатися до лікаря- репродуктолога Петровського Вадима Валентиновича,первинно?
Записатися на прийом, Оксано, Ви можете зателефонувавши за номером (099) 44-55-404
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маряна2016-02-03
Здавала кров в Діагностичному центрі МеДіс. Одиниці 355,2 μIU/m L
Мар яно, уточніть у цьому центрі норми одиниць, оскільки у нашій лабораторії вони інші. Інерпретувати Ваш аналіз може лікар, який призначив ці обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тяня2016-02-02
Добрий день. Після першої вдалої вагітності і родів 4 роки назад, було 2 завмерлі вагітності. Зараз 37 років. Друга була в грудні 2015. Лікар призначила Ярину Плюс на 3-6 місяців. Зараз приймаю третю пачку. Скільки часу краще приймати ОК? І через скільки часу після закінчення приймання ОК можна здавати аналізи чи можна здавати під час їх прийому? Чи результати будуть не достовірні? Перед пешою вагітністю здавала на ТОРЧ і гормони, все було в нормі. Після завмерлих вагітностей ще не обстежувалась. Треба на прийом до лікаря приходити з чоловіком чи можна самій?Дякую
Тетяно, приймати ОК слід 3-6 місяців, під час прийому препарату аналізи НЕ здавати, оскільки результати будуть хибними. Пройти обстеження треба після відміни ОК та відновлення місячного циклу. Бажано обстежитися і Вам і чоловікові, та здати аналізи на TORCH-інфекції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталия2016-02-01
Добрий вечір!Яка ціна у Вас гістероскопіі і чи потрібно після неі бути на стаціонарі.І ще скільки у Вас коштує ЄКО.
Наталіє, ціна діагностичної гістероскопії 3000 грн. В стаціонарі бути не обов язково. Ціна ЕКЗ від 41000 до 49500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2016-02-01
Ще раз добрий вечір!Напишіть буд-ласка на який день потрібно (після місячних) приізжати на гістероскопію.Дякую.
Наталіє, приїзджати на гістероскопію треба ДО 8-9 дня місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ЛЮДМИЛА2016-02-01
Доброго дня. Була сьогодні на УЗД і лікар сказала що на задній стінці матки маю дуже великий вузол до 7см. В такому випадку оперативне втручання не уникнути? І якщо все ж потрібна операція, то скільки вона коштує? Дякую
Людмило, операція потрібна однозначно. Ціна залежить від об єму та складності хірургічного втручання, віку пацієнтки, розташування вузла. Наприклад, лапароскопічна операція з видалення вузла коштуватиме близько 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ліля2016-02-01
скажіть будь ласка цитомегавірус Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgG 166.9 од/мл Вірус краснухи, антитіла IgG 50.19МО/мл Вірус простого герпесу (HSV) 1 типу, антитіла IgG 5.6AI (Індекс антитіл) Великий показник цитомегавірусу це є проблема?чи може це заважати при планіруванні ЕКО
Ліліє, у Вас високі титри. В даній ситуації перед ЕКЗ треба здати аналізи на імуноглобуліни класу М, і після цього уже визначити чи є потреба у лікуванні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-02-01
Як перевірити прохідність труб і скільки це коштує?
Таню, прохідність труб можна визначити з допомогою метросальпінгографії (з використанням котрастної речовини). Ціна близько 500 грн. Можливе визначення прохідності також під час діагностичної чи лікувальної лапароскопії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2016-02-01
Добрий день! Cкажіть будь ласка чим відрізняються між собою програми екстракорпорального запліднення "ЮНІ", "КЛАСІК" і "МАКСІ". Яке з них краще?
Ніно, ці програми відрізняються між собою ціною, а ціна формується в залежності від дозування препаратів. Програму підбирає лікар, виходячи із яйникового резерву, віку та причин безпліддя пацієнтки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маряна2016-01-29
Доброго дня! Я здавала кров на пролактин, результат пролактину 355,2. Це високий чи норма?
Мар яно, в якій лабораторії Ви здавали аналіз та в яких одиницях отримано результат?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (194)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх