x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
Маша2016-08-08
Доброго дня!!! Чоловік здавав сперму і в нього виявили агрегацію та аглютинацію. В висновку вказано що потрібен MAR ТЕСТ. Можете сказати що це? І яка ціна проведення цього тесту у вас?? І чи лікується аглютинація та агрегація? (Бо ми 4 роки пробуєм вагітніти і не виходить) Наперед дякую за відповідь!!!
Маріє, мар-тест - це тест на визначення антиспермальних антитіл і відповідно визначення імунологічного фактору непліддя,. Для цього треба зробити спермограму із визначенням мар-тесту (260 грн). Лікування визначає уролог, призначаються препарати для розрідження сперми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2016-08-08
Доброго вечора, скільки триває пластика малих статевих губ, чи часто ви її проводите, можливо у вас є фото до і після? Ціна зі всім необхідним для її проведення? Чи залишаються рубці!?
Ганно, операція пластики триває від 30 хв., проводимо її при потребі, чужі фото ми не надоємо, при бажанні пацієнта можемо зробити фото, ціна - 7000 грн., як правило, рубці малопомітні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2016-08-07
Я вже писала вам 30 липня і дописую розмір кісти на правому яйнику 28мм., на лівому яйнику дві кисти розміром 22,5 і 27 мм. Вузлова міома матки 6 мм. Таке оперують чи ви ще якось лікуєте без операції? Бо ми намагаємся зачати дитинку але не получається. Буду вдячна вам за відповідь. Я розумію що мені краще приїхати до вас але мене цікавить чи мені негайно потрібна операція при такому чи ще можна лікувати?
Ольго, Вам в будь-якому разі необхідна очна консультація. Краще прийти після закінчення місячних, на 6-7 день циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2016-08-03
Доброго дня! Яка тривалість перебування на стаціонарі після діагностичної лапараскопії? Чи дається лікарняний?
Юліє, тривалість перебування в стаціонарі 1-2 дні. Лікарняний лист ми поки що не видаємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2016-08-03
На який день циклу робиться лапараскопія?
Юліє, принципового значення день не має, проте лапароскопію проводять НЕ під час менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Карина2016-08-03
Добрий день.чи можуть бути мізерні місячні підчас вагітності?
Ні, Карино, це ознака загрози переривання вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліза2016-08-03
Доброго дня!як правильно пити Візан??почала пити перший місяць!чи потрібно робити пеперив між кожним місяцем??дякую
Лізо, "Візан" треба пити в безперервному циклі. Тривалість лікування визначає лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
людмила2016-08-03
скажіть будь-ласка чи досліджуєте ви чому не получається прижитись ембріону після ЕКО? Була 2 спроба ,ембріони хорошої якості 5-дневки, ,прокапали біовен,хороший ендометрій,на 7 день після підсадки тест показав 2 полоски -на 12 день одну.Кров на ХЧГ на 13 день 9.71.мМО/мл.Хочу почути вашу думку чи була взагалі імплантація ембріона,і які можуть бути причини невдалого ЕКО? .
Людмило, причин невдалих спроб є багато: клітинний фактор (фрагментація клітин, наявність вакуоль тощо), проблеми з ендометрієм (хронічний ендометрит, ендометріоз, гіпоплазія ендометрію), генетичні відхилення. У Вашій ситуації імплантація була, але розвиток ембріона не відбувся.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2016-07-30
Добрий вечір. В мене два роки тому була лапароскопія, причина ендометріоїдні кісти обох яйників, цистекотомія двобічна, електрокоагуляція вогнищ ендометріозу, розєднання зростів. Пів року приймала диферелін, потім візана, вже пів року пробуєм завагітніти, приймаю прогінова два місяці для нарощення ендометрію, бо він малий в мене. Але не получається завагітніти, знову є дві кісти на яйниках і вузлова міома тіла матки. Що ви мені порадите? Знову лапароскопія? Якщо так то скільки вона коштує у вас? Можливо мені потрібно робити штучне запліднення?
Ольго, ми не маємо конкретної інформації про розмір вузлів в матці та розмір кіст в яйниках, тому не можемо Вам чітко радити операцію. Щодо доцільності застосування допоміжних репродуктивних технологій, то для цього Вам потрібна очна консультація репродуктолога. Ціна лапароскопії 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2016-07-29
Доброго дня! В мене рецедивуючий абсцес бартолінової залози, який вскрили Перший раз був 2012р.). Скажіть, будь-ласка, при утворенні капсули чи варто робити операцію і яку саме (удалять саму кісту чи залозу в цілому)? Чи роблять у Вас подібні операції? Яка їх ціна та який період реабілітації? Чи лікують у вас бартолініт гірудотерапією? Дякую за відповідь.
Валентино, такі операції у нас проводять, проте питання доцільності подібного втручання вирішує лікар. Вартість - 5000 грн. Гірудотерапією наш центр не займається.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх