x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Валя2014-12-18
Доброго дня! Проблема в тому що не можемо завагітніти напротязі 1 року, пройшли обстеження в клініці Благодар в Рівному підлікувались і т.п. але при узі сказали що чітко видно що в мене ліва труба запаяна, лікар сказав що потрібно робити лапарускопію, і направли робити до Петровського В.В. в Вашу клініку. Плануємо приїхати в другій половині січня до Вас на операцію. Цікавить що для цього потрібно зробити і яка буде ціна за цю операцію (все в комплексі). Дякую
Ціна близько 5000 грн за все разом. Поторібно заздалегіть записатися, хоча б за тиждень. 09944404
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2014-12-17
Доброго дня! Мені після гістероскопії призначили пити 3 міс. ВІЗАН, прочитала, відгуки про побічні дії - вони зовсім не втішні, скажіть будь-ласка, як він переноситься більшістю пацієнтів і чи можна вагітніти приймаючи ці таблетки? Дякую!
Препарат переноситься по-різному. Тимчасові побічні ефекти справді можливі, які виникають піся відміни. Під час прийому Ви завагітніти не зможете. Препарат призначають для нормалізації гормонального фону, щоб Ви змогли завагітніти після прийому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
МАРІЯ.2014-12-17
ШАНОВНА ПАНІ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВІДПОВІДЬ.МЕНІ НЕ БУЛО РОБЛЕНО УЗД. ЦЕ НА ОСНОВІ АМГ-0.3. ЛІКАР СКАЗАВ ЩО ЦЕ ПОЧАТОК КЛІМАКСУ. А АНОЛІЗ ФСГ БУЛО РОБЛЕНО В 3-Й ДЕНЬ МІСЯЧНИХ. І РЕЗУЛЬТАТ ФСГ-8.9. ЦЕЙ АНАЛІЗ Я РОБИЛА 11.ЛИПНЯ 2014Р. А АНАЛІЗ АМГ Я РОБИЛА 12. ЛИСТОПАДА 2014Р. АЛЕ ВСЯ СПРАВА В ТОМУ ЩО ОСТАНЯ МІСЯЧКА БУЛА 19 ВЕРЕСНЯ. ПОРАДЬТЕ БУДЬ-ЛАСКА ДЕ Я МОЖУ З ЦІЕЮ ПРОБЛЕМОЮ ЗВЕРНУТИСЯ. ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВІДПОВІДЬ.
Марія, якщо у Вас уже 2місяці немає місячних, то шанси на вагітність дуже низькі. Проте вагінальне УЗД все ж треба зробити. У таких випадках як у Вас ми можемо допомогти, запропонувавши штучне запліднення з використанням донорської яйцеклітини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-12-17
Доброго дня.Дайте розяснення до узд-ендометрій товщиною 9.1мм з нечітким нерівним контуром.В порожнині матки в ділянці її дна визначається незначна кількість вільної рідини.МЦ 9-й.Дякую
Для обгрунтованої відповіді Вам варто записатися на очну консультацію та пройти дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ірина2014-12-16
доброго дня!скажіть,будь ласка,чи можна завагітніти,без оргазму і при ановуляції?І чи можна у вас вилікувати це?
Ірина, без оргазму завагітніти можна, а при відсутності овуляції - ні. Прийдіть на очну консультацію до нас, щоб пройти обстеження і вияснити причину ановуляції. Постараємося допомогти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
МАРІЯ.2014-12-16
МЕНІ 42 РОКИ. НЕ МОЖУ ЗАВАГІТНІТИ 8 РОКІВ. ЗРОБИЛА ВСІ АНАЛІЗИ. ВСІ ВИЙШЛИ ДОБРЕ. КРІМ АНАЛІЗУ АМГ-0.3 АНАЛІЗ ФСГ-8.9. ЧИ ЦЕ Е ПОЧАТОК КЛІМАКСУ. ЛІКАР СКАЗАВ ЩО Я НЕ ПІДЛЯГАЮ НАВІТЬ ШТУЧНОМУ ЗАПЛІДНЕННЮ. ЧИ ЦЕ МОЖЕ БУТИ ТАК ЯК ЛІКАР ГОВОРИТЬ. ПРОШУ ПОРАДИТИ МЕНІ ДЕ Я МОЖУ ЗВЕРНУТИСЯ З ЦІЕЮ ПРОБЛЕМОЮ. ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВІДПОВІДЬ.
Марія, Вам треба зробити вагінальне УЗД, щоб визначити оваріальний резерв, оскільки з огляду на аналізи, Ваші шанси і справді не високі. Проте багато залежить ще від того в яку фазу місячного циклу Ви здавали ФСГ (?).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2014-12-16
Доброго дня. Скажіть у вас працює лікар Тригуб Василь Миколайович, як до нього можна записатися на консультацію.
Такий лікар у нас не працює.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2014-12-15
Мені через місяць 47 років, можливо ЕКО (в мене ендометріоз. одна труба прохідна, міома. Були поліпи в 2010 році лапораскопію робила у Вас.
Згідно закону, ЕКО можна робити до 50 років. У Вашій ситуації шанси не високі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2014-12-14
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, як лікувати хворе горло і нежить при вагітності? Термін -6 тижнів .
При вагітності, окрім народних методів, можна застосовувати прпарати компанії HELL, для горла Ангін-хель - по 1 таб під язик 3р\д, при ознаках застуди, таких як нежить - енгістол, також по 1 таб 3 рази на добу під язик. Хоча звичайно краще проконсультуватись, у Вашого терапевта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юля2014-12-12
Скажіть, будь ласка,Чи потрібна юридична згода чоловіка в разі інсемінації донорською спермою? Також чи обовязково мати при собі паспорти для підтверження сімейного стану.
Так, згода обов'язкова і паспорти також, Юля.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх