x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7032 користувачів
ЛЮДМИЛА2016-02-01
Доброго дня. Була сьогодні на УЗД і лікар сказала що на задній стінці матки маю дуже великий вузол до 7см. В такому випадку оперативне втручання не уникнути? І якщо все ж потрібна операція, то скільки вона коштує? Дякую
Людмило, операція потрібна однозначно. Ціна залежить від об єму та складності хірургічного втручання, віку пацієнтки, розташування вузла. Наприклад, лапароскопічна операція з видалення вузла коштуватиме близько 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ліля2016-02-01
скажіть будь ласка цитомегавірус Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgG 166.9 од/мл Вірус краснухи, антитіла IgG 50.19МО/мл Вірус простого герпесу (HSV) 1 типу, антитіла IgG 5.6AI (Індекс антитіл) Великий показник цитомегавірусу це є проблема?чи може це заважати при планіруванні ЕКО
Ліліє, у Вас високі титри. В даній ситуації перед ЕКЗ треба здати аналізи на імуноглобуліни класу М, і після цього уже визначити чи є потреба у лікуванні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-02-01
Як перевірити прохідність труб і скільки це коштує?
Таню, прохідність труб можна визначити з допомогою метросальпінгографії (з використанням котрастної речовини). Ціна близько 500 грн. Можливе визначення прохідності також під час діагностичної чи лікувальної лапароскопії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2016-02-01
Добрий день! Cкажіть будь ласка чим відрізняються між собою програми екстракорпорального запліднення "ЮНІ", "КЛАСІК" і "МАКСІ". Яке з них краще?
Ніно, ці програми відрізняються між собою ціною, а ціна формується в залежності від дозування препаратів. Програму підбирає лікар, виходячи із яйникового резерву, віку та причин безпліддя пацієнтки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маряна2016-01-29
Доброго дня! Я здавала кров на пролактин, результат пролактину 355,2. Це високий чи норма?
Мар яно, в якій лабораторії Ви здавали аналіз та в яких одиницях отримано результат?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2016-01-29
Живем з чоловіком 2 роки. Вагітною не була жодного разу. Цикл походить нормально, нещодавно проходили обстеженя з чоловіком, спермограма нормальна і в мене ніяких проблем не виявилось, овуляція відбувається кожен цикл. Сьогодні знову почались місячні. Я дуже розчаровна вже незнаю що робити,і куди звертатись. Думаю про ЕКО. Що порадите?
Аню, як правило, для безпліддя має все ж бути якась причина. Зі свого боку ми можемо Вам порадити дообстежитися - перевірити гормональний фон та прохідність труб.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-01-28
Доброго дня... скажіть будь ласка була на прийомі в одного лікаря чи можна на слідуючий прийом записатись до іншого?
Тетяно, звичайно, Ви можете записатися до того лікаря, до якого хочете.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
світлана2016-01-28
Добрий день,скажіть чи зможу завагітніти природнім шляхом з такими результатами амг 0.74 та лг 3.8 здавала на третій мц.дякую
Світлано, цих показників недостатньо для висновків про можливість вагітності. Вони свідчать лише про знижений яйниковий резерв. Необхідно дообстежитися та пройти очну консультацію гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
людмила2016-01-27
Скажіть будь-ласка 13.01.16 була підсадка ембріонів,25.01.16 Хгч-3.98,чи відбулася імплантація ембріонів чи вони навіть не імплантувались?Чому такий показник Хгч?
Людмило, імплантація могла відбутися, але немає розвитку плідного яйця. Детальнішу інформацію Вам може надати Ваш лікар, який займався підсадкою та стимуляцією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-01-27
доброго дня. якщо жiнка пройшла обстеження i здорова. а у чоловiка дiагноз Астенозооспермия. 1) вагитнисть звичайним шляхом неможлива? 2)можлива. але може влинути на виношування? 3) можлива з допомогою iнсеминацiею свого чоловiка? дякую.
Оксано, у такому випадку вагітність звичайним шляхом неможлива. Можна завагітніти з допомогою екстракорпорального запліднення, застосувавши метод інтрацитоплазматичної ін єкції сперматозоїда (ІКСІ). (Інсемінація спермою чоловіка тут не допоможе.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (217)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх