x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7039 користувачів
яна2016-09-27
Доброго вечора, зробила тест тиждень назад (через затримку менструації) показало 2-гу риску ледь помітну, декілька днів назад в низу живота появилися спазми як при місячних і вчора звернулась до лікаря-гінеколога вона посадивши мене на крісло подивилася там, сказала що все там добре але потрібно лягти на обстеження з вівторка, прийшовши додому я помітила на щоденкі виділення світло коричневого кольору і ввечері у мене почалася менструація, сьогодні зробивши в ранці аналіз крові на ХГЛ який становив 11.42 (4 тижні вагітності), хочу дізнатися чи лягати мені в лікарню чи звернутися до іншого лікаря-гінеколога?!
Яно, у Вашій ситуації треба в динаміці повторити аналіз крові на ХГЛ, а враховуючи наявність виділень - зробити УЗД органів малого тазу, щоб діагностувати наявність вагітності. Тому ми можемо Вам рекомендувати звернутися в центр на огляд.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2016-09-26
Доброго дня. В мене вагітність 8 тижнів. Попередні 2 вагітності завмерли в терміні 7 і 8 тижнів. Здаю періодично кров на хг. Хг росте дуже повільно. За останні 10 днів виріс лише з 23000 до 27000. Чому так?
Олено, ХГ у Вас росте задовільними темпами. Для позитивного пролонгування вагітності можете звернутися на очну консультацію до лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-09-25
На знімку Узд на 5 день омц пише:Правий яйник містить залишки жовтого тіла, розміром 14*15,8, лівий яйник без пат утворів. Мене цікавить лівий. Що означає цей запис? Будь ласка, поясніть.
Ірино, цй запис означає, що ніяких проблем у Вас з лівим яйником немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Артем2016-09-24
Доброго дня! В мене із дружиною вже трое гарненьких діток, вирішив зберегти здоров'я коханої та зробити вазектомію! Чи роблять у вашій клініці таку операцію і якщо так, то скільки вона буде коштуватиме на данний час?
Так, Артем, таку операцію у нас можна зробити. Ціна - 3500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
вікторія2016-09-23
Доброго дня! Я припинила пити візан( 6 місяців)після лапараскопіі з приводу ендометріозу і вже 24 день без таблетки, місячних так і немає( дуже болить поясниця, ниє то справа , то зліва? що це може означати?
Вікторіє, після прийому препрату менструальний цикл відновлюється по-різному. При подібних скаргах варто зробити УЗД для визначення подальшої терапевничної тактики. Менструація у Вас відновиться, просто варто ще трохи зачекати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2016-09-22
Доброго дня, цікавить таке питання чи потрібно перед хірургічною гістероскопією попередньо приізджати до вас на обстеження?І чи можна мені,як медпрацівнику мати з собою готові аналізи,які потрібні перед процедурою?
Юліє, Ви можете привезти аналізи із собою. Проте треба бути впевненими в доцільності проведенні даної операції (заключення УЗД).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-09-22
Доброго дня.У січні 2016 р . мені видалили праву маткову трубу (позаматкова). До сих пір відчуваю овуляцію із правого яєчника. Але він працює в "холостую". Чи можливо "заставити" працювати мій лівий яєчник, якщо є, то як?
Ірино, чому Ви вирішили, що у Вас лівий яйник не працює?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-09-21
У мене понижений рівень прогестерону, приписали Лютеїну з 10 по 25 день циклу, в результаті цикл збився першого місяця на тиждень, другого - на два тижні, вагітність не наступила. Це означає, що цей ти препарат мені не підходить ?
Оксано, Вам краще проконсультуватися з лікарем, який призначив препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2016-09-21
Доброго дня. На при проходженні УЗД написали висновок: міома матки, залозистий поліп ендометрію, ретенційні кісти шийки матки. Порадили звернутись для видалення поліпа у Ваш центер. Скажіть, будь-ласка, чи це можливо у Вас, скільки коштує процедура, і як потрапити: по попередньому запису чи по факту приходу?
Маріє, враховуючи дні УЗД, Вам необхідно провести гістероскопію (ціна 3700 грн). Попередньо зробити мазки на флору, атипові клітини, розгорнутий аналіз крові, коагулограму, здати кров на СНІД, сифіліс, гепатити. Попередній запис.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сабрина2016-09-19
Доброго дня.я сьогодні дізналась що вагітна .а у мене дівоча пліва збереглась.таке можливо? І що тепер робити?як іти до лікаря як він мене подивиться?
Таке можливе, розриву не відбулося через еластичність дівочої пліви. У Вашому випадку проводити діагностику вагітності можна і по заключеннях УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (247)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх