x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7062 користувачів
Ірина2017-09-28
Добрий день! Робила медикаментозний аборт. Тепер довгий час не можу завагітніти.робила тести на овуляцію. Її немає. Чи це лікується? І скільки коштує у вас прийом гінеколога.
Ірино, Вам варто звернутися на прийом до гінеколога. Вартість консультації - 160 грн. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2017-09-28
Доброго дня. В мене після ванни щовечора з'яаляються висипи по гомілках та стегнах у виді червоних плямок...мають різний розмір..при натиску біліють..до ранку переважно самі сходять...якщо не зачіпати то не сверблять...пила супрастин..але нічого не змінилось. Скажіть будь ласка що це моглоб бути?
Тетяно, зверніться на прийом до дерматолога. Можливо, має місце алергічний дерматит. Зверніть увагу на кометичні продукти, якими Ви користуєтеся при прийомі ванни.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-09-27
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи роблять в вас в клініці гістероскопію по виявленню поліпа шийки матки.Яка вартість з наркозом.
Так, роблять. Вартість процедури орієнтовно 4500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-09-26
Добрий день, мені 17 років, в мене вже два тижня цистит, весь цей час була температура(тепер також) 37 і 2 і до 37 і 8 , я не лікувалась і мене почали боліти нирки, вчора я випила 1 пакет "урофосцин" і нирки трохи перестали боліти але температура та ж сама, я незнаю що робити, знову пити "урофосцин" чи це пройде, що робити
Ганно, Вам не слід собі самостійно призначати лікування. Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря для діагностики та призначення відповідної терапії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2017-09-25
Доброго дня! Мене цікавить чи видаляють у вашій клініці рубці на щоках після акне. Якщо так, то як проходить процедура і яка її ціна?
Надіє, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до нашого пластичного хірурга. Вартість консультації - 130 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рита2017-09-25
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи може бути причиною викидня якість сперми, чи причинна тільки в жінці. Вагітність наступає але вже 2 викидня на терміні 5 тижнів. Гормони наче в нормі
Рито, причин для викидня може бути багато. Для початку можна пройти аналіз крові на TORH-інфекції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-09-25
Ехінококова кіста печінки скажіть будласка чи робите операції.
Ні, Наталіє, таких операцій у нас в центрі не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-09-24
Доброго дня!Хочу запитати,якщо я зроблю у вас операцію,і ви виписуете через 1-2дні,то де знімають шви,знову іхати до вас,чи можна по місцю проживання?
Ганно, Ви можете приїхати до нас знімати шви, або зробити це по місцю проживання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталья2017-09-24
А сколько примерно в среднем проходит времени от начала ЭКО ,до пересадки?
Наталіє, проходить приблизно 2-3 тижні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валя2017-09-22
Доброго дня! У вас проводиться медикаментозне переривання вагітності, якщо так скільки коштує?
Ні, у нашому центрі абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (326)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх