x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7062 користувачів
Наталія2017-10-04
Доброго дня. У мене діагноз ендометріоз 2 ст.,була лапароскопія і коагуляція вогнищ ендометріозу.Лікар призначив Візан на 6 місяців. Після операції місячні прийшли вчасно. На 15 день циклу почались коричневі виділення і незначні болі як при місячних,тривають уже 3 день.Візан приймаю 17 днів. Підкажіть будь-ласка чи це норма,чи можливо щось не так?
Наталіє, такі явища можуть мати місце при прийомі цього препарату.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діана2017-10-04
Цікавить таке питання! Народилася дитинка без великих пальчиків на руках! Чи можливе протезування та з якого віку? Чи є ще якісь варіанти пластики або хірургічного втручання? Дуже дякую!
Діано, у нас в центрі діток не оперують. Вам варто звернутися до дитячих хірургів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-10-04
Доброго дня!Приблизно у 2013 у вас робила операцію,видалення труб і пластику матки методом лапароскопіі.Зараз я проживаю не в Украііні,а мені дуже потрібна виписка,щоб продовжити далі лікування і зробити ЕКО.Чи реально мені отримати виписку по електронній пошті?Дуже потрібно.
Так, Ви можете отримати виписку по електронній пошті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
галина2017-10-04
Добрый день! У меня месячные началичь 07.09.17 потом 27.09.17 опять, но темно коричневого цвета и очень мало. На УЗИ правый яичник 42.5х26мм. фоликули 11мм. 17.6. 12мм. 24.2мм. Левий 36.3х19.2мм. возле кута матки фолукили 3-7-9 мм. Анализи на 7 день : Тиреотропний гормон (ТТГ)-1.12 мкМО/мл, Пролактин 26.21 нг/мл, Естрадіол (E2) 286.2 пг/мл. Тестостерон свободный 2.942 пг.мл.
Галино, зверніться з результатами обстежень на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2017-10-03
доброго вечора. в мене після пологів пройшло 8 місяців, місячні почалися через 2 місяці, дитину годую груддю. місячні йдуть регулярно, але спочатку 4 дні чуть-чуть мажеться, а потім 4-5 днів йдуть нормально. це все так має бути чи ні??
Руслано, рекомендуємо Вам зробити УЗД органів малого тазу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталя2017-10-02
Доброго дня. Підкажіть будь ласка проходила у вас обстеження УЗД сказали що все нормально. але мене цікавить що таке Дугласів простір- рідина в незначній кількості. В лівому яйник жовте тіло 11,5*8,4мм.. .
Наталіє, дані УЗД свідчать про те, що у Вас нещодавно відбулася овуляція.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2017-10-02
Доброго вечора.Підкажіть,чи можна у вас перевірити прохідність маткових труб?Наскільки болісна процедура і скільки вартує?Завчасно дякую за відповідь
Ірино, так, у нашому центрі можна перевірити прохідність маткових труб. Процедура метросальпінгографії малоприємна, коштує 730 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-10-01
Доброго вечора.Підкажіть будь ласка,у вашій лікарні можливе лікування цитомегаловіруса,якщо так то до кого можна звернутися.
Так, Оксано, можливе. Можете звернутися до будь-кого з лікарів-гінекологів. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2017-10-01
Доброго дня. Вчора мені поставили стент з сечового міхура в нирку, так як узд показало блокування нирки каменем. Відправляють на дроблення камня в правій нирці. До вас можна приїхати чи потрібний попередній запис? Я не місцева, їхати 3 години до вас. В мене місячна дитина на грудному годуванні. Дякую
Софіє, обов'язковий попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2017-09-28
Доброго вечора. Маю субсерозні фіброміоми матки одна з яких біля дна з ліва 110-75-120 мм на широкій основі з ділянками середнього та зниженого кровопостачання (це після емболізації однієї маткової артерії!!! яку робили 2 роки тому, хоча до півтора року було явне зменшення). Спочатку не було видно, що вона субсерозна. Які види оперативного втручання у вас роблять? Який наркоз? І скільки все коштує? Дуже дякую.
Ірино, можливе проведення лапароскопії, консервативної мімектомії. Наркоз загальний. Коштує вручання 16 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (327)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх