x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Анастасія2018-03-19
У моєї доньки ще влітку з'явилися білі виділення на нижній білизні. Підкажіть будь ласка, приблизно, як скоро розпочатися перші місячні?
Анастасіє, Ви не вказали вік дитини. Виділення на білизні можуть свідчити про запальний процес. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-03-19
Доброго дня ! Мені виписали анальгін при сильних болях в уколах . Я купила анальгін від фірми дарниця . В інструкції пише Дорослим препарат вводять внутрішньом’язово або внутрішньо венно у разі малого або середнього по інтенсивності болю по 1-2мл 25% або 50% розчину 2-3 рази на добу, Чи потрібно розбавляти і якщо потрібно то чим і як його вводити ?
Олено, розбавляти препарат не потрібно. Вводити можете внутрішньом'язево. Якщо ліки Вам призначив сімейний лікар, він же і може надати Вам направлення у маніпуляційний кабінет, де препарат буде вводити медсестра так, як вважає за потрібне Ваш лікуючий лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентин2018-03-19
Скажіть будь ласка чи можливо за одну операцію вправити пахову грижу і усунути гідроцеле яєчка? Дякую!
Так, Валентине, можливо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2018-03-19
Доброго вечора. Чи проводять у вашому центрі аналіз на каріотип сімейно пари?
Ні, Мар'яно, не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2018-03-17
Доброго дня. Я приймала таблетки Ворміл. Через тиждень був статевий акт від якого я завагітніла. В інструкції писало що від цього препарату може пошкодитись печінка дитини. Тому його не треба приймати тих хто намагається завагітніти. Але я подумала що завагітніти мені не вдавалось довго, тому і цього місяця не вийде. Скажіть, чи вивівся ворміл з організму за тиждень?
Юліє, на такій ранній стадії вагітності, разовий прийом препарату не чинить тератогенної дії. Хвилюватися не варто.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2018-03-17
Сколько стоит у вас в клинике удалить апендицит?
Тетяно, таке хірургічне втручання в центрі не проводиться.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-03-17
Чи проводять інсемінацію якщо лише одна труба після позаматкової вагітності.
Олександро, теоретично можливо провести процедуру за умови прохідності труби, проте це питання варто вирішувати в індивідуальному порядку з репродуктологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2018-03-16
Чи роблять у вас чоловічу вазектомію ,і стільки коштує із консультаціями і аналізами. Загальна сума ,гарантія і поетапність?
Так, Віталію, таке втручання у нас роблять. Вартість вазектомії (окрім анестезії) - 3 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Уляна2018-03-16
Доброї ночі скажіть будь ласка чи у вашій клініці практикують такий метод контрацепції як стерилізація для чоловіків тобто вазектомія і чи вразі потреби можливо повернути все назад чи зворотнього шляху не має і ще- для кого стерилізація безпечніша для чоловіка чи для жінки. Справа в тому,що в нашій сім'ї троє діток і нам порадив лікар найдієвіший засіб контрацепції це стерилізація так як по стану здоров'я я нічого іншого собі не можу дозволити,а чоловік погодився на такий крок. Порадьте будь ласка як краще вчинити і яка ціна. Щиро вдячна за відповідь заздалегідь.
Уляно, так, у центрі роблять процедуру вазектомії. Навіть після хірургічної стерилізації у чоловіка залишається шанс завести потомство. Але, на жаль, шанси не високі. Щоб відовити фертильність вдаються до хірургічного методу, коли в ході операції проводиться відновлення сім'явивідних протоків, перев'язаних при вазектомії, або до екстракорпорального запліднення. В останньому випадку, щоб стати батьком, чоловікові доведеться пройти біопсію яєчок. Тобто, після цього добитися бажаної вагітності можна буде тільки за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. Вазектомія (все включено*, окрім анестезії) коштує 3 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рита2018-03-16
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи варто проходити УЗД вже чи краще зачекати кілька днів. Зараз 19 день циклу, відчуваю незначний біль в лівому яєчнику, вже 5 днів, спочатку думала на овуляцію але не проходить, болить не сильно і не постійно але є. Приймала 6 міс Ярину+, це перший цикл без Ярини , менструація пройшла, спочатку все було нормально з 15 дня почало боліти. Були не захищені статеві акти. На огляді в гінеколога була, виявили молочницю та підвищені лейкоцити. Підкажіть будь ласка робити УЗД вже чи десь з 21 дня циклу. Дякую
Рито, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога з цього приводу та зробити УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх