x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7007 користувачів
світлана2014-10-28
доброго дня якшо одна труба перекручена а друга після позаматковоі видалена можу я ще мати дітей сама чи ні?
Шлях сперматозоїда по перекрученій трубі до яйцеклітини дуже утруднений, тому самостійно завагітніти може бути складно. Можливо Вам є зміст звернутися до допоміжних репредуктивних технологій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2014-10-28
Доброго дня! У мене така ситуація, я не можу завагітніти вже півтора року, зверталась з цією проблемою до свого гінеколога в районній лікарні, вона приписала мені долместр і лютеїну і запевнила що через 3 місяці я завагітнію, але нічого не вийшло. Я б хотіла дізнатись чи можна в вашому центрі пройти повне обстеження чоловіка і жінки, і скільки це буде коштувати. Дякую
Звичайно, Людмила, Ви можете у нашому центрі пройти обстеження. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. А вартість повного обстеження коливається в межах 1500 грн. Запишіться на консультацію заздалегіть і бажано, щоб Ви приїхали на 21 день місячного циклу, оскільки, ймовірніше за все, Вам доведеться здавати аналіз кров на гормони. А чоловік нехай підготується до здачі спермограми - не відвідує сауну, не приймає медикаменти і алкоголь, не живе статевим життям 5 днів перед здачею сперми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ірина2014-10-25
Скажіть будьласка скільки коштує тест на сумісність батьківства.дякую
150 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іра2014-10-25
Добрий день,мене цікавить вагинальна пластика.як швидко роблять після консультаціії?чи є черги.?чи треба записувать наперед,за скільки часу?
Про те наскільки швидко зроблять пластику вам може повідомити лише лікар, до якго ви записалися на прийом. А для консультативного прийому треба записатися зазадалегіть.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
К2014-10-24
Доброго дня. Скажіть будь- ласка.Якщо місячні закінчилися один день тому, а нис живота дуже тягне, як перед МЦ. Що робити...Дякую.
Зробіть вагінальне УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-10-24
Доброго дня!Цікавить, чи не передбачена у вашій клініці державна програма на ЕКО, або хоча б 50/50?
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина К.2014-10-23
Доброго дня. Скажіть будь-ласка скільки коштує вагінальне УЗД і аналізи на гормони. За скільки днів потрібно записатися, щоб попасти на прийом до Валентина Валерійовича. Дякую.
УЗД - 120 грн. Вартість аналізів на гормони залежить від того, ЯКІ САМЕ гормони вам потрібно здати. Наприклад, Пакет №7 «Репродукція перша фаза» ЛГ, ФСГ, пролактин,естрадіол коштує 285 грн. Про інші пропозиції ви можете довідатися у розділі "Прайс". Лікар на ім я Валентин Валерійович у нас не приймає. Вкажіть прізвище.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина К.2014-10-22
Доброго дня. Скажіть будь- ласка, чи зможу я мати діток, якщо у мене високий пролактин, а у чоловіка усе добре. Чекаємо уже 4 роки. Скажіть до кого нам звернутися і чи потрібні якісь аналізи. Чи потрібно записуватися наперед... Дуже буду вдячна.
Запишіться попередньо на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація репродуколога - безкоштовна. Скоріш за все Вам доведеться зробити вагінальне УЗД, здати аналіз на гормони (це робити краще на 21 день МЦ), а чоловікові здати спермограму (за 5 днів до здачі не жити статевим життям, не пити медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина К.2014-10-22
Скажіть будь-ласка скільки буде коштувати первинне обстеження жінки і чоловіка. Дякую
Близько 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-10-22
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, тест на вагітність позитивний, коли можна приїхати до вас на обстеження, зробити узд? І чи приймати вже якісь вітаміни, окрім фоліо? Дякую.
Вітаємо! Приймайте фолієву кислоту, на перше УЗД - в 12 тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (169)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх