x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Тетяна2018-02-28
Добрий день!Чи можна у вас зробити лазерне видалення геморою? І скільки це коштує?Дякую!
Тетяно, у центрі практикують наступні втручання при геморої: латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів - 630 грн та висічення хронічної анальної тріщини лазерним коагулятором - 1 030 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
марія2018-02-28
скажіть будь - ласка у вашу лікарню можна звернутися за допомогою з діагнозом низькодиференційований плоскоклітинний незроговілий рак шийки матки джі3.
Маріє, на жаль, ні. Вам краще звернутися у ВООД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-02-27
Чи є 09.03.2018 робочим днем у вашій клініці?
Так, Світлано, 9 березня - робочий день у центрі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
КАТЕРИНА2018-02-27
Доброго дня! Яка вартість консультація акушера-гінеколога і взяття мазків (Загальна сума), до кого з фахівців краще звернутися по даному питанню, і чи потрібний попередній запис до лікаря чи жива черга?
Катерино, вартість консультації та мазків, згідно прайсу: консультація лікаря-акушер-гінеколога 180 грн, огляд лікаря-акушер-гінеколога 80 грн, повторна консультація лікаря-акушер-гінеколога 150 грн, кольпоскопія 160 грн. Потрібен попередній запис по телефону (номери вказані на сайті).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
КАТЕРИНА2018-02-27
Чому я небачу свого питання і відповіді до нього?
Катерино, уточніть, будь ласка, яке саме питання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-02-26
Доброго дня. Проходила обстеження в Марищук О.В. в результаті чого підтвердився діагноз дисплазії шийки матки (2 місяці вже п'ю краплі протефлазид, пропила курс ще одних таблеток (не пам'ятаю назви) та на даний момент приймаю інєкції циклоферону. Лікар повідомила, що на 6-й день циклу потрібно прийти на лікування дисплазії (лазером) та консультації щодо подальших дій по підвищеному гормону пролактину (пила таблеткиалактин). Проте, наперед день візиту, який залежить від дня циклу неможливо було визначити, і сьогодні по телефону не вдалося записатися на лікування на 02.03.2018 через відсутність вільних місць в лікаря в цей день. Підкажіть, як бути в такому випадку??? Через 3 місяці планую виїзджати на постійне проживання за кордон, хотілося б вже долікуватися в цього лікаря, тим більше, що не знаю, як зараз бути, що пити і як надалі лікуватися....
Залиште номер Вашого мобільного, Вам постараються допомогти і знайти місце для консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-02-26
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки коштує післяродова пластика у вас в клініці. І який післярпераційний період не можна сідати.
Тетяно, наші ціни такі: інтимопластика піхви 12 000 грн, інтимопластика малих статевих губ 7 000 грн Не можна сідати 2 тижні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-02-26
Доброго дня! 20 лютого я була на прийомі в Пец Л.А. Вона взяла в мене мазки і зробила УЗД, за усе це я звісно заплатила. Лікар мені сказала чекати результатів на ел. адресу. Дійсно через два дні результати аналізів були готові. З ними я хотіла прийти до Пец Л.А. щоб вона призначила лікування, бо в аналізах пише, що є запалення. Але на рецепції мені сказали, щоб я записувалась на повторний прийом і оплатила цей самий прийом. Скажіть, будь -ласка, чому я повинна оплатити прийом до лікаря, якщо він навіть без огляду?
Юліє, працівники рецепції повідомили Вам інформацію, яка вказана в прайсі центру. Консультація лікаря-акушер-гінеколога 180 грн Огляд лікаря-акушер-гінеколога 80 грн Повторна консультація лікаря-акушер-гінеколога 150 грн
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентин2018-02-26
Добрий день, я хотівби знати яка ціна по видаленню жировіка на плечі.
Валнтине, вартість даного оперативного втручання від 680 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-02-26
Добрий вечір. Планую вагітність,проходила обстеження і був поставлений діагноз "Персистенція фолікула". Лікар призначила пити " Регулон" 21 день. Гормони всі в нормі,місячні регулярні 28 днів. Наскільки доцільно приймати препарат,який пригнічує овуляцію,якщо овуляціі і так нема?
Ірино, онлайн ми не можемо відмінити чи призначити препарат. Якщо у Вас є сумніви щодо доцільності прийому медикаменту, можливо, Вам варто обсудити це з лікуючим лікарем, або звернутися на очну консультацію до іншого фахівця (з результатами своїх обстежень).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (405)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх