x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7017 користувачів
Юлія2015-01-02
Доброго дня! Чи є у Вас послуга супровід вагітності, яка вартість? Дякую.
Так, така послуга є. Її надає центр до 12 тижнів вагітності. Вартість залежить від обстежень, які Вам призначать, відповідно до терміну. Консультація гінеколога - 100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2014-12-31
Скажіть,будь ласка, а як дізнатись чи патологія дворогої матки сильно виражена чині?
Юлія, на це питання Вам зможе відповісти репродуктолог після очної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-12-30
Доброго дня!Скажіть будь ласка як скоро можна завагітніти самому після лапароскопії та лікування 5міс візаном?Чи потрібні додаткові обстеження?
Теоретично можна завагітніти уже наступного місяця. Додаткові обстеження залежать від того, яких саме обстежень Вам та Вашому чоловікові не вистачає. (Можете здати кров на TORCH-інфекції, гепатити, сифіліс, спермограму).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-12-28
Доброго дня!!!!!!!!Скажіть будь-ласка в яких дозах потрібно приймати вітамін Е при плануванні вагітності, і скільки часу можна його приймати????????Дякую.
10 МЕ - оптимальна добова норма токоферолу при плануванні вагітності до моменту підтвердження вагітності. Після цього кількість вітаміну варто збільшити до 15МЕ. Проте в кожному конкретному випадку варто консультуватися з лікарем.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2014-12-28
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо місячні почалися сьогодні близько 20:00 - цей день рахується першим днем циклу чи ні? Це важливо, бо з 5 дня циклу треба пити клостильбегіт. Наперед дякую за відповідь.
Так, Ольга, це рахується першим днем циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2014-12-27
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи можливо завагітніти і виносити дитинку з дворогою маткою? Дякую!
Можна, Юлія, якщо патологія не надто виражена.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2014-12-26
Підкажіть будь ласка центр репродукції Благодар в Рівному це ваша філія???
Ні, Центр Репродукції Благодар - не наша філія, це самостійна структура, з якою ми підтримуємо колегіальні партнерські відносини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діна2014-12-26
Доброго вечора.Чи можливо запалення яєчників після невдалого ЕКЗ(завмерла вагітність).Турбують незначні болі зліва внизу живота.Дякую.
Діна, сама процедура ЕКЗ, зазвичай, не стає провокуючим фактором запалення, повинні приєднатися додаткові чинники (інфекція). Хоча можливо все. Зверніться на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Yfnfksz2014-12-26
Доброго дня! Як до вас потрапити на прийом по причині - не можу завагітніти? Як ви працюватиметиме в січні? Що з собою потрібно мати і яка сума приблизно необхідна на перший прийом?
Запишіться на прийом за телефонами: (0332) 20-07-02, (099) 44-55-404 до Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2014-12-25
Доброго дня! Чи може стати причиною ненастання вагiтностi те до в мене 2(-) а в чоловiка 1(+ ) група кровi?
Це може бути причиною резус-конфлікту, невиношування вагітності, але на сам процес зачаття, зазвичай не впливає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (171)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх