x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Тетяна2017-07-27
Вагітність 8 тижнів, на огляді у лора виявили скривлену перетинку носа. Ніс постійно закладений, немає чим дихати особливо вночі, користуватися судинозвужувальними препаратами лікарі не рекомендують. Скажіть чи можливе оперативне втручання під час вагітності, аби виправити цю надзвичайно важку проблему!??
Тетяно, з цього приводу Вам варто в індивідуальному порядку вирішити питання доцільності втручання з пластичним хірургом. Проте, Вам слід знати, що будь які оперативні втручання (особливо до 16 тижня вагітності), протипоказані.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-07-26
У дитини вродженна патологія кисті руки..( є долонька пальчиків немає, є фрагменти пальчиків) на даний момент вік дитини 1 рочок...скажіть чи можна проводити хірургічне втручання...і порекомендуйте куди краще звернутись.?
Ольго, на жаль, у нас в центрі не роблять пластичних операцій таким маленькім діткам.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2017-07-26
Який шанс завагітніти якщо дівоча пліва збережена????
Катерино, шанс завагітніти такий же, як і тоді, колі пліва не збережена. Просто буває, що пліва еластична, при родах вона розривається. Вищий шанс запліднення у період овуляції (приблизно середина місячного циклу).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марианна2017-07-26
Доброго дня яка ціна у вас абдомінопластики і чи роблять у вашій клініці міні абдомінопластику?
Маріанно, вартість абдомінопластики 15 000 грн без ушивання м'язів. Питання стосовно мініабдомінопластики Вам варто вирішувати в індивідуальному порядку з пластичним хірургом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2017-07-26
Доброго дня,скажіть будь ласка ,ми з чоловіком плануємо дитину вже майже два з половиною роки,але нажаль нічого невиходить,проходила УЗД -на середині циклу ,був домінуючий фолікул ,який не суттєво відрізнявся в своіх розмірах від інших.....інших проблем УЗД діагностика не виявила.....але всерівно наші спроби марні,чи може бути причиною ,збільшений ріст волосся по чоловічому типу,і чи лікується така проблема.....
Катерино, ймовірно Вам варто пройти консультацію у ендокринолога для діагностики та лікування. Крім того, обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо Вас чи Вашого чоловіка. Ви можете почати із прийому репродуктолога у нас. (Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті.) Чоловік маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-07-25
Більше року тому у мене була завмерла вагітність через токсоплазмоз, показник LgG був 250. Після лікування Бісептолом, Фансидаром і Делагілом показник зменшився до 200. Після ще одного лікування Роваміцином показник виріс до > 650, але через два тижні я повторно здала аналіз і зараз показник > 250. Скажіть будь ласка чи можна мені вагітніти, чи потрібне лікування?
Тетяно, з приводу лікування Вам варто звернутися до інфекціоніста. Вагітніти не рекомендовано.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Светлана2017-07-24
Сколько стоит операция по увеличению груди доктора Матвиюк А.В.
Світлано, така операція коштуватиме від 25000 до 29500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2017-07-24
Призначили Метронідазол. П'ю четвертий день. Почав проявлятися кандидоз. Чи можна одночасно з Метронідазолом приймати протигрибкові препарати? Дякую
Так, Маріє, метронідазол та протигрибкові препарати можна поєднувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-07-24
Доброго дня! Не можу завагітніти, почались проблеми з менструальним циклом, затримки по 2-3 місяці. Здавала прогестерон тричі, аналізи на щитовидну залозу - все в нормі, ходила багато разів до гінеколога та на УЗІ, все добре. Є можливість зробити ЕКО? Що мені робити, з чого почати? До кого звернутись?
Вікторіє, обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо чоловіка, чи жінку. Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. (Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича, наприклад.) Ціна обстежень залежатиме від їх об'єму та виду (призначає репродуктолог). Орієнтовно 1500 грн. Чоловік маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. А Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванка2017-07-24
Доброго дня! Мені 28, вагітностей чи абортів не було. В березні цього року на плановому огляді було виявлено поліп ендометрію (1 см). Лікар направив на гістероскопію. В червні пройшла процедуру і по результатах гістології поставили діагноз - залозистий поліп ендометрію. Лікар, що робила гістероскопію після планового огляду сказала, що цей вид поліпа не потребує жодного медикаментозного лікування. Проте, коли я віднесла результат гістології лікарю, який поставив діагноз, то він прописав мені краплі Тазалок (2 рази в день по 45 кап. протягом 3 місяців), щоб не було рецидиву. Не знаю кого слухати, чи дійсно потрібно пити ці краплі, чи може бути рецидив після гістероскопії і чи не мають вони якихось побічних дій?
Іванно, пропийте "Тазалок" так як Вам радив лікар, який поставив діагноз.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх