x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7052 пользователей
люба2017-06-14
мені 37р. потрібно видалити матку та придатка яка ціна і коли пускають додому дякую
Любове, ціна 16000 грн, при лапароскопічному втручанні і задовільному самопочутті Вас можуть додому відпустити і на наступний день після операції.
Была для Вас полезной эта информация?
Юліч2017-06-14
Чи проводять у вас чистку при завмиранні вагітності?
Так, Юліє, проводять.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2017-06-13
,Доброго дня!у мене вагітність 5 тижні і 4 дні а токсикозу немає це нормкльно?
Так, Ірино, нормально.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-06-13
Добрий день.Мені 46 років лікар мені назначив тазалок при міомі 1,6 см на 3 місяці. Я пропила місяць і на 20 день циклу почались кров"янисті,коричневі виділення. До прийому тазалоку такого небуло. Я незнаю ,чи мені далі приймати тазалок ще 2 місяці. Чи міг дати цей препарат такий збій. Дякую.
Тетяно, щодо відміни Вам необхідно проконсультуватися із спеціалістом, який призначив препарат.
Была для Вас полезной эта информация?
Валерій2017-06-12
У мене варикозне розширення вен обох нижніх кінцівок, який найефективніший метод з найскоршим поверненням до повсякденного життя???
Валерію, стосовно цього питання Вам було б найкраще індивідуально проконсультуватися у судинного хірурга. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2017-06-12
Доброго дня.Була у вас на огляді.Лікар-акушер призначила гістероскопію.Скільки це коштуватиме?Також маю лайкопатію.Як вона лікується і яка ціна? Скільки часу триває ?І чи має значення коли це робити тобто в який день циклу?Яка анастезія?
Олено, вартість втручання від 4200 до 4700 грн. Отпимально проводити на 5 - 9 день місячного циклу. Анестезія внутрішньовенна. Методика лікування лейкоплакії підбирається лікуючим лікарем індивідуально.
Была для Вас полезной эта информация?
Василь2017-06-10
як записати на консультацію ?
Василю, записатися на консультацію можна за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Люда2017-06-09
Доброго дня. У мене діагноз ВОГНИЩЕВА ГІПЕРПЛАЗІЯ ЕНДОМЕТРІЮ. СИНЕХІЇ В ПОРОЖНИНІ МАТКИ.ЕНДОМЕТРІОЇДНІ КІСТИ ПРАВОГО ЯЙНИКА. Мені 34 роки, не вагітніла. Скажіть, будь ласка, чи можна лапароскопічним методом усе видалити. І скільки буде коштувати лікування повністю. Дякую,
Людмило, ймовіше за все, Вам потрібна лапарогістероскопія. Приблизна вартість втручання 16 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Маряна2017-06-09
Доброго дня. У вас роблять гістероскопію матка (поліп), яка ціна.
Так, Мар'яно, таке втручання у нас роблять, вартісь від 4 до 5 тис. грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ігор2017-06-09
Доброго дня! Я з дружиною одружений вже 6й рік ! Дітей чомусь немає! Хочемо провіритись у вашій лікарні на причини чому немає дітей! Підкажіть будьласка ! Яку суму потрібно мати з собою що б поздавати аналізи,чи пройти обстеження! Розумію що процедури різні,але хоч основне! Хоч приблизно.... І коли та як у вас можна записатись на прийом! З чого починати?
Ігоре, звичайно, що обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо чоловіка, чи жінку. Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. (Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича, наприклад.) Ціна обстежень залежатиме від їх об'єму та виду (призначає репродуктолог). Орієнтовно 1500 грн. Ви маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. А дружині бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (308)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх