x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7032 користувачів
Алина2016-02-15
Скiльки часу займаэ ЕКЗ?
Аліно, в залежності від протоколу, процедура ЕКЗ може займати від 2 до 3 тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2016-02-15
Доброго дня! Мені 12.01.2016р у вас робили лапороскопію, діагноз Генітальний ендометріоз ІІІ ст.. Ендометріома лівого яєчника і призначити пити візан 6 місяців. Також в мене поліпи в матці і мені необхідно роботи гістероскопію. В звязку з тим, що я пю візан, місячних у мене немає, і мазні також. Як мені орієнтуватися на гістероскопію, на який день мені їхати на операцію?
Олено, гістероскопію Вам можна робити і зараз, враховуючи те, що лапароскопія була у січні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2016-02-15
Добрий вечір! На УЗД обстеженні виявили на задній стінці субмукозний вузол 19.2 мм та субсерозний 34.7*31.7мм, в області перешийка 33*31.3 мм. Чи можуть ці вузли бути завадою щоб завагітніти? Які додаткові обстеження треба пройти і чи необхідне оперативне лікування?
Олено, Вам вузли потрібно видаляти. Субмукозний вузол є перешкодою для прикріплення ембріона.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2016-02-13
Добрий день! Ми б хотіли зробити інсемінацію, аналізи робили, у чоловіка занижені показники спермограми, у жінки, овуляція відбувається(підтверджено на УЗД), прохідність труб є. Чи можна буде зробити інсемінацію на основі наших аналізів, чи потрібно буде робити ще якісь додатково
Ірино, доцільність додаткового обстеження визначає лікар. Приходьте на прийом, приносьте свої аналізи. Можливо, їх буде достатньо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-02-11
Доброго дня.... скажіть будь ласка чи потрібно записуватись на здачу спермограми чоловікові? і що потрібно брати із собою на операцію окрім халата і тапочок ше шось потрібно. харчування є? і відвідування в лікарні можливе після операції?
Тетяно, так, для здачі спермограми чоловікові потрібно попередньо записатися та підготуватися. Підготовка полягає в статевому утриманні 3-5 днів перед здачею, не вживати медикаментів, кави, алкоголю, не відвідувати сауну, не приймати гарячу ванну. Харчування є. Візьміть з собою предмети гігієни, тапочки, халат та те, що вважаєте за потрібне для комфортного перебування. Так, відвідування можливе.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
олена2016-02-10
Доброго дня ,скажіть будь ласка,якщо в мене і в чоловіка аналізи в нормі ,то які шанси в нас завагітніти шляхом ВМІ спермою чоловіка, нам по 26 років.Дякую
Олено, якщо у Вас і у чоловіка аналізи в нормі, то для чого Вам інсемінація? Для процедури необхідні медичні покази.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-02-09
Скажіть будь ласка чи обовязково робити операцію при полікістозі яєчників?І скільки це у вас коштує?
Оксано, якщо консервативні методи лікування не дали ефекту, то тоді необхідна операція. Ціна лапароскопічної операції у на близько 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Oksana2016-02-08
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи роблять в Вас медикаментозне припинення вагітності?
Ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2016-02-08
Доброго дня! Я вже писала Вам раніше (Скажіть будь-ласка які шанси завагітніти, якщо відсутні обидві труби (операціі з приводу гідросальпінксу), а також видалений правий яйник (кіста)?) А скажіть ще, будь-ласка, які у Вас зараз ціни на ЕКЗ (для мого випадку)?
Людмило, ми Вам уже відповіли, що завагітніти Ви можете за допомогою ЕКЗ. Шанси становлять близько 40%. Ціна ЕКЗ від 41000 до 49500 грн, залежно від необхідних доз препаратів в кожному конкретному випадку, які визначає лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2016-02-08
Доброго вечора)Можливо,ви допоможете)зараз маю постійні болі в низу живота,кожне узд показує наявність позаматкової рідини,в період овуляції при узд( хто тільки не дивився)матка збільшена так як на місячні,не встигаю лікуватись від запалень.Почалось з моменту,коли забрали в лікарню(через місяць після кріодеструкції),дз:розрив капсули кісти лівого яйника(2011рік).Лежала кілька раз.Один раз робили пункцію.Не сила терпіти
Мирина, невелика кількість рідини в другу фазу циклу - є нормою. Це свідчить про овуляцію, проте, якщо рідини багато і вона неоднорідна, то це може говорити про запальний процес. Ви приходьте до нас на консультацію, постараємося Вам допомогти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (217)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх