x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Наталія2015-08-01
Добрий день! Скажіть будласка я не можу завагітняти бо в мене не росте ендометрій, чи лікуєте ви це то як і скільки коштує?
Лікуємо. Вартість лікування визначається в залежності від обраних методів терапії. Спочатку Вам необхідно звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-07-31
Доброго дня. В мене після пологів через два місяці почались місячні, скудні і тривали 6 днів. Була після пологів на огляді у гінеколога, сказала, що є невеличка ерозія це наслідок пологів і можливо затягнеться сама, всі мазки в нормі тільки молочниця починається, я її навіть не відчуваю. Ось на 14 д.ц почалось мазати коричневим, на 15,16,17 д.ц дальше мазалось навіть світло-червоним, на 18 д.ц. все припинилось. Що це може бути?
Ці виділення можуть бути свідченням ерозії. Вам рекомендовано пройти кольпоскопію, біопсію та вагінальне УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ольга2015-07-31
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна вагітніти на такому препараті як Алактин?
Можна вагітніти після пройденого курсу лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2015-07-31
Я вагітна 32 неділі вмене стали біло-жовтуваті виділиння і свербіж в лікарні сказали що мазок нармальний,може ви підкажите що це може бути.я помазала піхву ністатіном чи це нешкідливо.
Використання ністатину при вагітності - не бажане Краще свічки "Пімафуцин".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2015-07-30
Що означає підкажіть будь ласка. Яйники дрібнофолікулярної будови . Правий-32*18 мм. Лівий-39*23мм, в його проекції два ехонегативних утвори d-15мм, та d-22мм. Вільна рідина в малому тазуу не виявлена.
Це нормальне УЗД, якщо зроблено в 2-у фазу місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2015-07-30
Я здавала аналізи в мене була підозра на трихомонаду пройшли курс лікування (антибіотики орнідазол,флюконазол,тержинан,вільпрафен солютаб,озерлік)20 денний з чоловіком,знову здала аналізи повторно вже не було підозри.А тепер знову тиждень назад здала мазки і прийшли аналізи що знову є підозра?Як це так можливо?
Або це свіже інфікування, або чоловік не достатньо чітко дотримувався призначень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
інна2015-07-29
Який із методів лікування ерозії у вас найменш болючий ....і хто їх робить...до кого записуватись...
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича. Найбільш оптимальний метод лікування призначає лікар, виходячи із Вашого анамнезу хвороби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2015-07-29
Доброго дня! У мене творожнисті виділення,білого,блідо жовтого а іноді і зеленого кольору,статеві органи трішки набрякли,присутній свербіж. Це молочниця чи інфекція?
Для того, щоб відповісти на Ваше питання, необхідно, щоб Ви здали мазок та пройшли огляд гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Tаня2015-07-28
Чим можна позбутися молочниці, підчас вагітності (19 тижнів вагітності)
Свічки "Пімафуцин".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ирина2015-07-27
Здравствуйте! Планирую придти в вашу клинику, у меня проблемы с возможностю родить ребенка. Предистория: В 20 лет я вышла замуж и мой муж был первым мужчиной. Мы прожили 1,5 года и я забеременила, я была на 7 небе от щастя, но через 1-1,5 месяца я попадаю в больницу, у меня оказалась внематочная беременность, сделали операцию(три маленьких прокола), плюс оказалось что у меня была перед этим еще одна беременность, как сказали врачи, что было "мимовiльний викiдиш на раннiй стадii" . Сколько я не спрашивала -почему позаматочная, какая причина, чем больна-они уходили так ничего и несказав. Потом спустя некоторое время я опять попадаю в больницу с ужасными болями в животе и не могу нормально дышать, я помню как узист произнес слова " неизвестная жидкой во всей полости живота, срочно в операционную" . И как вы думаете? Опять внематочная! И опять никто не говорит в чем причина. Через 4 месяца мы развелись. Сейчас мне 25 лет и у меня новый парень. Один только раз был половой акт и я уехала за границу. Когда ему позвонила, он мне сказал, что он вышел от врача и у него обнаружили гонорею. учается, что я его заразила, а меня заразил екс-муж. Так вот скажите, пожалуйста, может это и есть причина моих неудачных беременностей? Может это болезнь повлиять так сильно? Есть ли шанс вылечиться и родить здорового ребенка? Скоро приезжаю дамой, я из Луцка, хочу попасть к вам. Сможете помочь? Сколько это будет стоить? Заранее, благодарю!
Да. Это может быть причиной внематочных беременностей, поскольку воспалительный процесс в трубах вызывает спайки и нарушается трубная проходимость. Гонорею можно вылечить. Спайки - труднее. Цена зависит от стоимости препарата.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (198)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх