x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7021 користувачів
Оксана2015-02-28
Доброго дня! Чи можна пройти УЗД, вагітність 4 неділі? скільки коштує консультація і УЗД?
Ціна УЗД - 120 грн. Консультація гінеколога - 180 грн. Перше УЗД бажано робити у 12 тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
яна2015-02-28
Мій чоловік приймає Тенехоп 7місяців, я завагітніла. Чи можна народжувати чи потрібно переривати вагітність. Чи великий ризик що у дитини будуть вади?
У інструкції до препарату не вказано про можливий негативний вплив на майбутню дитину у чоловіка, що приймає Тенехоп. Отже медичних показань для переривання вагітності у Вашому випадку немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2015-02-27
Доброго дня!Скажіть будь ласка 26.12.робили у вас лапароскопію діагноз ендометріоз третього ст.а 26.02 ходила на узд і в мене ендометрій 4.1 однорідний та біля правого яйника ехогений утвір розмірами 30*25мм з однорідним дрібнодисперстним вмістом п'ю табл візан другий міс, це нормальне узд чи в мене знову проблеми що робити з ендометрієм?Я зможу після лікування ще залишились 2пачки табл візан завагітніти самостійно?Дуже дякую.
Після лікування Ви зможите завагітніти самостійно. Щодо ендометрію, то при прийомі візану, це нормальна товщина ендометрію. Щодо ехогенного утвору розміром 30х25 мм, то краще якби Ви показали лікарю, котрий робив Вам оперецію фотографію з УЗД дослідження, тому що так відповісти важко, що це саме за утвір.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2015-02-26
Скажіть, будь-ласка, Кушнір С.В. дійсно лікар від Бога. Чи можна йти до нього на лапороскопію? Дякую.
У нас Кушнір С.В. не працює.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2015-02-26
Добрий день! лікуюсь у Вашій клініці від безпліддя. не можу завагітніти вже 7 років. Мені робили лапароскопію, був ендометріоз, приймала Деферелін депо 3,75 (4 уколи) на сьогоднішній день після останнього укола пройшло 92 дні. цикл ще не восдновився. Цікавить чи це нормально ? і через скільки відновиться? Після уколів шанси завагітніти в перші місяці більші, чим далі тим шанси зменшуються, підскажіть краще пробувати самим завагітніти, чи спробувати штучне запліднення спермою чоловіка. Що порадите?
Через 3 місяці цикл повинен відновитись, тобто у Вашому випадку наступний цикл вже повинен пройти нормально. Радимо Вам пробувати вагітніти самостійно без застосування допоміжних технологій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2015-02-25
Доброго дня! Хочу уточнити, місяць назад робили гістероскопію( видалення поліпів) , діагноз - ендометріоз, гіперплазія ендометрію, на даний момент лікуюсь - перший укол Декапептил Депо, але забула уточнити в лікаря, чи можливо завагітніти коли приймаєш цей укол, чи він анолює овуляцію?
Марина, завагітніти при прийлмі препарату неможливо, оскільки він імітує штучний клімакс.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Настя2015-02-25
Доброго дня! Робили операцію 5 років тому, видаляли кісту з правого яйника. Тепер постійні болі з лівої сторони в низу живота. Чи може бути так що це спайки? То по гінекології все здорове і в проктолога була також все здорове. І як з цим боротись? Дякую!
Вам потрібна ОЧНА консультація. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ЮЛІЯ2015-02-24
Добрий вечір! підкажіть будь ласка, скільки коштує ЕКО 2 спроба ( перша була не у вас )? Дякую
55 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
тетяна2015-02-24
Скільки у вас коштує гістероскопія?
2 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2015-02-24
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка через який період часу можна здати чоловіку спермограму, якщо він проходить лікування гаймориту і отримував капання "метрагіл" і антибіотик "цефуроксим 500мг" в табл.???? буду дуже вдячна за відповідь.
Мінімум через 2 тижні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (177)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх