x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7017 користувачів
Таня2014-09-19
На обстеженні мені поставили діагноз гідросальпінкс з права , призначили курс лікування антибіотиками. Скажіль буль-ласка чи можливо вилікувати, чи потрібна операція і чи були випадки, що виліковували
На жаль, гідросальпінгс неможливо вилікувати прийомом антибіотиків. Всерівно локально залишиться запальний процес, який перешкоджатиме вагітності, а навіть якщо вона настане, то великий ризик позаматкової вагітності в ураженій трубі. А якщо вагітність настане завдяки просуванню яйцеклітини лівою неінфікованою трубою, то великий ризик внутрішньоматкового інфікування під час вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ігор2014-09-19
Добрий день.Чи потрібен попередній запис щоб потрапити на прийом до лікаря уролога-андролога, якщо так, то за яким телефоном?
телефон на сайті 20-07-02
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліля2014-09-18
Доброго дня. Цікавить пластика після пологів. В прайсі не знайшла такої назви. І чи робиться операція методом гарячого спаювання тканин?
Якщо Ви маєте на увазі пластику вагіни або задньої спайки чи малих статевих губ, то подібні операції виконуються, але методика підбирається індивілуально, залежно від складності оперції, тому немає ціни. Так, звичайно, безшовна зварка тканин у нас проводиться спеціальним приладом. Детальний хід операції, лікар може Вам пояснити після очної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2014-09-16
Доброго дня! Була 2 рази вагітна але невдало! Перша вагітність завмерла на 5-6 тижні, а другу вагітність приймаючи дуфастон доходила до 10 тижня але на УЗД сказали ембріон 6-7 тижнів без ознак розвитку! Здавала аналізи на TORCH-інфекції - норма та вовчуковий антикоагулянт - норма! Що робити далі??? В чому може бути проблема???
Потрібно ще обстежитись на генетику, Вам і чоловікові, в нас проводять потрібні обстеження. Також причиною внутріутробної інфекції можуть бути не лише TORCH-інфекції, а й будь-які інші раніше перенесені інфекції статевих органів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2014-09-15
доброго дня!!!!я почала пити дуфастон 6 вересня, 9-го почалися місячні,,,але остання місячні були 22серпня??я перестала пити дуфастон, але місячні ще не пройшли!!!!!що це????і як довго вони будуть йти???
Таня, Вам варто звернутися до нас на очну консультацію. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича за телефоном (099) 44-55-404.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ВОВА2014-09-12
ЗДРАВСТВУЙТЕ.У ВАС В КЛИНИКИ ЕСТЬ УРОЛОГ-АНДРОЛОГ?
Да. В нашем центре ведет прием врач уролог-андролог.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ірина2014-09-11
добрий день.в мене полікістоз яйників і немає овуляції не може завагатніти 8 років.Мені порадили зробити клиновидну редекцію яйників .чи у вас таку процедуру роблять і ціна.
Таку процедуру у нас не роблять. У нас проводять дрилінг яйників, який дозволяє зберігти фолікулярний запас яйників.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2014-09-11
Доброго дня.В мене затримка 5 днів, цикл 28 днів.Вчора почались незначні виділення коричневого кольору.Тест негативний.Чи може це бути вагітністю?
Зробіть ще кілька тестів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2014-09-10
Доброго дня .У мене діагностовано-поліп матки -хочу запитати на який день циклу можна звернутися в клініку для оперативного втручання .які можуть бути наслідки
Можете звернутися після закінчення місячних. Процедура видалення поліпа цілком безпечна і негативних наслідків не повинно бути.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-09-10
Скажіть будь-ласка, а чи правда що від дуфастону поправляються?
Так.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (171)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх