ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7689 користувачів
Юлія2020-04-17
Здравствуйте , больше месяца назад сделали криодеструкцию. Прописали начать пить в первый- второй день месячных после крио Дроспифем 30. Пью его уже около месяца . До крио и приёма таблеток никаких проблем не было. Недели полторы-две назад началась с трудом заметная боль внизу живота. Сегодня же боль сильная, приступообразная, не похожа на боль перед месячными Хватает внизу живота и режет, через несколько секунд отпускает. Что мне делать? Что это может быть? Может ли быть побочка от приёма таблеток?
Так, Юліє, серед переліку побічних ефектів препарату при його тривалому прийомі в інструкції зазначаються абдомінальні болі. Стосовно доцільності його подальшого прийому проконсультуйтеся у лікуючого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-04-17
Добрий день. Хочемо робити ЕКО у вас,з чого почати,до кого звернутись?
Оксано, Вам разом із чоловіком слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-04-17
Добрый день! Пожалуйста, помогите разобраться. Поступила в гинекологическое отделение 20 февраля в 6 недель беременности с небольшим кровотечением, затем были мажующиеся выделения коричневого цвета, на смену которым пришли желтые. Поставили угрозу прерывания. После первичного осмотра гинеколог заметила полип, УЗИ не подтвердило. Лечили Прогинорм ОВО 2х200, Прегнамагнекс, Фолиевая кислота, Эмфатал, Но-шпа, Вибуркол. Анализ на бакпосев был хороший, ХГЧ тоже, щитовидка в порядке. После плохого мазка в отделении врач назначил свечи Лименда, на 6-й день после свечи появилась капля крови. УЗИ показало, что с эмбрионом все нормально, отслойки нет. При посещении участкового врача (срок уже был 12 недель) обнаружен полип, УЗИ-скрининг у другого специалиста подтвердило полип в цервикальном канале, ребенок развивается без каких-либо хромосомных и других аномалий и отклонений. Мазки были идеальные, общие анализы мочи и крови тоже, генетический скрининг отличный, желтые выделения прекратились, но после колькоскопии врач поставит дисплазию, какая степень ничего не уточнял, при этом обратил внимание, что полипа уже не видно. Пришли анализы, которые меня пугают. Беременность очень долгожданная и желанная, не беременела больше шести лет, возраст – 36 лет. Чувствую себя неплохо, токсикоза особого не было, герпесом не болела, гепатит – отрицательный, липидограмма – отличная, ЭКГ – все в норме. Последний осмотр у гинеколога был в сентябре 2019 – ничего не было обнаружено. Срок беременности на данный момент – 15 недель. Пугают онкодиспансером. Два месяца непроходящая депрессия из-за бесконечных анализов и «пугалок». Результаты анализов крови: anti-Toxo IgG скринінг 24.70 anti-Toxo IgM 0.043 anti-HSV(1+2) IgG, скрининг 9.82 anti-CMV IgG, скрининг 3.98 anti-CMV Ig M 0.10 anti-Chlamydia trachomatis IgA 0.14 anti-Mycoplasma hominis IgG 0.10 anti-Ureaplasma urealiticum IgG 0.10 anti Mycoplasma pneumoniae IgM 0.10 Результаты ПЦР: Наименование Результат Ед. Норма Откл. 2010.ВПЧ высокого онкогенного риска (HPV, типы 16,18,31,33,35,39,45, 52, 58,59, 67), определение ДНК Не обнаружено --- Не обнаружено 20361. Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), Mycoplasma genitalium (Микоплазма гениталиум), Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (качественное) - Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Mycoplasma genitalium (Микоплазма генеталиум), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (уроген-й соскоб) Обнаружено не обнаружено Спасибо огромное, уже не сил.
На даний час, з огляду на результати аналізів та обстежень, у Вас здорова вагітність, Вам варто менше хвилюватись, для майбутньої дитинки важливо, щоб мама була в хорошому настрої.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-04-17
Добрий вечір. Плануємо ЕКО. Підкажіть,до якого лікаря записатись на прийом?
Оксано, записатися слід до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми - не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну та не жити статевим життям зе 5 днів до візиту. Вам - спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2020-04-17
Доброго дня. Підскажіть будь ласка! Я приймаю гормональні таблетки "Медіана" вже досить давно і під час прийому таблеток пішли місячні до завершення прийому залишилося 3 дні! Це щось серйозне? Що мені робити?
Софіє, зверніться з цього приводу на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яка ціна анестезії
Анестезія коштує 3 337 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2020-04-16
Доброго дня в дитині 3 роки в паху маленька гулька як горошинка яка рухається,що це може бути?
Олено, онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми. Зверніться до дитячого хірурга. Педіатричного напрямку у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна
до статті Атерома
2020-04-15
У мене атерома на крилі носа.Зазвичай пишуть що вона безболісна,а в мене болить ,таке чуство наче нарив,що мені робити?
Ніно, Ви можете звернутися на консультацію до хірурга, щоб визначитися із терапевтичною стратегією. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2020-04-15
Доброго дня! В мене сьомий тиждень вагітності. Уже восьмий день підрят у мене коричневі виділення. УЗД показує, що все з дитиною добре, сердечко, б'ється. Скажіть будь ласка, в чому тоді справа???
Ольго, для виянення причини проблеми зверніться на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена
до статті Ринопластика
2020-04-15
Доброго дня, скажіть будь ласка чи видаляєте поліп в носі, дякую.
Ні, Олено, таких втручань у центрі не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх