x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7017 користувачів
Наташа2014-09-29
Доброго дня, скажiть, будь-ласка, якi методи припiкання ерозii шийки матки практикують у вашому центрi. ? Дякую
Наташа, у насдля лікування ерозії використовується лазерна терапія або радіохвильова коагуляція. Остаточну методику вибирає лікар після очної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2014-09-29
Доброго дня! Я через декілька днів буду робити у Вас аналіз крові на ХГЛ, підкажіть будь ласка,результат аналізу буде готовий в день здачі, чи пізніше, якщо пізніше, то через який період часу? Завчасно вдячна за відповідь!
За звичай аналіз готовий у день здачі і про це Вас можуть сповістити СМС, якщо Ви заздалегіть вкажете необхідність такої послуги, а результат може бути висланий на електронну адресу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
маріна2014-09-29
Можна точно визначити пол дитини
Так, можна. На УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2014-09-26
Чоловік пропив таблетки фертиловіт М 2 місяці тому, завагітніти ще не можемо. Чи потрібно здавати повторно спермограму???
Так, чоловік може здати спермограму, щоб побачити, чи мало ефект лікування фертиловітом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-09-25
Доброго дня. Дякую за відповідь стосовно гідросальпінгс з права. Скажіть, будь-ласка, потрібна операція, чи є інші методи лікування цього захфорювання. Дякую за відповідь/
Потрібна операція.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2014-09-24
Доброго дня. Дозвольте Вам описати свою ситуацію, перед тим як приїхати на очну консультацію... Мені 30 років, 6 місяців заміжня, дуже хочемо дитину, а не вагітнію. Чоловіку у 18 років зробили операцію на яєчку??? у нашій обласній, лікар дав 100 % впевненості, що діти будуть. У мене цикл то 28 днів, а то і 35. Останій 19.08-20.09, 5 днів тому перед МЦ після сексу дуже- і дуже десь хвилин 10-15 болів живіт, а зранку пішли місячні із згустками крові, боюсь, що може то був викидень, тест не робила. Що може бути причинею? І чи потрібно нам обстеження, чи надіятись на Бога... і для впевненості купити тест на овуляцію.... напишіть, дуже прошу... Дякую!
Згустки крові можуть бути при запальну процесі чи гормональному дисбалансі. Ви замужем лише 6 місяців. Згідно медичного визначення, безпліддя - це нездатність пари у дітородному віці зачати дитину при регулярному статевому житті без контрацепції на протязі 2 років. Причин для паніки, Віка, у Вас немає. У будь-якому разі обстеження Вам і чоловікові не завадить. Ви можете на 21 день менструального циклу здати аналізи на гормональний фон і пройти вагінальне УЗД, а чоловік - здати спермограму. Ви можете свідомо підготуватися запліднення і вагітності. А тест на овуляцію дозволить відслідкувати найбільш вдалий для цього момент, або ж засвідчити про можливі проблеми з виходом яйцеклітини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
віка2014-09-23
скажіть будь ласка,стимуляція перед шз входить в вартість запліднення?
Так, стимуляція входить в вартість запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2014-09-23
Доброго дня.мій чоловік приймав трібестан,аби сперматозоїди стали активнішими,бо ніяк немогла завагітніти,завагітніла,і все добре.пройшов рік.скажіть буди ласка,чи потрібно іх приймати знову,аби завагітніти?дякую.
Оксана, нехай чоловік для початку здасть спермограму.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2014-09-23
Чи можна приймати "Клостильбегіт" при вузловій міомі матки ? дякую
Це залежить від розмірів міоми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
анна2014-09-22
Підскажіть будь-ласка чи в нормі а мене гормональний фон.жінка вік 29 р. 5 років безплідЯ. Попередній діагноз Вроді СПКЯ????Овуляціі на узі не видно.е мастопатія. 1 фаза МЦ и передовуляційного періода: пролактин 16.48, ЛГ 6.2. ;ФСГ 9.5 ; естрадіол 91.71 А в другій фазі МЦ такі: пролактин 22.83; прогестерон 14.53; тестостерон общий 14.53; SHBG 57.2. Индекс свободного андрогена (тестостерон общий/shbg) fti% 0.9; DHEA-S. 208.7. І саме цікаве АМГ 1.53.
Добрий день. У Вас відсутня овуляція і є тенденція до старіння яйників. Щоб завагітніти Вам потрібна гормональна корекція.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (171)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх