ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7689 користувачів
Іра2019-08-13
Доброго дня! Хвилює таке питання. У мене завжди перед менструацією болять груди, тягне живіт, болить голова. Місячні регулярні. Цикл 32 дня. Статевий партнер один. Був прерваний статевий акт десь за 1,5 тижні до місячних. У цьому місяці вони дуже дивні. Груди не болять, живіт теж, але в день коли мали початися місячні почало мазати коричневим, саме мазати, потім кількість збільшилася, з'явилися згустки темного кольору, не зрозумію що це! Нічого не болить, як зазвичай, тільки виділення дивні. Що це може бути? Читала шо таке буває якщо настає вагітність. Може це якась хвороба? Чи потрібно чи робити тест? Підкажіть, що це може бути. До лікаря потраплю через 2 тижні. Дякую за відповіді!
Ірино, онлайн ми не в змозі діагностувати причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу та пройти інші діагностичні тести, які призначить лікар, зважаючи на Ваш стан та анамнез. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-08-13
Добрий день! Не можемо завагітніти вже пів року.В мене полікістоз яєчників і підвищений пролактин ,лікувалась ,але нічого не виходить.Хочемо записатися у вашу клініку до гінеколога-репродуктолога.На які дні циклу потрібно?
Оксано, Вам необхідно записатися на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-08-13
Цикл менструації 30 днів, регулярно.На кінець 2-го , на 3-й день місячних починають коричневі виділення, потім мазанина 2-3дні.Це є нормально чи якісь відхилення? І чи може це бути причиною, що не вдається завагітніти ?
Юліє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2019-08-13
У мене ознаки клімаксу. Вони супроводжуються вже десь 2 роки. Затримки бувають різні, іноді кілька місяців. Чи треба приймати нормаменс ,щоб нормалізувати цикл.
Руслано, Вам слід звернутися до гінеколога для огляду і діагностики. Онлайн ми не призначаємо жодних препаратів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-08-13
Яка вартість ЕКО у вашій клініці,з усіма можливим витратами? До якого лікаря звернутись? Чи буває результат з першого протоколу?
Олено, орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн. Для початку Вам разом із чоловіком слід звернутися до репродуктолога центру. Свій візит Вам необхідно спланувати на 21 день місячного циклу. Ваш чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича. Так, результат буває.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
григорій2019-08-12
ЧИ РОБЛЯТЬ У ВАС ОПЕРАЦІЮ МАРМАРА І ЯКА ЦІНА СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.
Григорію, хірургічне лікування варикоцеле (все включено, окрім анестезії) в центрі коштує 3910 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-08-12
Доброго дня!Робила 2 протоколи стимуляції яйників у іншому репродуктивному центрі.Обидва невдало.При першому для стримування овуляції кололи "Оргалутран"але під час пункції виявилось що лопнули фолікули,в другому вже замінили препарат на "Цетротед" але на останньому УЗД(перед введенням фінального уколу) виявилось що знову лопнули фолікули.Сказали що це особливість мого організму.Чи були такі випадки в практиці Вашого центру?Чи можливо звернутись до Вас для повторної стимуляції і який шанс на позитивний результат?
Наталіє, ситуацію ми не можемо коментувати. До нас Ви можете звернутися. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-08-12
Добрий день.Скажіть,будь ласка,з'явився біль у попереку зліва.Турбує кілька днів при зміні положення. У спокої не болить.До якого лікаря звернутись і які обстеження потрібно пройти?Дякую.
Оксано, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога. З огляду на дані об'єктивних обстежень та Ваш анамнез лікар призначить відповідні діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-08-12
Доброго дня. Мені поставили діагноз інтрамурально-субсерозний фіброматозний вузол діам.22см, аденоміоз матки та зовнішній ендометріоз правого яйника (лівий відсутній). Скажіть, будь ласка, як ий вид оперативного втручання Ви проводите по лікуванню та скільки це буде коштувати?
Людмило, скоріш за все це буде лапароскопічне втручання. Орієнтовна вартість - 19000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Слава2019-08-12
Добрий день! В дитини 12 років 2 вірусні бородавки на слизовій носа, хотіли б їх видалити апаратом Surgitron, це можливо? яка вартість процедури? Дякую.
Славо, у нас немає педіатричного напрямку, втручань діткам не робимо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх