x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Юлія2018-12-06
Доброго дня, збираюсь записатись на прийом до гінеколога, підкажіть будь ласка, чи можу я записатися до будь-якого з ваших спеціалістів, чи потрібно до когось конкретного записуватись?
Юліє, Ви можете записатися до будь-кого з наших спеціалістів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2018-12-06
Доброго дня . В мене приблизно 2 тижні тримається температура 37.3 і нижче 37 не падає, але симптомів ніяких немає . З чим це може бути пов'язано і що робити?
Ганно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Для діагностики Вам необхідно звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2018-12-05
Доброго дня! Мені 33 роки, не можу завагітніти вже рік після завмершої вагітності. Поздавала всі аналізи, виявилось, що пролактин високий - 119 нг/мл, при нормі 25. Зробила МРТ, пролактиноми немає. Здала на макропролактин, результат: пролактин (базальний) -93,2 нг/мл, пролактин (мономерний) - 12,36 нг/мл, макропролактин - 86,7 %. Гінеколог говорить що маю проблеми з овуляцією, цикл регулярний. Чи потрібно приймати Достинекс, приписав лікар. Боюсь, бо консультувалась уже в декількох лікарів, всі по різному говорять. Сама собі приписала і п"ю Йодофол. Дуже цікавить ваша думка. Дякую!
Надіє, зайве казати, що самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я. Дотримуйтеся рекомендацій свого лікуючого лікаря. Якщо у Вас є сумніви, щодо призначеної ним терапії, Ви можете звернутися на очну консультацію до фахівців центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
анна
до статті Аденоміоз
2018-12-05
Чи може бути затримка при аденоміоз?
Так, Ганно, затримка місячних при аденоміозі може мати місце.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-12-05
Доброго дня! Лікувалися з чоловіком від уреаплазмозу. В чоловіка зараз все нормально,а мені лікар сказала,що уражена права маткова труба і непроходимість,лікували медикаментозно і вставляли тампони з лікарством,зробили УЗД після лікування,сказали що все нормально. Через півроку була затримка 12днів,зробила тест - 2 полоски. Але через тиждень в мене почались наче як місячні,і вночі сильно заболів живіт і з мене щось вийшло,розміром таке як долоня. Це так як я зрозуміла( може й ні) самовільний викидиш. Підскажіть,які потрібно здати аналізи у вас в центрі? І чи потрібно робити дослідження ехосонографії?
Наталіє, необхідні аналізи Вам призначить гінеколог після огляду. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-12-05
Добрий вечір. В мене внутрішній свищ на місці розриву коли були важкі роди. Була зашита. Запалюється перед місячними. В такому випадку що роблять? До якого лікаря порадите?
Ірино, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-12-04
Добрий ранок. Мені призначили полімік пити 5 днів. Після 3 дневновго прийняття таблеток почалася сильна рвота. Організм нічого не сприймає. Чи продовжувати прийняття даних таблеток???
Оксано, якщо від препарату виражений побічний ефект, то слід припинити прийом. Зверніться до лікаря, щоб призначив Вам інші ліки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рома2018-12-04
Доброго дня яка ціна отопластики 2 вух?
Романе, пластика обидвох вушних раковин - 10 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-12-04
Чи робите ви вакуумний аборт і яка вартість?
Ольго, у Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2018-12-04
Скажіть,при записі до репродуктолога сказали що потрібно щоб був 21- й день циклу,я прорахувалась в днях і прийом припадає на 19 -й день циклу,чи є це принциповою різницею?
Олександро, це не є принциповою різницею.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (294)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх