x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Аліна2019-05-23
Скажіть, будь ласка,чи можна у вашій клініці спостерігати вагітність?Яка ціна такої послуги і чи може нею скористатись не місцева жителька?
Аліно, у центрі вагітність не спостерігають, Ви маєте стати на облік по вагітності за місцем проживання. Проте, якщо є така потреба, Ви можете консультуватися з лікарям центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-05-22
Доброго дня. Скільки коштує огляд у гінеколога? Чи роблять в центрі аналіз на гормони і яка його ціна?
Консультація лікаря-акушер-гінеколога 210 грн Огляд лікаря-акушер-гінеколога 100 грн Аналізи на гормони у центрі роблять, уточніть, які саме гормони Ви маєте на увазі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана
до статті Лабіопластика
2019-05-22
Доброго дня! В яку ціну пластика малих статевих губ з обох боків?
Оксано, інтимопластика малих статевих губ коштує 8 050 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-05-22
Доброго дня ! поставлений діагноз-лейоміома. множинна форма. лівобічний гідросальпінкс. паратубарна киста під питанням . Чи можна зробити у вас операційне втручання лапараскопічним методом. вартість? і чи все потрібно видаляти? у мене попередні дві операції , перша-позаматкова , друга чистка лівої труби, вік 45 років ,скільки днів перебування у клініці ? чи можна записатися на консультацію до лікаря приблизно після 04 червня ?
Світлано, питання стосовно видалення приймає лікар після огляду та ознайомлення з даними діагностичних тестів. Лапароскопічні втручання у нас проводять. Орієнтовна вартість - від 15000 грн. У клініці пацієнт перебуває 1-2 доби, (в залежності від самопочуття). Запис на консультацію здійснюється виключно у телефонному режимі працівниками рецепції центру за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2019-05-22
Ми з чоловіком живемо 9 років, завагітніти не можемо, погана спермограма , і мені вже 35р., чи є в нас шанси якщо ми звернемося до Вас?
Віто, відносно цього питання Ви можете проконсультуватися з репродуктологом центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати обстежень, які у Вас є. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу, щоб при потребі могли зразу здати аналізи на гормони. Приходьте натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ольга2019-05-22
місячні тривають від 2 до 6 тижнів, скільки буде коштувати повне видалення матки і яєчників, і скільки днів перебування в клініці
Ольго, з цією проблемою Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Операція коштуватиме орієнтовно від 16 330 грн, що залежить від ступеню складності втручання. Переування в центрі - 1-2 доби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2019-05-21
Чи робите операцію кісточки на стопі, яка ціна?
Ні, Анастасіє, такого втручання у центрі не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-05-21
Доброго дня. Скільки коштує прийом дерматолога? Є проблеми зі шкірою голови, нажаль в луцьку немає кваліфікованих лікарів, які б могли точно визначитись з діагнозом. Лікую невідь що... Сил немає( Спочатку лікували себорейний дерматит, далі виявилось шо це псоріаз. Лікуюсь дуже давно, нажаль немаю ніяких результатів. Що робити, куди звертатись? Де лікуватись...?
Маріє, Ви можете звернутися на консультацію до дерматолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-05-21
Доброго дня. Маю проблему зі шкірою голови. Мені 25. Де б я не була, до кого не ходила, медики ставлять різні деагнози( Себорейний дерматит-лікували дуже довго... Недавно сказали що маю Псоріаз волосяного покрову... Новина просто добила. Не можу нормально жити з проблемою. Маю купу комплексів та незручностей. Саме важке для мене - це коли не знаєш що робити. Ніхто не може чітко сказати що з тобою і чим можна рятуватись... І взагалі чи зможу я жити повноцінно як всі жінки, робити зачіски не боючись що хтось побачить твою проблему. Дуже багато емоцій, пробачте, просто крик душі. Мрію потрапити до хорошого спеціаліста, а насамперед стати здоровою та повноцінною.
Маріє, Ви можете звернутися за допомогою до дерматолога центру. Запис на прийом здійснюється у телефонному режимі, за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2019-05-21
Доброго дня, яка ціна операції по видаленню гінекомастї однієї з грудей?
Іване, вартість операції 20 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх