x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
люда2019-07-25
чи можливе штучне запліднення після консервативної міомектомії і після скількох місяців. чи проводять його при гепатиті в.
Людмило, ЕКЗ можливе, строки визначає репродуктолог, при активній фазі захворювання - не проводять. (Має бути заключення інфекціоніста відносно фази і форми захворювання.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-07-25
у дитини 5років зранку чути неприємний запах з роту, стул не густий.На даний час дитина нічим не хворіє,харчування регулярне і збалансоване.Раніше такого не було , останні півроку дитина перехворіла вірусними захворюваннями. Які потрібно здати аналізи?
Наталіє, із цією проблемою Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76 У нас немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-07-25
Доброго дня.Поставили діагноз субмукозний вузол 30 мм., можливе його видалення за першим разом,чи потрібне ще одне оперативне втручання.
Ольго, слід дивитися на місцерозташування вузла.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-07-25
Доброго дня.До чого може призвести нерегулярний секс у чоловіка? Раз в 2 місяці?
Можливі застійні явища в органах малого тазу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-07-24
Доброго дня. Був з хлопцем петтинг, оргазму не мав, проте було зовсім трохи мастила. Каже, що не рухав себе під час цього. Я була в трусах. Пізніше все це витерла вологими серветками. Місячні у мене нерегулярні, але якщо вірити календареві, то було близько до овуляції. Тепер дуже переживаю, перечитала багато сайтів, але відповіді однозначної не знайшла. Є ризик завагітніти?
Оксано, якщо мав місце статевий акт, то вагітність можлива. Для діагностики вагітності Ви можете скористатися кількома високочутливими апречними тестами, які показують результат уже на 8 день після зачаття. Також можна здати кров на хоріонічний гонадотропін, зробити УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Гостя2019-07-24
Доброго дня, народила 11 квітня , на 10 день припинились виділення. На узд показало застій в матці, витягували кров через катетер. 18 червня почались місячні, наступні чекала 16 липня. В перших числах липня зявлялися прожилки крові, зараз таж історія, СА відбувався 3чі 25.06, 5 го і 7 го липня( користувались презервативом) чи могла нпєаступити вагітність, чи це гормональний збій? Дякую вам за відповідь
Вам слід здати аналізи на гормони та зробити УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-07-24
Доброго дня Була затримка 4 дні ,2 дні місячні були(але не обільні ) і закінчились ,біль внизу живота,слабкість в організмі та сонливість. Скажіть будь ласка, що могло стати причиною раптового припинення місячних?
Наталіє, онлайн ми не в змозі визначити причину Вашої проблеми. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ІННА2019-07-24
Доброго дня підкажіть будь-ласка скільки вартує видалити поліп у шийці матки ( в порожнині матки в середній третині ехопозитивний утвір розміром 11мм та в дні матки пристінково ехопозитивний утвір 9,9мм)
Інно, у Вашому випадку слід робити гістероскопію. Вартість - 5500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-07-23
Добрий день. Скажіть будь-ласка чи лікується загин матки і чи можливо при цьому завагітніти?
Ні, Оксано, не лікується, проте завагітніти можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-07-23
Доброго дня! Така проблема лікувалася в стаціонарі гінекології з діагнозом : апоплексія лівого яйника ( але не сильно виражена 12 мл було в поза матковому просторі) Після виписки призначили КОКи «Силует» далі по циклу пішли місячні з 05.07.2019 і тривають ще досі на сьогоднішній день 23.07.2019 це вже 19 день циклу і виділення йдуть при тому дуже виражені схваточні болі в животі + вживаю весь час КОКи . Підскажіть, що робити чи до кого можна було би звернутись. Дякую!
Тетяно, Вам обов'язково слід зробити УЗД, а далі - консультація гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх