x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7075 користувачів
Віта2019-05-21
Доброго дня, чи можна у вашій клініці видалити пігментний невус дитині 12років? Направлення від дерматолога до хірурга маємо. Яка вартість консультації хірурга та видалення невусу? Чи робить таку процидуру лікар Супрунець?
На жаль, Вікторіє, у центрі немає педіатричного напрямку, і операції дітям у нас не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василина2019-05-20
Добрий день! 46 днів пройшло від попередніх місячних, вони не наступають тест-смужка не підтверджує вагітності. Робила аналіз на гормони: Тиреотропний гормон гіпофізу ТТГ, TSH - 3. 79 Вільний Т4 - 13.82 Вільний Т3 - 4.88 Кортизол 277.5 Естрадіол 299.2 Загальний тестостерон -2.49 Лютеонізуючий гормон ЛН LH - 21.22 Прогестерон - 0.991 Пролактин 385.1 Фолікулостимулюючий гормон ФСГ - 7.35 скажіть чи з тими результатами я можу завагітніти і що треба робити. Чекаю відповіді
Василино, у Вас є певні відхилення від показників норми, які слід коригувати. Вам необхідна очна консультація ендокринолога та гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-05-20
Здравствуйте,Можна завагітніти, якщо: 1) я зробила рукою хлопцю на вулиці і сперма трохи мені попала на руку, а через хвилин 15 я вжома витерлась туалетною бумагой тою ж рукою, це було 9 березня а овуляція мала бути 15 березня. 2) я зробила рукою і на руку трохи попало, я витерла в трубу в пішла в туалет, тою рукою підтримувала штани і труси а потім вділа труси 3) скільки сперма можете вижити після еакуляції на руці(якщо її мало?) і плюс я незаймана
Олено, якщо сперма потрапляє на зовнішні статеві органи, то вагітність можлива.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2019-05-19
Порадьте проктолога
Руслано, в штаті центру немає проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-05-19
У сина вугровий висип на спині та обличчі. Користування різними косметичними препаратами не дає результату. Чи лікується це? Як записатись на прийом?
Маріє, Ви можете записати сина на прийом до дерматолога. Запис здійснюється у телефонному режимі, за номерами вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-05-18
Перед ЕКЗ потрібно видалити трубу і операцію по спайках, чи можливо це зробити вдома в лікарні, чи обов'язково у вас?
Так, Маріє, Ви можете робити втручання там, де Вам зручно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина
до статті Ринопластика
2019-05-18
Добрий день! Яка приблизна ціна операційної ринопластики?
Ірино, лікарем-естетистом нашого центру виконується на разі лише безопераційна корекція носа, вартість якої складає 5400 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Михайло2019-05-17
Мене звати Міша,зараз служу Українському народу,на службі 1 рік. Під час служби почались різкі болі в суглобах,особливо в правому і спині. При цьому на гражданке в мене цього не було. Я звернувся в медичний пункт,мене направили в міську лікарню. В лікарні мені зробили рентген правого колінного суглоба,написали артроз. Лікар травматолог сказав що потрібно госпіталізувати. На це уваги не звернули,приписав уколи....але таких в частині не було,кололи диклофенак. НІчого не допомогло,направили знову в лікарню,знову знімок - знову те саме,артроз. В частині я ще приблизно 1-го тижня чекав на госпіталізацію. За цей тиждень замітив що в мене одна нога коротша за іншу,на гражданке такого не було. Мене госпіталізували,в госпіталі сказали що нічого немає,все в нормі,те що одна нога коротша за іншу це ролі не грає,так мені відповів полковник начальник травматологічного відділення. З часом воно пройде, осьтак мені відповіли. Болі всерівно не проходять,болять суглоби,важко стояти. Не знаю що робити,до кого звертатись,в армію пішов здоровим,була тільки плоскостопія 2-го ступеня,на даний момент коли робили рентген в госпіталі сказали що плоскостопії немає,але перед госпіталізацією була,робили знімки також в міській лікарні. Не знаю кому вірити!
Михайле, Вам необхідні консультації травматолога та ревматолога. На жаль, у штаті центру таких спеціалістів немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-05-17
Яка вартість обстеження у трихолога?
Консультація лікаря-дерматовенеролога, (спеціалізується на трихології) - 210 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2019-05-17
На біопсію шийки матки потрібно записуватись як на окрему процедуру, чи це лікар робить на прийомі?
Наталіє, можна записатися на біопсію як на окрему процедуру. Якщо потрібно, то після взяття мазків, лікар сам призначить біопсію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (425)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх