x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Скажiть, яка цiна видалення ендометрiоiдноi кiсти.
Оксано, вартість втручання - 3700 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліля2018-12-10
Не відчуваю оргазму.Чи лікується це.
Ліліє, Вам слід звернутися до сексопатолога чи психолога з цією проблемою. На жаль, у центрі таких спеціалістів в штаті немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2018-12-09
Плануємо з чоловіком зачаття дитини хотіла б пройти обстеження. Можливо це у вас зробити, та яка буде вартість, разом з аналізами?
Так, можливо. Орієнтовна вартість обстежень - 1500 грн. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анатолій2018-12-09
Доброго ранку скажіть будьласка чи лікуєте ви папіломи вірус і чи потрібно до вас направлення від сімейного лікаря дякую
Анатоліє, направлення не потрібне. У нас можне видалити папіломи, спричинені вірусом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-12-08
Мені 62 роки.В мене випадіння матки. Я хочу іти на операцію.Скажіть будь ласка скільки коштуватиме така операція
Тетяно, оперативне лікування опущення (пролапсу) жіночих статевих органів (все включено, окрім анестезії) - 10 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2018-12-08
Доброго вечора!Є проблема,невідомого напрямку...У мене субфебрильна температура,вже 3 місяці.Попередньо встановлений діагноз ЛОРом хронічний тонзиліт.Але проблема в тому,що 2 тижні тому з`явилась температура у мого хлопця.Пройшли всі аналізи крім гінеколога і уролога.Сторонніх інтим стосунків не мали.Чи може бути таке,що у нас якесь захворювання статевої системи?
Наталіє, онлайн ми не можемо визначити причини Вашого стану. Якщо у Вас є підстави підозрювати проблеми в статевій сфері, Ви можете записатися на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-12-08
Доброго дня!Я прийняла дві таблетки клостилбегіта і припинила їх прийом.У мене дермоїдна кіста яєчника.Скажіть будь ласка чи могли ці дві таблетки вплинути на кісту яєчника?
Юліє, оскільки тривалість прийому була незначною, ймовірно, що й вплив препарату був незначним.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Доброго дня. За результатами УЗД: на відстані 8мм від вічка лівого сечоводу, в просвіті сечоводу візуалізується конкремент 7*4 мм. Які методи видалення ви пропонуєте? Яка вартість?
Оксано, лазерне видалення камінців в нирках (без вартості анестезії) коштуватиме 2 900 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Зоряна2018-12-07
Добрий день!Два роки назад мені видаляли папіломи на шийці матки.Через пів року з'явилась знов папілома.Здала аналізи і мені показало ДНК ВПЛ 18 типу 4.93(lg/10.5 клітин).І також аналізи в скрінінговому центрі показали 3а тип.Яке лікування мені потрібне?
Зоряно, поки що не існує іншого лікування від вірусу папіломи, окрім оперативного видалення папілом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-12-06
Доброго дня! Мені 34 роки, дуже хочу народити дитину і розумію, що час іде і шансів все менше і менше. Але проблема в тому, що свою другу половинку, я так і не зустріла. Підкажуть, будь ласка, що потрібно для штучного запліднення спермою донора і скільки це все буде коштувати.
Оксано, вдаватися до штучного запліднення є зміст лише у випадку наявності серйозних проблем із гінекологічною сферою. Орієнтовна вартість штучного запліднення - близько 50 000 грн. У Вашому випадку, якщо Ви - здорова, а проблема лише у відсутності партнера, достатньо буде внутрішньоматкової інсемінації спермою донора. Вартість самої процедури - 4400 грн. Вартість однієї дози донорської сперми - 2200 грн. Проте, зазвичай, використовується 2 дози. Донора Ви можете обрати за бажаними фізичними характеристиками. Якщо Ви зважитеся на такий крок, то для початку Вам слід буде звернутися на консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Зазначаємо, що Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу та прийти у центр натще, щоб, не вирачаючи зайвого часу, мати змогу паралельно здати аналізи на гормони та пройти необідні діагностичні обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (294)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх