x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7062 користувачів
Анна2019-02-03
Здравствуйте, хочу узнать по симптомах какая болезнь. Был контакт с больным на корь, небольшая температура 37.3 4 день, слабость, рвота, боль в животе. Может это быть корь?
Ганно, кір починається з ряду симптомів, які нагадують застуду або грип. Поява першої симптоматики відбувається приблизно через десять днів після зараження, це: нежить, чутливість до світла, втома, дратівливість, втрата апетиту, висока температура, сухий кашель. Тривалість цих проявів хвороби складає 7 - 10 днів. Відмінною рисою кору, як уже згадувалося вище, є червонуваті плями, злегка підняті та різного розміру. Їх поширення по всьому тілі займає один - два дні, приблизно через тиждень плями повністю зникають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Виктор2019-02-02
Майже два місяці назад попав в жахливе дтп! Пару днів лежав в комі..з діагнозу серйозного це контузія легеть,перелом 12 ребра з права з зміщенням невеликим,перелом мізинця лівого,поганий гемоглобін через втрату крові, рвані рани голови з ліва і ззаді,голова перешита трохи добре, забій шиї і перелом с1 хряща ,після втручання було виставлено 4 болти...питання таке що мені дозволятиметься далі в житті робити якщо видужаю хоть трохи,що забороняється...і що мене чекає далі! По прогнозам ніби шию не зможу повертати більш
Вікторе, перш за все, Ви не впадайте у відчай. Звичайно, що після такої важкої травми, організму необхідний тривалий час для реабілітації. А наскільки вдало ця реабілітація буде проходити, залежить не лише від дотримання призначень спеціалістів, які Вас лікують, а й від Вашого внутрішнього позитивного налаштування на оздоровлення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-02-02
Плануємо Еко,18 років безпліддя,чоловіка мала рухливість сперматозоїдів у мене підвищений тестостерон, лікувалися але жодного результату,в який час краще бути на обстеження відносно місячних .
Ольго, Вам варто спланувати свій візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-02-01
Лікар призначив фурамаг50 пити по 2таб.3р.на день.це не забагато
Тетяно, якщо лікар призначив таке дозування, ймовірно, у нього були на це підстави. Проте, якщо у Вас є сумніви, то краще, щоб Ви уточнили у свого лікуючого лікаря, чи дійсно необхідно приймати таку дозу медикамента. Або зверніться на очну консультацію до іншого фахівця. Онлайн ми не призначаємо лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вадим2019-02-01
Доброго дня. В мене виникло питання, чи робить ваша клініка операцію на ніс.? Він скажем так "горбатий".???
Вадиме, на жаль, поки що ринопластику в центрі не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катч2019-02-01
Доброго дня.через 4 дні збираюся на інсиміляцію,але сьогодні зрозуміла що у мене цистит.чим лікувати? І взагалі як бути
Катю, онлайн ми не призначаємо лікування. Вам слід з цього приводу проконсультуватися з лікуючим гінекологом та урологом. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-01-31
Добрий вечір! В сина у військоматі виявили верікоцеле ІІІ ст. Скільки коштує у вас операція,яка операція, тривалість реабілітації. Чому, можливо, питаю багато, бо дитина вчиться в 11 Кл., а операцію кажуть робити вже.
Маріє, хірургічне лікування варикоцеле (все включено, окрім анестезії) коштує 3 910 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-01-31
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, у вас в центрі лікар ендокринолог приймає?
Катерино, в центрі приймає Пец Людмила Андріївна - гінеколог, який профілюється на гінекологічній ендокринології.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-01-30
Мій домашній пес, той терьє, укусив мене за ніс(. Що робити з ранами, як правильно лікувати, обробила перекисом та прикладаю лєвомеколь мазь. Собака привита.
Тетяно, Вам слід звернутися на очну консультацію до хірурга, показати рану. Онлайн ми не призначаємо лікування. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-01-30
Доброго дня!Донором яйцеклітини може бути лише жінка з резусом "-"чи 2"+"теж?,вік 33повні, двоє дітей
Наталіє, резус-фактор значення не має. Головне, щоб Ви були психічно та фізично здоровою. Якщо Ви маєте бажання співпрацювати з центром в якості донора, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (326)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх