x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7007 користувачів
Лєна2018-01-18
Добрий день, вже більше року проблема з настанням вагітності. Прохоили обстеження, виявилась проблема в чоловічому факторі (недостатня к-сть сперматозоїдів). ВИрішили зробити інсемінацію. 30 грудня 2017 року провели узд, лікар сказав що ввечері або вранці 31 грудня фолікул повинен лопнути. 31 грудня зробили інсемінацію. На контрольному узд 3 січня фолікул вже лопнув, ЖТ було хороше,як сказав лікар. Цикл зазвичай 27-29 днів, в залежності від дня овуляції (останні 8 місяців від овуляції рівно 13 днів проходить до наст. менструації). Зараз по підрахунку 6-7 день затримки. По назначенню лікаря приймаю Лютеіна 2 рази/добу. Тест негативний. НІяких інших ознак не має, груди набрякші,ніби збільшились трошки,але без болі, як завжди перед менструацією. Підскажіть можливу причину затримки? Може бути що тест не показує через низький рівень ХГЧ?
Олено, онлайн ми не можемо виявити причину затримки. Зверніться з результатами аналізів на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2018-01-17
Доброго дня, в центрі займаються діагностикою причин і лікуванням передчасної ечкуляції? До кого звертатися? Дякую
Надіє, з цього приводу можна звернутися до уролога центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-01-17
Скажіть будь ласка чи видаляють у вашій лікарні родимки? І яущо так, то як можна записатись на прийом?
Так, Оксано, видаляють. Записатися на прийом можна за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Святослав2018-01-17
Доброго дня!Мені 21 рік, я почала приймати протизаплідні таблетки майже три тижні тому...на 16 день забула одну таблетку і на 18 день був незахищений статевий акт...на 19 день випила одразу дві таблетки....паузу повинна робити через два Яка ймовірність завагітніти і чи варто робити паузу з таблетками? Дякую
Святославе, приймати препарат необхідно згідно інструкції. Щоб бути впевненими у вагітності (чи її відсутності) варто зробити високочутливий аптечний тест на вагітність, (а краще два).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2018-01-17
Добрий день! Я протягом 4 років не можу завагітніти. Медичне обстеження проходили наче все нормально, тільки трохи погана спермограма була але чоловік пропив курс ліків і уколів, але безрезультатно. До кого нам звернутись і яка ціна!? Дякую
Інно, Вам з чоловіком обом варто прийти на консультацію до репродуктолога. Візьміть з собою результати обстежень, які маєте. Вам особисто доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іванна2018-01-16
Доброго дня.Скажіть будь ласка ,як можна потрапити до лікаря Щепко і як записатися?Дякую
Запис до спеціалістів МЦ "Боголюби" здійснюєтья за телефонами, вказаними на сайті: +38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2018-01-16
Добрий день. Скажіть будь-ласка чи можу я записатись на огляд до Карабан Микола Івановича?
Запис до спеціалістів МЦ "Боголюби" здійснюєтья за телефонами, вказаними на сайті: +38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2018-01-16
я ставила МІРЕНУ у 2016р. Перед цим робила крео ерозії матки.Зараз на даний час місячних немає і не було.Болі в низу живота і мазня з жовтня місяця.Чи можу я з такою проблемою до вас звернутися і записатися на прийом і чи є цьому вирішення?Чи це норма при МІРЕНІ? Чи можливі результати за один день при приомі у вас в клініці?Я з Ковеля.
Іванно, так, Ви можете звернутися до лікарів нашого центру. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті. Якщо запишетесь зранку та приїдете натще, то зможете здати ряд аналізів (за потреби).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леонид2018-01-16
Здравствуйте,началось все с кашля сухого,поднялась температура до 39 и сильная боль возле позвоночника снизу(потом переместилась на грудную клетку ), вызвали скорую (сказали межреберная невралгия)5 день уже а температура 37,8 к вечеру поднимается в чем причина? И что делать?(флюрографию делали в первый день -чисто)
Леонид, онлайн мы не можем диагностировать Вашу проблему. Обратитесь на очную консультацию к терапевту или Вашему семейному доктору.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ольга2018-01-15
добрий вечір..мене турбує висипка на язиці і вже давно...в мене була температура , наліт на язиці і свирбіння час від часу...причини то зменшиться то збільшиться...алкоголю не вживаю, не курю, і всяку хімію не їм...
Ольго, зверніться на огляд до сімейного лікаря. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (168)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх