ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Ірина2014-05-06
Ми лікуємось у Вашому центрі.Тобто, лікується чоловік.В мене нема можливості часто приходити на прийом.Чи не могли б Ви мені відповісти спочатку заочно, чи варто робити внутрішньоматкову інсемінацію, якщо у чоловіка такий аналіз сперми: Разжижение: 30 минут (до 60 минут), количество - 3,8 мл мл (не менее 1,5 мл), вязкость - до 2 см (до 2 см), цвет - серо-белый (серо-белый), запах - цветов каштана (цветов каштана), прозрачность - мутная (мутная), реакция pH - 7,53 (не менее 7,2), аггрегация - нет (нет), агглютинация - нет (нет), активноподвижные - 12 % (не менее 32%), слабоподвижные - 43 %, неподвижные - 45 %, общая подвижность - 55 % (не менее 40%). Лейкоциты - 2,1 (единичные), клетки сперматогенеза - 3,5 (единичные), круглые клетки - 5,6 (до 1,5 x10*6), клетки простаты - единичные (единичные), зерна липидов - б ольшое количество ( большое количество), слизь - отсутствует (отсутсвует), концентрация сперматозоидов - 35,0 X10*6, количество сперматозоидов в эякуляте - 133,0 x10*6, с нормальной морфологией - 6% (не менее 4%), патология головки - 89 %, патология тела - 2%, патология хвоста - 1%, остатки цитоплазмы - 2%, живые - 59 % (не менее 58%, мертвые - 41 %, МАР тест - не проводился. Буду дуже вдячна за відповідь.
Анемія є найбільш поширеним гематологічним захворюванням, з яким може зіткнутися майбутня матуся під час свого «цікавого положення». У період вагітності з тілом жінки відбувається ряд істотних фізіологічних змін, серед яких і поступове збільшення об’єму плазми крові.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наташа2014-05-06
Доброго дня. Я до вас вже писала, ви сказали що потрібна прийти до вас у клініку на обстеження, до кого мені звернутися з моєю проблемою, і як треба підготуватися, коли саме потрибно це зробити. Дякую
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича. Приїхати краще на 21 день місячного циклу натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
СВІТЛАНА2014-05-06
ДОБРИЙ ДЕНЬ!СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА В МОГО ЧОЛОВІКА ДУЖЕ МАЛА КІЛЬКІСТЬ СПЕРМАТОЗОЇДІВ НОРМАЛЬНИХ ДЕСЬ ДО 10 ШТУК,НЕ10МЛН.,А 10 ШТУК. ЧИ МОЖЛИВО ЗРОБИТИ ШТУЧНЕ ЗАПЛІДНЕННЯ,ЩОБ ЙОМУ НІЧОГО НЕ НАДРІЗАЛИ ВНИЗУ ДЯКУЮ
Так, Світлана. Якщо у Вашого чоловік із тих 10 штук знайдеться хоча б один живий та морфологічно здоровий сперматозоїд, то можна зробити штучне запліднення методом внутрішньоцитоплазматичної ін'єкції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2014-05-05
Доброго дня. Після 1,5 років лікування непліддя наша перша і дуже довгоочікувана вагітність закінчилась викиднем. Зробили чистку. Які причини цього можуть бути??? Як застерегтись від такого в наступній вагітності, які обстеження пройти щоб виявити причину і саме головне - коли знову можна планувати вагітність??? ДУЖЕ хочемо нарешті стати батьками
Причин може бути багато. Від фізичного перевантаження до генетичних аномалій. Найчастішими причинами викидня бувають TORCH-інфекціїї та гормональна недостатність. Для того, щоб спробувати виявити Вашу проблему, зверніться у наш центр на обстеження, пролікуйтесь, а тоді і будете планувати наступну вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2014-05-05
Доброго дня.лікарі поставили діагноз ерозія шийки матки,але я ще не народжувала.Варто щось робити?
Олена, Вам варто прийти на очну консультацію до наших спеціалістів з приводу лікування ерозії, якщо в майбутньому Ви плануєте вагітніти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2014-05-04
Доброго дня! Скажіть будь ласка, мені 23 роки, незаміжня, є хлопець з яким хотіла б мати дитину, але природним шляхом це неможливо через деякі труднощі...чи можна зробити інсемінацію в такому випадку?
Можна. Приходьте разом із хлопцем у центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ира2014-05-03
сколько, примерно, стоит дополнительная стимуляция яичников? за ранние спасибо
Цена зависит от того, какие именно гормоны и в каком количестве Вам необходимы для стимуляции. Для того, чтобы это выяснить, надо узнать Ваш гормональный фон и овариальный запас.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2014-05-01
доброго дня. скажіть будь ласка в мене в середині циклу почалися коричневі виділення. що це ? і чи може че бути повязане з тим, що в січні робили чистку?
Доброго дня. Від січня пройшло вже кілька місяців, тому прямого зв'язку з чисткою немає, але можливою причиною можуть бути гормональні розлади, Вам варто зробити вагінальне УЗД і здати аналізи на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-05-01
Який відвар трав допомагає завагітніти?і як його слід приймати?
Якщо Вам важко завагітніти без допоміжних методів, то варто встановити причину, оскільки навіть фітотерапія для корекції гормонального фону вимагає обдуманого підходу, так як різні трави стимулюють продукцію різних гормонів, тому без обстеження на гормони, а також інших обстежень, за потреби, відповісти на Ваше запитання неможливо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-04-30
Доброго дня, мені 32 роки один раз народжувала, тепер планую ЕКО -трубний фактор та один яїшник, про те ФСГ -18,2, АМГ -0,53 . Скажіть чи є змога зробити ЕКО зі своєю яйцекліткою?
Доброго дня. Так є змога, Ваші яйники ще працюють, але не гайте часу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх