ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7424 користувачів
Надія2014-07-08
я хочу, завагітніти другою дитиною, аналізи поздавала, все добре, але ми з чоловіком 10 років після першої дитини остерігалися (тобто на сторону) і ось вже рік часу живемо відкрито а я не вагітнію. підскажіть будь ласка Чому так , першою дитиною (зараз вже 12 років) завагітніла відразу, а з другою вагітністю проблеми. Чи птрібно звертатися до лікарів? дякую
Вам і Вашому чоловікові варто пройти обстеження і прийти на очну консультацію до репродуктолога. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Чоловік має здати спермограму. Не виключено, що не у Вас, а у нього є якісь проблеми, оскільки 50 % безпліддя у пар має чоловічий фактор. Ви можете пройти УЗД та здати кров на гормони. (Краще прийти на 21 день місячного циклу). Перед здачею спермограми чоловік має підготуватися: 3-5 днів на жити статевим життям, не відвідувати сауну, не вживати медикаментів та алкоголю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-07-08
Розшифруйте ,будь ласка ,УЗ-обстеження! 16 день від початку менструації.......цикл 27 днів...дякую. Матка розташована в антефлексіо,форма звичайна.Контури чтікі,не деформовані,зовнішній контур гладкий.Шийка матки довжиною 32 мм,діаметром-28 мм.Розміри тіла матки-довжина-48 мм,ПЗР-32мм,ширина-43 мм.Міометрій однорідної структури та ехогенності.Ендометрій розташований симетрично,тришаровий,край рівний.Товщина ендометрію-9 мм,структура звичайна. Яєчники-правий-37*24*23,об*ємом 11.2 куб.см. лівий-35*22*19,об*ємом 9.1 куб.см. Контури чіткі,капсула потовщена до 3 мм,фолікули в лівому яєчнику розташовані по периферії,діаметром 5-7 мм,кількістю до 10 .В правому фолікули діаметром від 6 до 10 мм,кількістю більше 12.Домінантного фолікула немає. Рідини в дугласовому просторі незначна кількість.
Доброго дня З опису Вашого УЗД можна судити, що у Вас 2-га фаза циклу і ймовірно вже відбулась овуляція, всі показники відповідають нормі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-07-07
А скільки коштує перевірка труб на прохідність?Мені робили кесарів розтин 5 років тому, через місяць піднялася температура, робили вакуумне відсмоктування, щось трохи залишилося((але в той час був ще й запальний процес у жовчному, тому лікували і оперували жовчний. Вже два роки плануємо вагітність, місячні нерегулярні, приймала 3 цикли дуфастон, була овуляція. але вагітність чомусь не відбувається((((Лікар мій вважає, що варто перевірити ще труби.
350 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-07-07
Доброго дня!!для чого назначають колькоскопію???що собою являє?? виявили невеличку ерозію....і призначитли..але чи потрібна вона чи ні..я так зрозуміла це тільки обстеження??
Кольпоскопия – это базовое обследование. С помощью специального инструмента - кольпоскопа, исследуется анатомия женских половых тканей, особенно шейки матки, в поисках любой травмы. В случае необходимости изымаются образцы ткани, которые подвергаются гистологическому исследованию, направленному на поиск аномальных (раковых) клеток.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2014-07-07
скажіть будь ласка чи можна планувати вагітність, якщо чоловіку стоматолог призначив цифран на 5 днів і порошок німесил на 2 дні.чи це може зашкодити? дякую
Можна планувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-07-04
і скільки коштує малоінвазивне лікування труб і що собою являє?
Це ендоскопічна операція, яку виконують не роблячи розрізу живота, а лише дві невеличі дірочки, через які вводять інструментарій. Ціна залежить від об'єму роботи. Орієнтовно від 3000 до 6000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2014-07-03
Скажіть, будь-ласка, чи можна здати у вас аналізи на інфекції методом ПЦР і сірологічне дослідження, якщо так, то чи потрібне направлення від мого гінеколога (я проживаю в іншому місті) і які ціни на ці аналізи?
Доброго дня. Так, у нас можна здати всі види аналізів, направлення не потрібно, якщо Ви чітко знаєте самі, які точно аналізи Вам потрібні, якщо ні - Вам може виписати направлення наш гінеколог. Ціни у нас середньостатистичні, не можимо Вам дати чіткішу інформацію по цінам оскільки Ви не вказали чітко назву аналізів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
марина2014-07-02
Скажіть будь-ласка,чому спермограму треба здавати саме у вас
Якщо лікування пацієнт проходить у нас, то і аналіз спермограми він має здавати у нашому центрі. Це вимога наказу МОЗ, якою ми керуємося у своїй роботі. Аналіз спермограми надзвичайно важливий і від нього багато в чому залежить успіх лікувальної програми. У таких серйозних питаннях ми не можемо приймати на віру результати, надані іншими лабораторіями.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Olena2014-07-02
Доброго дня!Я не можу ніяк зрозуміти свої аналізи із сечостатевих органів..Прокоментуйте будь ласка їх. Виділення із шийки матки-20,піхви-30,уретри-40-60.так,це кількість лейкоцитів у полі зору)прокоментуйте будь ласка)
Цей аналіз говорить про хронічний запальний процес сечовидільної системи. Для остаточного діагнозу необхідно зробити УЗД нирок і сечового міхура.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
аня2014-07-02
при циклі 37 днів на який день починати робити тест на овуляцію?
Відрахуйте 14 днів від ймовірної дати початку наступної менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (867)
 • Людмила Доброго вечора!Мені 30 років.Маю двох здорових діток 11 та 8 років(обоє шляхом кесаревого розтину).6 років тому була апоплексія правого яєчника, який зашили.Також тоді одночасно перев'язали труби. Зар...
 • Ларіса Порадьте будь ласка, як правильно і до кого записатись до вас на обстеження, якщо поставили діагноз "Гідросальпінкс"?!
 • Наташа Скажіть,б.ласка до якого розміру фібровузол можна видалити із збереженням матки
 • Людмила Доброго дня.Скажіть будь ласка приплизну вартість кругової блефаропластики
 • Марія Чи можна до вас на прийом якщо немає вакцини??
 • Маша Чи можна здати аналізи і провести ехосонографію в той самий день?
 • Маша Які аналізи необхідно зробити перед проходженням ехосонографії?
 • Валя Добрий вечір , мені потрібно зробити операцію удалити кісту у лівому яйнику можливо і удаленя обох яйників,кіста 72/57 скажіть яка може бути ціна.Дякую.
 • Тетяна Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можу я бути донором яйцеклітини, якщо група крові резус " "?
 • Богдана Добрий вечір. Було 2 завмерлі вагітності. (Перед цим є здорова дитина). До якого обстеження підготуватися для планування вагітності?
 • Вікторія Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи роблять у вас гістеросальпінгоргафію(УЗД прохідності маткових труб) і яка ціна цієї процедури.
 • Любов А яка вартість обстеження фімброми перед операцією і наркоз ? І що потрібно з собою мати ?
 • Віка Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна записатися на прийом до лікаря Юрія Богдановича-ендоскопіста?
 • Алла Доброго дня, скажіть будь ласка, яка ціна операції видалення грижі стравоходного отвору діафрагми?
 • Любов Доброго вечора скажіть будь-ласка яка ціна видалення фімброми матки вже великих розмірів?
 • Наталія Чи є можливість за ваші послуги розрахуватися карткою,чи лише готівкою?
 • Інна Яка ціна підтяжка шиї?Та нижньої частини лиця
 • Ірина Доброго дня у ва лікар Щипко,кричить до пацієнтів,неможна заспокоїти людину,а навпаки добити
 • Оксана Доброго вечора. Яка повна ціна видалення поліпа на шийці матки? Що в ціну входить?
 • Анастасія Доброго дня, яка ціна видалення спайок на матковій трубі лапароскопічним методом???
Наші партнери
Вверх