ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Щепко Євгенія Володимирівна

Щепко Євгенія Володимирівна

Лікар-акушер-гінеколог, репродуктолог. Лікар вищої категорії.
Досвід роботи: 16 років Кількість відгуків: 1
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила Дніпропетровську медичну академію , пройшла інтернатуру за фахом «акушер-гінеколог» на базі кафедри акушерства та гінекології Волинського обласного пологового будинку у Луцьку.

Має сертифікати зі спеціалізацій: «репродуктологія», «гістероскопія», «кольпоскопія».

Професійний досвід:

Протягом 8-ми років працювала акушером-гінекологом у районній лікарні. З 2011 року працює акушер-гінекологом –репродуктологом в центрі репродуктивної медицини "Боголюби".

 

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Проходила підвищення кваліфікації на курсах технічного удосконалення «Репродуктивне здоров’я сім’ї. Безплідний шлюб» в науковому центрі акушерства та перинатології ім. В.І.Кулакова Москва (2013р. та 2014р.). Пройшла курси підвищення кваліфікації «Основи репродуктології», «УЗД в акушерстві та гінекології», «Основи гістеро- і лапароскопії в акушерстві та гінекології». У 2015 році брала участь в Clinical observation program в Любек, Німеччина під керівництвом проф. Грізінгер (Німеччина) і проф.Блокеля (Бельгія). Приймала участь у міжнародній конференції допоміжні репродуктивні технології- іновації, унікальні дослідження, яка проводилась Felipe Velasques (Brussels, Belgium) та проф. Anat Safran (Tel-Aviv, Israel), 2016р. м.Львів. Брала активну участь в дискусіях і семінарах, які проводили проф. Пітер Хумайден (Данія, Скиве), проф. Карл Югенд Андерсон (Копенгаген), проф. Ніколас Поліцос (Брюссель). Брала участь у міжнародному симпозіумі з питань репродуктивної медицини (УАРМ) Харків 2016р.

Пріоритетні напрямки роботи:

Допоміжні репродуктивні технології, гістероскопія, гінекологічна ендокринологія, профілактика та лікування гінекологічних захворювань, спостереження вагітних. Володіє повним спектром допоміжних репродуктивних технологій, методикою гістеросальпінгографії (оцінка прохідності маткових труб), проводить кольпоскопію та ультразвукову діагностику, займається спостереженням вагітностей, у тому числі й тих, які настали після екстракорпорального запліднення.

Вікторія 2021-05-23
Доброго дня . Євгенія Володимирівна . Мені 32 роки . Ми з чоловіком 4 роки не маємо дітей . Два роки я не вагітніла . Двоє пройшли всі потрібні обстеження в перинатальному центрі у Луцьку . Виявили лише проблеми у мене з щитовидною залозою. Діагноз (аутоімунний териоїдит), дуже високі антитіла до Тиреопиреоксидази. Далі я звернулась до ендокринолога Табачак для лікування . Пролікувалась пів року, після чого вперше завагітніла. Нічого не турбувало, в 6 тижнів стався викидень , плід сам вийшов , була кровотеча , болі . Лежала в лікарні робили вакумну аспірацію. Потім в березні 2021 знову завагітніла . Приймала вітамін Д2000, йодомарин200, фолієву 500 (все ,що призначив ендокринолог). Нічого не турбувало лише токсикоз . Стала на облік у перинатальний було 9 тижнів вагітності , як взнала про вагітність на 4 тижні зробила аналіз хгч і аналіз ттг, все було у нормі . Далі здала інші аналізи призначені лікарем- гінекологом : крові , сечі , все в нормі .Через три тижні прийшла на УЗД , сказали відсутність серцебиття ембріону . Поставили діагноз завмерла вагітність у першому триместрі (10-11 тижнів ). 14.05.2021 зробили вискоблювання. Плід відправили на гістологію. Результат буде з понеділка . Скажіть будь ласка як бути далі? . Не впевнена , що нам хтось допоможе . Натомість фраза :" Так буває" нас не влаштовує , або готуйтесь і пробуйте через пів року. Можливо після постановки правильного діагнозу пролікуватись, підготуватись до вагітності , завагітніти , виносити і народити ? До цих двох вагітностей ніколи вагітною не була , абортів не робила .
Вікторіє, Вам необхідно пройти спільні з чоловіком обстеження. На індивідуальну консультацію до Євгенії Володимирівни Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2021-05-12
Доброго дня! Чи можна до вас звернутись з проблемою нетримання мочі.
Так, Ірино, можна. Попередній запис на консультацію до спеціалістів центру - за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Дана 2021-03-20
Доброго дня. У мене невеликий термін вагітності (3-4 тижні). Почалися темні виділення. Я звернулася до гінеколога,здала аналізи, УЗД. Лікар мені призначила деякі препарати та відправила додому. Минув тиждень, виділення не зникли. Чи потрібно мені звертатися до іншого лікаря?
Так, Дано, звичайно. Якщо запропонована Вашим лікуючим лікарем терапевтична стратегія не дала результатів, Ви маєте повне право звернутися до іншого лікаря. Ви можете звернутися до наших спецалістів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Надія 2021-03-18
Доброго дня чи можете ви мені допомогти ми з чоловіком не можемо завагітніти вже 3 роки після викидишу хотіли б пройти обстеження у вас і можливо лікування
Перш за все, Вам потрібно буде здати: чоловікові - спермограму ( підготовка: не вживати медикаментів, алкоголю, уникати відвідування сауни, утримуватись від статевого життя 3 дні до здачі аналізу), дружині ( аналізи на гормони, найкраще здавати на 21 день менструального циклу, аналізи на інфекції, мазки, та узд гінекологічних органів) і консультація гінеколога-репродуктолога. Це обов‘язкове первинне обстеження, воно займає один день, виходячи з отриманих результатів обстеження можна буде або призначити лікування або, за необхідності, зробити додаткові обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Діана 2021-03-15
Доброго дня чи може заберемити дівчина якшо перший раз було без призирватива али притому шо до кінця не було до ведино і сперма не потрапила в дівчину
Так, Діано, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іванна 2021-03-11
Скажіть, яка вартість встановлення спіралі мірена
Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву)- 610 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Євгенія 2021-03-10
Доброго дня. Мені 30 років, маю 2 дітей. Під час останнього огляду у лікаря та УЗД виявлено гідросальпінс лівосторонній розміром 14* 60 мм. Чи є можливість консервативного лікування без операції? Дякую
Євгеніє, якщо гідросальпінгс задавнений, то операція необхідна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ігор 2021-02-26
Як правильно вилікувати повторне утворення папілом на шийці матки. Рік тому видалили хірургічним втручанням і маємо повторну появу папілом. Підскажіть як із цим боротись?
Ігоре, з приводу проблеми слід звернутися на індивідуальну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анастасія 2020-12-04
Доброго дня. Чи можна дізнатись особистий номер цього лікаря? Проходимо процедуру ЕКЗ у вашій клініці і у нас виникли деякі запитання.
Анастасіє, з цього приводу зврніться до працівників рецепції центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Наталя 2020-12-01
Доброго дня.На процес інсемінації чи може впливати кіста на яєцнику?
Наталіє, це залежить від виду кісти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Alia 2020-11-23
Чи можна до вас звернутись,?неможу завагітніти після викидня пройшло вже 6 місяців...
Так, можна. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ліза 2020-11-08
Дуже сильні білі виділення. Що це може бути?
Лізо, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Горбач Олеся 2020-09-21
Доброго вечора, два місяці тому проведена гістероскопія у вашій клініці, зараз приймаю препарат Візан, чи можу я відвідувати сауни, чани їдучи на відпочинок? Спасибі
Так, можете.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Валентина 2020-09-21
Доброго дня. Підкажіть будь ласка орієнтовану вартість жіночої стерилізації.
Лапароскопічна стерилізація жінки - кліпування труб (все включено, окрім анестезії) коштує 12 663 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анна 2020-09-08
Доброго ранку, скажіть якщо сильний біль у одній молочній залозі перед місячними раніше був сильний біль у двох молочних залозах два тижні перед місячними це не є нормою?
Ганно, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до мамолога. Онлайн ми не можемо діагностувати. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Карина 2020-09-02
Доброго дня. Підкажіть,будь ласка,затримка місячних 3 тижні, тест негативний, що це може бути?
Карино, це може бути, наприклад, гормональний збій. Для точного вияснення причин проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Надія 2020-08-31
Доброго дня! 17.07.2020 року в мене стався викидаш на 10 тижні вагітності. Плід сам вийшов без хірургічного втручання. Сьогодні 31.08.2020 і в мене досі немає місячних.. Скажіть будь, чи варто мені хвилюватися ( бо я читала що після викидаша цикл має початися за 21-35днів, а в мене вже пройшло 45))дякую
Надіє, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Юлія 2020-08-01
Доброго дня, ми з чоловіком вже два роки не можим завагітніти, у мене не регулярний цикл місячні йдуть регулярно тільки якщо приймаю гормони, а так через 3-4місяці,у мене є одна дитина від першого чоловіка, коли краще до вас приїхати на прийом на 21день циклу чи не чекати його?! Як підготуватися до прийому та яка орієнтовна вартість? Дякую!
Юліє, для початку Вам із чоловіком слід записатися на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Ви маєте підготуватися відповідним чином. Чоловік здаватиме спермограму, тому він не повинен вживати медикаментів, алкоголю, не жити статевим життям та не відвідувати сайну 5 днів до здачі аналізу. Ви ж маєте спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналіз на гормони репродукції. Приходьте в центр натщесерце. Орієновна вартість діагностики та прийому - 2000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Галина 2020-07-27
Чому болить мені у середині нижче живота?
Галино, для діагностики проблеми зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анна 2020-07-12
Записуватись на прийом для обстеження з приводу безпліддя варто на 21 день циклу незалежно від його тривалості. Чи якщо цикл 24-26 днів, доцільніше на день два раніше? Дякую.
Так, Ганно, можна на і два дні раніше. Така розбіжність особливої ролі не грає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Богдана 2020-06-08
Доброго дня! Мені здається,що у мене підвищений тестестерон,так як присутнє темне волосся по всьому тілі і у великій кількості. Місячні регулярні,овуляція теж.
Богдано, Вам слід здати аналізи на гормони на 5 - 7 день місячного циклу та звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Юлія 2020-06-04
Доброго дня! Яка ціна у Вас лікування ерозії шийки матки?
Юліє, вартість лікування залежить від методу та об'єму проблеми, які визначає лікар після огляду. Радіохвильова коагуляція (РХК) коштує 1 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2020-04-29
Доброго дня!!! Дуже хочемо діток з чоловіком. 1,5 року нічого не виходить. Чи можна записатися на прийом до лікаря?? Чи працюєте під час карантину? Як підготуватися до прийому???
Ольго, так, центр працює під час карантину у звичайному режимі. Для початку Вам із чоловіком слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не вживати алкоголь та медикаменти, не відвідувати сауну 5 днів до здачі аналізу. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анна 2020-04-23
А скільки коштуватиме консультація з лікарем гінекологом???
Консультація лікаря-акушер-гінеколога 240 грн Огляд лікаря-акушер-гінеколога 115 грн
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анна 2020-04-22
Доброго дня, хотіла б спитати у мене не регулярні місячні,спочатку їх небуло взагалі, а коли у 18 років звернулася до лікаря то призначали різні гормони тоді все було добре потім лікар сказала що треба зупинити прийом гормонів і після того коли я непила ніяких ліків у мене були місячні може разів два, і з часу коли були останні місячні минуло більше року, попередньо лікарі поставили діагноз первинна амонарея, скажіть будь ласка чи можливо якось усе це стабілізувати і щоб із здоров'ям усе було добре?
Ганно, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, візьміть із собою результати обстежень. Онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Лена 2020-04-12
Добрий день) в мене затримка місячних 5 день, а тест робила на 3день затримки результат був негативний( Нечого не болить симптомів ніяких немає Що робити і що думати незнаю Дякую за відповідь)
Олено, щоб розвіяти свої сумніви, Ви можете скористатися ще одним високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення, або здати кров у нашому центрі на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2020-03-26
Добрий день! Чи може Гонорея проявитись через 1 рік після зараження? Чи є постійний понос, жовтуваті виділення, збільшення лімфовузлів, висипання на тілі симптомом гонореї?
Ознаки захворювання: болюче сечовипускання; гнійні виділення; набряк тканин. Інкубаційний період захворювання - до 10 діб. Для діагностики проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до спеціаліста. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2020-03-16
Доброго дня, недавно почала статеве життя. Зараз почались місячні і з'явився свербіж, а також біль, особливо при сечовиділенні. Є підозри молочниці, якщо не чогось гіршого. Чи можна звернутись до вас з такою проблемою і скільки коштуватиме консультація?
Так, Олено, можна. Консультація лікаря-акушер-гінеколога -240 грн. Огляд лікаря-акушер-гінеколога - 115 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2020-02-23
Доброго дня, плануємо вагітність, хочу до Вас на обстеження. Скільки орієнтовно може коштувати обстеження і аналізи і чи можливо це все пройти за день?
Так, Олено можливо. Сплануйте візит на 21 день місячного циклу. А чоловік має підготуватися до спермограми: не вживати алкоголь та медикаменти, не мастурбувати і не жити статевим життям, не відвідувати сауну за 5 днів до обстеження. Приходьте натще. Орієнтовна вартість - 1500 - 2000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Тетяна 2020-02-22
Кожного місяця під час овуляції я відчуваю з однієї сторони біль яка минає за день або 2. І в той же час сильне взуття. Знеболюючі допомогають частково чи нє є це порушенням.
Тетяно, під час овуляції можуть мати місце больові відчуття. Проте для діагностики стану та виявлення можливих порушень Вам слід звернутися на очну консультацію до гінколога. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на ссайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Юлія 2020-01-26
Доброго дня! Я робила у вас гістероскопію 16.01, менструація повинна була бути 11.02 але почалась 26.01. Після операції пропила антибіотик та приймаю Візан. Скажіть це нормальне явище чи слід звернутися до вас?
Юліє, Вам слід звернутися до лікуючого лікаря. Можливо це не місячні, а мажучі виділення на фоні прийому препарату.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Мар'яна 2020-01-24
Добрий День .на якому тижні можна побачити стать дитини ....буду вдячна за відповідь.
Стать плода можна визначити на 18 - 22 тижні вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іра 2020-01-21
Доброго дня, мали місячні початися 1 січня, почалися, 6 але не звичайні, через 2 тижні в суботу після обіду почалося мазатися поїхала на приймальні гінеколог подивився, нічого толкового крім що ви вагітна, але чи маткова чи позаматкова неясно! Типу приходьте в понеділок, в неділю почалися так як місячні і ідуть 3й день, що краще зробити?
Ірино, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не можемо діагностувати проблему. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анна 2020-01-09
Доброго дня! місячних немає з вересня 2019 і по 08.01.2020 тобто по сьогодні і я зробила тест і показав 2 смужки і мені потрібно ставати на учот так як я відчуваю рухи у животі.но я ні разу не була у гінеколога що мені очікувати на прийомі у гінеколога ?! розкажіть будь-ласка дуже потрібно
Ганно, про консультацію у гінеколога Ви можете почитати у однойменній статті на нашому сайті. Перейдіть за посиланням: https://bogolybu.com.ua/ua/article/consgynecologist/
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оксана 2019-12-26
Добрий вечір, місячні відсутні з червня, круглий живіт росте, відчуваю ворушіння а узд не показує вагітність. Що це може бути?
Оксано, можна припустити, що збільшення живота визначається газоподібним розтягуванням, надлишком жиру, вираженим поперековим лордозом і затримкою калових мас. Суб'єктивне відчуття рухів плода пов'язане зі скороченням мускулатури черевної стінки або кишковою перистальтикою. Ця симптоматика характерна для уявної вагітності. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іванка 2019-12-17
Доброго дня, скільки коштує стерилізація маткових труб з використанням кліпів?
Лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено*, окрім анестезії) - 10 300 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Лена 2019-12-12
Доброго дня ! Хотим с мужем деток очень сильно но не как не можем у него азоспермия.,у меня эндометриоз кисты ...какие есть шансы и что можете посоветовать? Цена услуг?Спасибо !
Олено, Вам слід звернутися разом із чоловіком на очну консультацію до репродуктолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. З огляду на Ваш анамнез та результати обстежень, спеціаліст зможе зробити висновки про Ваші шанси на вагітність та доцільність використання тих чи інших допоміжних репродуктивних технологій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Андрій 2019-12-10
Яка ціна Еко у вас?
Андрію, орієнтовна вартість - 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2019-11-15
Доброго дня. Якщо після пологів не можна схуднути ( дієти, правильне харчування не допомагають, спорт зал не варіант, маленькі діти)гв завершене,то до Вас потрібно звертались, щоб вияснити причину?
Ольго, у штаті центру немає ендокринолога. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63, +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Микола 2019-11-04
ДОБРИЙ ДЕНЬ УМЕНЯ ТАКОЙ ВОПРОС В СПЕРМЕ КРОВ
Миколо, окремі епізоди гематоспермії зустрічаються у 15% сексуально активних чоловіків. Здебільшого причиною цього є механічне ушкодження судин в області статевих органів. Якщо у Вас спостерігатиметься і надалі таке явище (на протязі двух тижнів), слід звернутися на очну консультацію до уролога для вияснення причин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2019-10-28
Доброго дня, у мене непрохіднісьть однієї труби друга частково похідна, полікістоз яйників, скільки коштує лапароскопія щоб все це виправити? До змоги завагітніти.
Лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштує від 13 330 грн, що залежить від складності операіції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Дарія 2019-10-23
А ви робите аборт?
Ні, Даріє, абортів у МЦ "Боголюби" не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іра 2019-10-20
Доброго дня,в мене виявили кісту на яїчниках, скажіть будь ласка чі я можу приїхати до вас на обстеження?
Так, Ірино, можете.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ліліч 2019-10-17
Подразнення і печіння в піхві після статевого акту інфекціі немае чому воспаляється взід в пізву статеві губи що робити
Онлайн ми не в змозі діагностувати причину Вашої проблеми. Зверніться на огляд до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оксана 2019-10-04
Добрий день!Була у вас на прийомі....призначили мені Алактин,але в наших аптеках його не має,в аптеці придлагають Достинекс,кажуть що це те саме.Можна брати ,чи шукати Алактин?
Оксано, і у "Алактина", і у "Достінекса" та сама діюча речовина - каберголін. Це аналогові препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ярина 2019-10-02
Доброго дня з чоловіком 5 років немає діток, я правельно попасти на прийом
Ярино, Ви разом з чоловіком можете звернутися на консультацію до нашого репродуктолога. Плануйте візит на 21 день місячного циклу. Ваш чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Яна 2019-08-14
Доброго дня!Хочу запитати,чи лікуєте ви папіломи на статевих органах?
Так, Яно. Видалення папілом/ кератом/ гемангіом радіоножем Surgitron DF 120 (до 10 шт 1 см.) коштує 575 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Яна 2019-08-14
Підшкірні білі дрібні прищики на великій статевій губі - це папіломи?
Яно, важко сказати, не бачачи. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Люда 2019-08-03
Добрий день! У мене таке запитання, що це може бути коли, я ходжу в туалет по маленькому, то після сечовиділення спостерігаю кров.
Людмило, онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога чи уролога, пройти огляд, здати аналіз сечі та УЗД органів малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Славинська Віка 2019-07-31
Доброго вечора , мені 18 і під час статевого акту виникає кров , скажіть з чим це пов’язано і що робити , будь ласка
Вікторіє, для визначення причини проблеми Вам слід пройти огляд у гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2019-07-28
Добрий день. Чи можна пройти обстеження з дівчинкою-підлітком 15 р.? Хто підлітковий гінеколог?
Олено, у нас немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Наталія 2019-07-17
Доброго дня. Живемо з чоловіком 5 років не маємо дітей, останні 3 роки лікуватись але без рерультатно . Мені поставили діагноз полікістоз яєчників надлишок чоловічих гормонів по аналізах при зрості 160 вага 76кг. У чоловіка 16% активно рухливих по спермограмі . Завагітніти можна лише за допомогою ЕКО?
Наталіє, це питання Вас слід обговорити індивідуально на очній консультації у репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати обстежень, які у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Тетяна 2019-06-14
Доброго дня! Діагноз- безпліддя. У 2016 р. була позаматкова вагітність, вирізали ліву трубу. В який період місячного циклу звернутись до Вас на консультацію?
Тетяно, Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. В центр приходьте натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Аліна 2019-05-23
Скажіть, будь ласка,чи можна у вашій клініці спостерігати вагітність?Яка ціна такої послуги і чи може нею скористатись не місцева жителька?
Аліно, у центрі вагітність не спостерігають, Ви маєте стати на облік по вагітності за місцем проживання. Проте, якщо є така потреба, Ви можете консультуватися з лікарям центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оксана 2019-05-10
Мені 34р.маю трьох дітей,але ніколи не було оргазму.
Оксано, Вам слід звернутися на очну консультацію до сексопатолога, психотерапевта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ася 2019-05-03
Добрий день,намагаємось завагітніти півроку.аби не затягувати,підкажіть коли краще записатись на консультацію,в який день циклу ?
Асю, записуйтеся на 21 день місячного циклу, а чоловік нехай підготується до здачі спермограми: не вживати медикаментів, алкоголю, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Приходьте в центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Лідія 2019-04-17
Доброго дня. Вже 2 роки не можу завагітніти. Діагностували аденоміаз матки та гідросальпінгс чи може бути причиною це та чи є взагалі можливісь з цим завагітніти?
Лідіє, так, звичайно, ці захворювання можуть бути причиною проблем із зачаттям. Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога та пройти відповідне лікування. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2019-04-17
Добрий день) була завмерла вагітність,виявили мутацію фолатного циклу,чи це може бути причиною, чи вона лікується і чи є шанс стати батьками?
Ольго, у Вашому випадку необідна консультація генетика. На жаль, у штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Тетяна 2019-04-17
Призначаєте гормональні контрацептиви?
Так, Тетяно, з цього приводу Ви можете зветнутися до гінекологів центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Мирослава 2019-04-07
Доброго дня)Я лікуюсь у вас. У мене була гістероскопія і 5 уп. Візану. Після цього 3 місяці місячні ішли добре, на 4 місяць зараз вже 10 днів затримки,тест нічого не показує. Коли мені правильніше до вас записатися, чекати місячних і на 21 день чи приїхати по можливості?
Мирославо, таке явище може мати місце. Проте краще перевіритися. Запишіться на зручний для Вас день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2019-02-22
Доброго дня ! Мене звати Оля.Вже 5 років борюся з відсутністю місячних.Мені 30 рків. Лікувалася У Тернополі сказали збій гормонів. Коли приймаю гормональні то місячні є ,тільки перестаю і них немає.
Ольго, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. При бажанні Ви можете звернутися на консультацію до наших фахівців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Людмила 2019-02-20
Доброго дня! Місячні почалися на 17 день циклу (такого раніше не було). Щоб обстежитися чи проконсультуватися коли до Вас краще записатися на прийом - відразу чи почекати якогось конкретного дня циклу?
Людмило, аналіз крові на статеві гормони краще робити на 21 день місячного циклу. Проте проконсультуватися та пройти огляд Ви можете в будь-який час, (не під час місячних, звісно).
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Юля 2019-02-19
Привіт. Як підготуватись до аналізів перед майбутньою інсемінацією?
Юліє, схема підготовки індивідуальна, її Вам повідомить лікар після прийому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2019-02-04
Доброго дня, при виклику місячних препаратом, це буде впливати на результат гормональних аналізів?
Так, Ольго, це буде впливати на результат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2019-02-02
Плануємо Еко,18 років безпліддя,чоловіка мала рухливість сперматозоїдів у мене підвищений тестостерон, лікувалися але жодного результату,в який час краще бути на обстеження відносно місячних .
Ольго, Вам варто спланувати свій візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Тетяна 2019-01-25
Доброго дня! Яким способом краще всього лікувати ерозію? Чи можна її заморожувати?
Тетяно, це дещо застарілий метод. Новітнє слово в лікуванні ерозії - радіохвильова хірургія. З приводу підбору найбільш підходящого у Вашому випадку методу, Вам краще звернутися на індивідуальну консультацію до спеціалістів центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2019-01-24
Доброго дня. Місячних немає три місяці вагітності немає, була у вас на прийомі місяць назад, потрібно здати аналіз гормонального фону на другий день циклу, можна проколоти інжесту щоб викликати менструацію? Чи вона завадить результату аналізів?
Ольго, онлайн ми не призначаємо лікування. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Маша 2019-01-21
Добрий день. Маю з лівої сторони гідросальпінкс. Лікування недопомогло. Незнаю що робити далі.
Маріє, з цього приводу Ви можете записатися на очну консультацію до наших спеціалістів за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Надія 2018-12-15
Добрий вечір. Мені 48 років. По результатам гістології у вересні місяці гіперплазія ендометрія в менопаузі. В грудні місяці по УЗД гіперплазія ендометрія, м ехо 12. призначили краплі тазалок. Скажіть, будь ласка, чи обов'язкове вишкрібання.
Надіє, з цього приводу Вам варто індивідуально звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Наталя 2018-12-08
Доброго вечора!Є проблема,невідомого напрямку...У мене субфебрильна температура,вже 3 місяці.Попередньо встановлений діагноз ЛОРом хронічний тонзиліт.Але проблема в тому,що 2 тижні тому з`явилась температура у мого хлопця.Пройшли всі аналізи крім гінеколога і уролога.Сторонніх інтим стосунків не мали.Чи може бути таке,що у нас якесь захворювання статевої системи?
Наталіє, онлайн ми не можемо визначити причини Вашого стану. Якщо у Вас є підстави підозрювати проблеми в статевій сфері, Ви можете записатися на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2018-11-09
Доброго дня! Ми з чоловіком вже більше 5 років пробуємо завагітніти, наразі без результатно. Хотіли б попасти до вас на обстеження і при необхідності пройти лікування. Хочу запитати в який період менструального циклу це краще зробити? І як краще зробити запис?
Олено, запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога. Чоловік має підготуватися до здчі спермограми: не вживати алкоголю, медикаментів, не відвідувати сауну, не жити 5 днів статевим життям до здачі аналізу. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте у центр натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2018-11-06
Доброго дня!Хочу до вас на прийом, на узд ,щоб аналізи поздавати,але 8 чи 9 мають бути місячні, то може краще після місячних чи не має різниці.Дякую
Так, Олено, різниця є. Існують аналізи, які слід здавати у першу фазу місячного циклу (на 7-8 день МЦ), а є такі, які здаються у другу фазу (на 21 день МЦ).
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Лариса 2018-09-04
Доброго дня. Затримка місячних, зробила тест - позитивний. Чи можна у вас поспостерігатися під час вагітності? Дуже потрібно, бо перший раз (а це вже друга вагітність) завагітніти вдалося завдяки Вам, шановна Євгеніє Володимирівно. Ви тоді вели мою вагітність і тепер у мене є донька. Дякую!
Ларисо, лікарі центру не ведуть вагітність. Вам необхідно стати на облік у жіночій консультації. Проте, якщо у Вас буде бажання чи необхідність проконсультуватися із Євгенією Володимирівною, чи кимось іншим із наших спеціалістів, Ви можете записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Марія 2018-08-04
Доброго дня, скажіть будь ласка, як правильно визначити який саме потрібно здавати аналіз на повторну перевірку наявності ВПЛ? І чи зможу я здати цей аналіз на прийомі у лікаря?
Так, Маріє, можете.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оля 2018-07-31
Часто ходжу в туалет. Коли йде сечовипускання, то в кінці різка біль не уретри , а піхви. Лейкоцити 10-15. Буває, що і спину тягне. І затримка місячних.
Ольго, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколого та уролога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Мартина 2018-07-11
Доброго вечора підкажіть нащод такого питання менструація була ще як у квітні місяці і протягом цього часу нема переживаю бо плануєм з чоловіком вагітність, попередньо була пролікована.
Мартино, зробіть тест на вагітнісь. Якщо тест негативний і місячних немає, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми та призначення лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Катерина 2018-06-19
Доброго вечора скажіть будь-ласка мені два тижні назад видаляли поліп ,а сьогодні виділяється кров яні виділення це можуть починатися місячні ?
Катерино, така ймовірність може бути.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анна 2018-06-13
Доброго дня! Мене хвилює питання на рахунок білих виділень в піхві читала що є нормою перед місячними але коли я приймаю душ і тільки миюсь милом починається печіння у піхві та почервоніння що це може означати?
Ганно, печіння та почервоніння може бути свідченням запального процесу. В нормі таких явищ не має бути. Для діагностики проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2018-05-03
Доброго дня! Чи лікуєте ви опущення сечового міхура?
Ні, Ірино, такого втручання у нас не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2018-04-16
Доброго дня у мене опущення матки чи можна зробити операцію мені 30років інтимного життя немае є нетримання сечі
Олено, так, можна. Вам варто записатися на консультацію до хірурга за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2018-04-16
Доброго дня! Чи має значення день місячного циклу, коли роблять гістероскопію, якщо є підозра на поліп ендометрію?
Ірино, гістероскопію варто робити в дні МЦ, коли уже немає кровотечі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ірина 2018-04-12
Доброго вечора!Два місяці підряд у мене затримка місячних у 9 і 10 днів.Після першої затримки місячні йшли як звичайно,а на другий місяць йшли 4 дні і 3 мазало.Чим це може бути спричинено? Зарання дякую!
Ірино, це може бути спричинено гормональними розладами. Варто здати аналізи на гормональний профіль.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Альона 2018-04-04
Добрий день! У брата проблеми з щитовидкою! Виписав лікар ліки, але вони не допомагають. Чи коректно я звертаюся саме до Вас??? Чи можете допомогти?
Олено, Вашому братові необхідна консультація ендокринолога. На жаль, у нас в штаті ендокринолога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Лариса 2018-03-31
доброго дня! Чи можна записатись на гістрорезектоскопію та біопсію? Намагалась записатись на рецепції, на жоден номер трубки не беруть. Яким чином можна записатись до Вас та на яку дату? Дякую!
Ларисо, запис на обстеження чи консультації лікарів центру здійснюється виключно у телефонному режими працівниками рецепції за номерами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Аліна 2018-02-19
А через скільки часу будуть готові аналізи на гормони?
Аліно, результат аналізів буде на наступний день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Аліна 2018-02-16
Доброго дня!я телефонувала на рецепцію і мені сказали,що у вас не здають аналізи на гормони!Це потрібно робити в будь-якій лабораторії і з результатами приходити до вас! Чи так це?
Аліно, ні, це не так. Вам надали недостовірну інформацію. Ви можете до 12 години натще прийти і здати в центрі аналізи на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оксана 2018-02-15
Доброго дня,чи можна записатися до вас на прийом,на повне обстеження разом з чоловіком,(не можу завагітніти),21 день менструального циклу,виходить 4 березня.
Оксано, зателефонуйте на рецепцію і запишіться на 5 березня.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Юлія 2018-02-09
Добрий день. Я була на прийомі у гінеколога, турбували білуваті виділення,здала мазки, (мікрофлора змішана) Призначили флуомізин 6,вагілак 10. Мають початися скоро мІсячні. Чи можна ставити під час місячних чи замінити гінофлор 6. Підкажіть, будь-ласка, як швидше відновити мікрофлору?
Юліє, під час сильних менструальних виділень не варто закладати свічки. А мікрофлора з часом відновиться, після проведеного лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іванна 2018-01-16
я ставила МІРЕНУ у 2016р. Перед цим робила крео ерозії матки.Зараз на даний час місячних немає і не було.Болі в низу живота і мазня з жовтня місяця.Чи можу я з такою проблемою до вас звернутися і записатися на прийом і чи є цьому вирішення?Чи це норма при МІРЕНІ? Чи можливі результати за один день при приомі у вас в клініці?Я з Ковеля.
Іванно, так, Ви можете звернутися до лікарів нашого центру. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті. Якщо запишетесь зранку та приїдете натще, то зможете здати ряд аналізів (за потреби).
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оксана 2019-08-22
Доброго дня,рік тому в мене була завмерла вагітність ,зараз знову вагітна 5 тижнів ембріональних зробила для себе аналіз на гомоцистеїн 12.4 чи є це відхилення від норми,та ще на 5 тижні перестали боліти груди чи добре це?!
Наші партнери
Вверх