x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Олександр2019-02-21
Здрастуйте.скажіть будь-ласка чи можна у вас записатися до лікаря репродуктолога?
Так, Олександре, можна. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Настя2019-02-21
Доброго дня. Мені діагностували фіброміоми матки, вони знаходяться в середині. Кажуть, що єдиний варіант спостерігати їх, бо в моєму випадку операція передбачає повне видалення матки. Аналізи на гормони відхилень не показали. Скажіть, будь ласка, чи є ще додаткове лікування чи єдиний варіант постійно слідкувати чи не відбувається збільшення цих утворень? Дякую
Анастасіє, онлайн нам важко відповісти на Ваше запитання. Вам краще звернутися із результатами обстежень до спеціалістів центру на індивідуальний прийом, щоб визначитися із вірною терапевтичною стратегією. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2019-02-21
скажіть будь ласка чи у вашому цетрі консультація лікаря генетика
Ні, Оксано, у нас в штаті немає генетика.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лілія2019-02-21
Доброго вечора. 30 січня почалися критичні йшли 4 дні. 15 лютого знову почалися критичні також 4 дня йшли. Ще такого не було щоб 2 рази в місяць вони йшли. Слід хвилюватися?
Ліліє, можливо має місце гормональний збій, неприклад, через стрес. Якщо наступного місяця таке ж повториться - зверніться на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-02-20
Скільки коштує прибрати крила з верхньої частини рук і скільки по часу займає перебування в лікарні
Тетяно, вартість втручання становить 20000 грн. Перебування в стаціонарі - 1 доба.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-02-20
Чи можна фарбувати корені волосся та стригти під час вагітності? 4 місяць вагітності вже.дякую.
Тетяно, сучасні фарби, зазвичай, не містять шкідливих агентів, так що фарбуватися можна. А до стрижки взагалі немає якихось медичних протипоказів, хіба народні повір'я.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-02-20
Скільки коштує пластична операція вушних раковин?
Пластика вушних раковин 12 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-02-20
Доброго дня! Місячні почалися на 17 день циклу (такого раніше не було). Щоб обстежитися чи проконсультуватися коли до Вас краще записатися на прийом - відразу чи почекати якогось конкретного дня циклу?
Людмило, аналіз крові на статеві гормони краще робити на 21 день місячного циклу. Проте проконсультуватися та пройти огляд Ви можете в будь-який час, (не під час місячних, звісно).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2019-02-20
Доброго вечора! Я пройшла обстеження по гінекології в іншому медичному центрі, в результаті якого у мене виявили міому та поліп в матці. Оперуватись я хочу у вашому закладі. Чи потрібно буде проводити повторне обстеження (огляд та УДЗ) і до якого лікаря-спеціаліста з цим звернутись?
Галино, якщо у Вас є усі результати обстежень, то повторних робити не доведеться. Ви можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича на прийом за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-02-19
Питання щодо визначення батьківства. Якщо по групі крові батько не може бути біологічним, а генетична експертиза підтверджує біологічне батьківство, що є остаточним висновком?
Світлано, остаточний висновок за генетичною експертизою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх