x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
наталья2019-03-26
Доброго дня!Скажіть будь ласка яка вартість комплексного обстеження ; мені 38 років у мене безпліддя ,за 10 років набрала 45 кг,депресія,ставили діагноз ендометріоз,але гормональне лікування у діагностичному центрі не дало ніяких результатів!Що ви порадите???Дякую....
Наталіє, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Лікар, з огляду на Ваш анамнез, призначить відповідні діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Орієновна вартість обстежень - 1500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
галина2019-03-26
Мене хвилює, що члени моєї родини отримують недостатньо йоду з продуктами. Їсти морську капусту кожного дня відмовляються. Порадьте, будь ласка, як краще вживати суху ламінарію ( або сухі морські водорості ) : у вигляді порошку або гранул, або в іншому вигляді ? Я б хотіла знати назву конкретного продукту, де його купити і скільки треба споживати його на день. Мова йде не про лікування, а про харчування. Зазделегідь дякую за відповідь.
Галино, Ви можете обрати форму препарату з ламінарією на Ваш розсуд. Жодної реклами будь-якому препаратові центр не робить.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-03-25
Я записана у ваш центр.Чи можливо таке що я приїду раніше записаного запису на узд,і мене прийме лікар раніше?
Тетяно, прийом лікарів розписаний заздалегіть. Якщо Ви приїдете без попередження, лікар прийняти Вас не зможе. Вам варто зателефонувати на рецепцію центру і дізнатися чи є вільний час прийому на той день, коли Ви хочете приїхати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-25
В мене ендометріоз рубця після кесаревого. Потрібно видалення ендометріозу. Хочу знати ціни щоб видалити в вашій клініці. Дякую
Ірино, лапароскопічне видалення вогнищ ендометріозу 1-ї категорії складності (все включено, окрім анестезії) коштує 14 950 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-03-25
Добрый день.Можно ли сделать гемодинамическую коррекцию чива при варикозе нижних конечностей обеих ног с ХВН слева и справа С 3 по СЕАР. Какой наркоз применяется? Благодарю.
Людмило, при гемодинамічній кореції зазвичай застосовується місцева анастезія. Щодо доцільності проведення втручання Вам слід очно проконсультуватися із нашим судинним хірургом. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Т2019-03-25
Що входить саме в біох.аналіз крові при 2 скринінзі (20 тижнів) .І Чи потрібно аналіз і узд робити в один і той же день? Чи можна кров здати раніше за узд на пару днів?дякую.
За допомогою біохімічного аналізу визначаються речовини, що знаходяться в крові. Це продукти обміну речовин, глюкоза, білки (ферменти). За їх відхилення від норми можна виявити порушення в роботі різних органів. Робити аналіз крові та УЗД не обов'язково в один і той же день. Так, кров можна здати раніше.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила
до статті Ринопластика
2019-03-25
Доброго дня. Сентопластика - вирівнювання носової перегородки. Яка вартість? Як до вас попасти? Дякую.
Людмило, на сьогодні в центрі не роблять ринопластику, на жаль.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-03-24
Скажіть,будь ласка,скільки коштують пологи у вашій лікарні?Прописка в мене-Луцький район.
Тетяно, в нашому центрі пологи не приймають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2019-03-24
Скільки коштує жіноча стерилізація?
Надіє, лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено, окрім анестезії) - 10 300 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2019-03-23
Доброго дня!Чи роблять у вашій клініці штучну дефлорацію.І скільки це коштує.
Так, Ольго, таке втручання можливе. Вартість 5000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (405)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх