x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7040 користувачів
Masha2018-08-15
Доброго дня.В мене затримка місячних на 6 днів.Тест на вагітність робила три рази,три рази негативний.Постояно тягне в низу живота.Є привід звернутись до лікаря?
Так, Машо, привід є. Можливо, має місце гормональний збій. Запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2018-08-15
Доброго дня!я на 22 тижні вагітності,і деколи в мене буває таке,ніби животик втікає в одну сторону ,робиться випуклість і вона є трішки твердою??Це дитина так переаертається,чи це матка в тонусі? Дякую за відповідь
Юліє, онлайн ми не можемо визначити причину такого стану. Вам варто проконсультуватися з гінекологом,який веде вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Свєта2018-08-15
Скільки коштує аборт?
Світлано, у центрі не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Геннадій2018-08-14
Добрий день! чи проводять у вас видалення поліпів прямої кишки? якщо так скільки це коштує?
Поки що, Геннадію, таких втручань не робимо, оскільки в штаті центру немає проктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іринка2018-08-14
Яка ціна на лазерну ліпосакцію?
Ірино, вартість втручання від 8000 грн до 15000 грн, в залежності від зони, яка потребує корекції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-08-14
Доброго дня.Скажіть будь ласка.Чи обов'язкове видалення маткових труб при Эко .В такій ситуації якщо одна труба вже видалена а в другій було дві позаматкових вагітності.
Тетяно, питання необхідності та доцільності такого втручання вирішується на індивідуальній консультації з репродуктологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Зоя2018-08-13
Доброго дня. Хочу запитати що робити в такому випадку. Розміри матки: 62*53*42 мм. Контури матки рівніб чітки. Ехоструктура міометрія неоднорідна: за рахунок субендометріальних рідинних включень діаметром до 3 мм. За маткою не визначається вільний анехогенний вміст. Ендометрії загальною товщиною: 5мм. Звичайної ехочтруктури. Порожнина матки бех дуформації. В порожнині матки ВМК. Шийка матки: наботові кісти діаметром до 12 мм. Правий яйник: візуалізація задовільна, розміри: 31*23*17 мм. Містить округле рідинне включення діаметром 15 мм. з гомогенним дисперсним вмістом, і ущільненими стінками. Ехоструктура без особливостей. В ділянці лівих додатків багатокамерний рідинний утвір розмірами: 51*41*42 мм, з тонкими перегородками, частина кіст має однорідний вміст, дві кістози порожнини 37*32 мм, 16*15 мм, мають ущільнені стінки та гомогенний дисперсний вміст. До заду від матки визначається гіпоехогенний утвір, розміри 30*25*15 мм, що поширюється на задню стінку матки і на передню стінку прямої кишки. Заключення: Ознаки аденоміозу. Двобічні ендометріоїдні кісти. Ознаки глибокого інфільтративного ендометріозу, з поширенням на стінку прямої кишки. ВМК.
Зоє, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2018-08-12
Доброго дня,скажіть будь ласка чи можна чоловікові курити якщо здає спермограму?І чи вліяє так сильно,каже чоловік може можна бо нам не казали за куріння
Наталіє, підготовка до спермограми полягає в утриманні від вживання медикаментів, відвідин сауни та статевого життя за 5 днів до аналізу. Куріння не вплине осболиво на результат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катерина2018-08-11
доброго дня,в мене на обличі стають рабенькі плями , і трішки виипає,до кого мені можна звертутися і куди?
Катерино, Ви можете звернутися до дерматолога центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-08-11
Доброго дня .Хочу запитати при моєму діагнозі якому хірургічному лікуванні я підлягаю Тіло матки візуалізується.розміщена антефлексія.контури чіткі.не рівні.збільшена за рахунок фіброматозеого вузлового утворив розміром 105мм.по задній стінці.та фібрамьтозного утвору у дні розміром 35мм.інтрамурально.не деформує ендометрій
Світлано, Вам варто з приводу цього питання звернутися на очну консультацію до гінеколога із даними обстежень, а при потребі - пройти додаткові, та огляд спеціаліста. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (251)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх